Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Olimpiada dla niepełnosprawnych


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 arleta_p

arleta_p

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 393 postów

Napisano 25 luty 2006 - 12:31

Witam :)

Czy są tu osoby zaangażowane sportowo. Czy można coś więcej sie dowiedzieć gdzie i jakie organizacje sportowe przyjmuja osoby chętne do realizacji marzeń sportowych i czy sa takie w województwie zachodniopomorskim?

Co myślicie o carlingu?

I czy w rejonie Kołobrzegu planowane jest do utworzenia tor carlingowy?

Pozdrawiam
  • 0
Z każdym kolejnym dniem zastanawiam się co chce przekazać mi tak naprawdę życie. ...

#2 arleta_p

arleta_p

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 393 postów

Napisano 28 luty 2006 - 10:53

czy nikt nie interesuje sie sportem ?

oj niedobrze :(
  • 0
Z każdym kolejnym dniem zastanawiam się co chce przekazać mi tak naprawdę życie. ...

#3 auger

auger

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 140 postów

Napisano 28 luty 2006 - 12:35

Ogladajac olimpiade zainteresowalem sie troche curlingiem i sam nawet myslalem zeby zapisac sie do jakiego klubu. Tym bardziej ze teoretycznie jest to sport dla kazdego, bez ograniczen. Fajnie byloby wystapic na olimpiadzie... Osobiscie kopie pilke ( w konspiracji, bo nie moge 8) ).
  • 0
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi.
Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności.
Bo on jest stróżem brata twego i znalazcą zagubionych dzieci. I dokonam na tobie srogiej pomsty w zapalczywym gniewie i na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci. I poznasz, że ja jestem Pan, kiedy wywrę na tobie swoją pomstę."

#4 arleta_p

arleta_p

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 393 postów

Napisano 01 marzec 2006 - 10:48

to może założymy jakiś klubik?

ja też bardzo się interesuje curlingiem. Osoby chętne piszcie może znajdą się środki aby nam wspomóc.
może zaistnieje curling w polsce dzięki nam chociażby na olimpiadzie :)
  • 0
Z każdym kolejnym dniem zastanawiam się co chce przekazać mi tak naprawdę życie. ...


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych