Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Poznaniacy, Pyrki, Pyruski i nie tylko- spotkanko


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
38 odpowiedzi w tym temacie

#21 Kornelia

Kornelia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 475 postów

Napisano 03 marzec 2006 - 07:24

Mimo, że nie będzie Was ciałem, miło, że będziecie duchem.

Wszystkich czytających w "przyczajeniu" Poznaniaków, lub mieszkających niedaleko, a obawiających się bezpośredniego kontaktu ( pewnie ze mną hihihi) również nie mniej serdecznie zapraszam! W końcu do odważnych świat nalezy.

Ja będę na miejscu ciut wcześniej, z moją córką ( a potem powiedzą, że demoralizuję dziecko od małego :D ) bo niestety nie mam jej z kim zostawić. Mam nadzieję, że jakoś się to poukłada. Więc w razie czego będę pełnić funkcję powitalną :-D
  • 0
Hakuna Matata

#22 Kornelia

Kornelia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 475 postów

Napisano 04 marzec 2006 - 22:25

No i już w domku hyhyhyhyhyh Iruś, Ty to masz kondychę :P:P:P:P

Boluś, szkoda, Pikawa, Ziomalko, jesteś wielka,Dorotko, witaj w gronie najwytrwalszych Iponków:)

hyhyhyhyhy cicho;)
  • 0
Hakuna Matata

#23 magnolia

magnolia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 122 postów
  • Skąd:Posen

Napisano 04 marzec 2006 - 23:22

:? Bad luck this time (the flue got me :( ) ale mam nadzieje nadrobic moje zaleglosci w spotkaniach z Pyrkami (i nie tylko) wkrótce :)
Jestem pewna , że było super :D
buziaki
( zmykam zanim sie zorientują że wpadłam na kompa :twisted: ;) )

  • 0
...

#24 serdusio28

serdusio28

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 166 postów

Napisano 05 marzec 2006 - 19:40

Witanko :D
Było to moje drugie spotkanie w Pyrlandii z Iponkami,a trzecie wogóle,ale wiecie co,na każdym z nich bawiłam sie znakomicie :oops:
Nie liczy się ilość ale jakość.Dzieki Irku za Daniela i opowieści,Marderkowi choć był krótko za uścisk prawdziwego ziomala :lol: A Tobie Kornelciu za pomoc :oops: :-D Dorotce zaś za najwspanialszy humorek i wytrwałość mimo młodego wieku ;) .Izuś,szkoda ze tak króciutko z nami byłaś całuski (H)
  • 0
Guest zapamietaj że Jeśli jakaś dłoń ma miejsce w drugiej dłoni ,to własnie jest przyjaźń

#25 Pyrlandczyk

Pyrlandczyk

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 29 postów

Napisano 06 marzec 2006 - 20:27

Hejka! Tośmy pobalangowali. Ja to zawsze mam szczęście do kobiet szalone. Jedyny konkurent sam się wyeliminował (pojechał się zamrozić) i zostałem sam z trzema temperamentnymi kobietkami ( jeśli któś myśli że narzekam to się grubo myli). Rozpiętość wieku od 6 lat do.... no w sam raz.Było nieźle, laytowo na początek-herbata, cola, soczki, piweczko. Zakończyło sie na wściekłych. I to był koniec części I. Część II (jak zwykle za krótka) odbyła sie w Znanym Poznańskim Klubie "P21" gdzie dziewczyny uświetniły swą obecnością występ kapeli WOLNYBAND niejakiego Daniela Moszczyńskiego ksywka "DANI". Koncercik mimo że głośny był super i tylko szkoda że Iza wpadła na chwilkę, dziewczyny też za długo nie posiedziały (przez co ominęła je 25-urodzinowa niezła też 25 letnia whisky). Opisuję tak soczyście by te wszystkie co nie dotarły, wiedziały ile straciły i na następny raz doczłapały, doturlały, dojechały, doleciały i jak kto umi i potrafi po prostu pojawiły sie jak takie dziewczę sweet jak Kornelia iponprezkę zarządza. Na koniec pozdrowienia z słonecznej ( i mroźnej - jak cholera!!!) Pyrlandii. I buziaki dla Wszystkich (gdzie się pchacie z temy pyskamy facety!!!)
  • 0
Pyrlandczyk

#26 ewita

ewita

    Gawędziarz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1156 postów

Napisano 06 marzec 2006 - 21:15

No, Iruś! To poszalałeś! Niechże Ci chłopy zazdroszczą, bo faktycznie: jak Kornelia zwołuje, to warto się stawić!!! :lol:
Nic nie piszesz, czyście utopili paskudę - zimę? Mam nadzieję, że przynajmniej cokolwiek osłabła. My tu, w Łodzi, też jej nieźle dołożyliśmy wczoraj ;) Pozdrawiam!
  • 0
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)

#27 Gość_Majonez_lodz_*

Gość_Majonez_lodz_*
  • Gość

Napisano 07 marzec 2006 - 11:42

No właśnie My w Łodzi "upoiliśmy" paskudnice ;-) Teraz zima napewno szybko sobie pojdzie! Sam jeden chłop byłem pośrod tylu kobiet :)
  • 0

#28 ewita

ewita

    Gawędziarz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1156 postów

Napisano 07 marzec 2006 - 12:28

Szczyrom prowde godo! Sam jeden był na nas... (Artur, sukę też liczyłeś?) :lol: No, powiedzmy - na nas kilka ;) Ale becherowka wchodziła nieźle, więc jakoś dało się nie zgłupieć w obecności tylu piękniś, co? :D

A zima nie pożyje - bo ni mo prawa! :evil:
  • 0
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)

#29 Kornelia

Kornelia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 475 postów

Napisano 07 marzec 2006 - 13:42

Z tom wiosnom to jezd tak, że łona siedzi i siedzi, a ja ją hyc bez łokno, a łona wroco.

Winc w nastempnom sobote znów sie upija :D
  • 0
Hakuna Matata

#30 Gość_Majonez_lodz_*

Gość_Majonez_lodz_*
  • Gość

Napisano 07 marzec 2006 - 14:02

tak, tak...godojcie jesce wincyj po goralsku to napewno zima pojdzie hej!
Ajusci! Suke tysz policylem!:)
  • 0

#31 Kati

Kati

    Podpowiadacz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPip
  • 279 postów

Napisano 07 marzec 2006 - 16:50

Hiiiiiiiiiiiiiii a my jom do worecka w wawecce zakrecimy :-D snureckiem i jeszcze jasniutenkim truneckiem sybciutko zapijemy (B) a i zaspiewomy :D :D by sobie poszła pryc z nasego kraicka w tom sobote............ Loj ona zycia jus u nas nie bedzie miec :twisted:
Pozdrawiam buuuuuuuuuuuuuuziacki (cmok) (cmok)
Kati

  • 0
Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.

#32 annick

annick

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 121 postów

Napisano 07 marzec 2006 - 18:17

Po górolsku godata, że hej !
Jako wy zacnieta śpiwoć to i nie tylko zima uciknie :D ale łuciekojta coby trofić do nasej małej Łódecki, hej! A jak troficie to zima nie bedzie miało szans najmniejsych, hej! :D

Majonezo, tak strasliwie było? ;)

  • 0

...każde skrzydlate stworzenie potrzebuje przestrzeni...

#33 Gość_Majonez_lodz_*

Gość_Majonez_lodz_*
  • Gość

Napisano 07 marzec 2006 - 19:19

dobrze bylo, hej!
  • 0

#34 Kati

Kati

    Podpowiadacz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPip
  • 279 postów

Napisano 07 marzec 2006 - 21:25

a sobie tak mysle ze jak zima juz uciece bo my jom pogonimy, to do łodecki tez przybedziemy Annicku, przynajmniej jo odwiedza to wase miastecko niebawm hejjjjj :)
  • 0
Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.

#35 Pyrlandczyk

Pyrlandczyk

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 29 postów

Napisano 07 marzec 2006 - 21:39

Hejka wsiem!Od razu widać kto mój kapelinder miał na głowie i komu góralska tasiemka z muszelkami na szarych komórkach ślad odcisnęła. Innej przyczyny rzucenia się góralszczyzny na języki nie widzę.
A teraz kochane Kobietki najlepsze życzenia dla Was, oby chłopy was na ręcach nosili cały czas (życzonka z wyprzedzdzeniem ale od jutra do soboty będę tam gdzie komórki zasięgu nie mają). W sobote siem zameldujem bo chcem a nie muszem.
  • 0
Pyrlandczyk

#36 ewita

ewita

    Gawędziarz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1156 postów

Napisano 07 marzec 2006 - 22:07

Oj, Irek... Z żalem stwierdzam, że... to nie kapelusz z muszelkami, bo go nie miałam okazji przymierzyć nawet :cry:
Ja tak sama z siebie, bo mi "w dudkach gra" na góralską nutę ;)

Kati! To przyłóż się w sobotę do tego wyganiania paskudy, bo przecież wiesz, że czekamy na Ciebie! (cmok)
  • 0
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)

#37 Difra

Difra

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisano 08 marzec 2006 - 11:47

oj, wyganiajta paskudę zimę hej :!:
Skoro Poznań i Łódź już swoje pochlała na wygnanie owej, to teraz- a juści- Warszawa niechze swoje zrobi i na wszyćkie świata strony pogna tom, co mrozi uszka i dupki ;)
I chocias kapelus bez piórka posiadam, to i tak siem kłaniam gzecnie Tym, co w Nich nadzieja na psegnanie zimy ostała :-D hej :!:

Asia

  • 0
Pies szczeka- karawana idzie dalej!

"Albo jest idealizm, albo jest materializm, albo nie ma ku.wa nic śmiesznego" [W.Dymny]

#38 Pyrlandczyk

Pyrlandczyk

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 29 postów

Napisano 12 marzec 2006 - 20:44

Pyrlandia wróciła!!! I to w całości po powietrznych eskapadach-tak nas testowali i szkolili. Na fotkach sami zobaczycie. Ja tak myślę, że na wiosnę w Poznaniu to my jeszcze poczekamy. I wiem nawet dlaczego. Primo: mało było wyganiaczy. Secundo: Przy skromnej obsadzie nie udało się zaaplikowac fali piwno-wściekło-soczno-colowo-herbacianej w takiej ilości by wymiotła wszytko co zimowe do morza. Chyba zrobimy repley`a. Nieeeeeeeee?????
  • 0
Pyrlandczyk

#39 Kornelia

Kornelia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 475 postów

Napisano 12 marzec 2006 - 20:52

Iruś, robimy , bo ja chyba mieszkanie znalazłam, tylko jutro jade oglądać:)
  • 0
Hakuna Matata


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych