Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Tuning.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 arleta_p

arleta_p

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 393 postów

Napisano 15 luty 2006 - 13:37

Co myślicie o tunongowanych autach? ....
Czekam na opinie :)
  • 0
Z każdym kolejnym dniem zastanawiam się co chce przekazać mi tak naprawdę życie. ...

#2 auger

auger

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 140 postów

Napisano 15 luty 2006 - 14:34

Fajny bajer, ale autka po tuningu szybciej sie "zużywaja", czesciej psuja, choc fajnie wygladaja i maja kopa. Chyba ze robisz tylko tuning wizualny lub audio. To tak jakby podkrecic czlowieka, taki koks dlugo nie pociagnie - to watroba siada, to nerki, glowka gorzej pracuje.
Jest jednak opcja, ze kupujesz nowe autko, podkrecasz go, jezdzisz pare latek i pozbywasz sie, kupujesz nowe... itd.
Poogladaj program Top Gear, tam jest duzo na ten temat.
Pozdrawiam! :-P
  • 0
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi.
Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności.
Bo on jest stróżem brata twego i znalazcą zagubionych dzieci. I dokonam na tobie srogiej pomsty w zapalczywym gniewie i na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci. I poznasz, że ja jestem Pan, kiedy wywrę na tobie swoją pomstę."

#3 Fibi

Fibi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 636 postów

Napisano 15 luty 2006 - 20:38

A może ktoś by mi z tuningował wózeczek elektryczny :?: :D :D
Dodałby trochę mocy i wygląd by mu podrasował :?:
  • 0

#4 auger

auger

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 140 postów

Napisano 16 luty 2006 - 01:33

Jasnozielony zderzak i zolte blotniki. Do tego konkretny odtwarzacz MP3, podswietlane siedzenie(na fioletowo), mocny akumulator i jazdaaaa. ;)

Pare zdjec samochodow po "wiejskim" tuningu :D
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Wiecej wiesniackich zdjec TU
  • 0
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi.
Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności.
Bo on jest stróżem brata twego i znalazcą zagubionych dzieci. I dokonam na tobie srogiej pomsty w zapalczywym gniewie i na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci. I poznasz, że ja jestem Pan, kiedy wywrę na tobie swoją pomstę."

#5 arleta_p

arleta_p

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 393 postów

Napisano 18 luty 2006 - 09:59

gdzie najtaniej i najlepiej można z tuningować auto ale z wyglądu ale nie bez silnika :)
:)
  • 0
Z każdym kolejnym dniem zastanawiam się co chce przekazać mi tak naprawdę życie. ...

#6 auger

auger

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 140 postów

Napisano 18 luty 2006 - 11:20

A jaki chcesz tuningowac woz? Fajnie ze zdecydowalas sie na tuning optyczny a nie mechaniczny. W przypadku paruletnich aut to mogloby byc zabojstwo. Tylko nie przesadzaj z lotkami, spojlerami, progami, kolorami, naklejkami i innymi tego typu rzeczami. Aha i felgi tez z umiarem. ;) Co do firmy to niestety nie moje rejony, wiec sie nie znam. Znam jedna dobra firme ale z Katowic...
Pozdrawiam!
P.S.
TUTAJ masz linki do firm tuningowych, moze cos znajdziesz!
  • 0
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi.
Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności.
Bo on jest stróżem brata twego i znalazcą zagubionych dzieci. I dokonam na tobie srogiej pomsty w zapalczywym gniewie i na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci. I poznasz, że ja jestem Pan, kiedy wywrę na tobie swoją pomstę."


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych