Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A

Na zimowe wieczory!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Majonez_lodz_*

Gość_Majonez_lodz_*
  • Gość

Napisano 01 luty 2006 - 20:53

Czesc!
Wszystkim tym, ktorzy sie czasem nudza, pracuja- a w pracy maja troszke wolnego ;-), oraz tym ktorzy poprostu lubia sobie pograc, polecam super gre!
Gra nazywa sie "Ogame" http://www.ogame.pl/ , jest to strategia online w stylu Master of Orion , cywilizacji w realich kosmicznych. Nic nie instalujecie, gra sie wylacznie przegladarka internetowa. Wystarczy sie zarejestrowac na wybranym Universum i gracie.(ja jestem na Uni31 i 34 a moj nick to: Nebuluz) Cala zabawa polega na rozbudowywaniu swojej planetki, tworzeniu calej infrastruktury gospodrczej: kopalnie, stocznie, labolatoria. Ponadto wynajduje sie nowe technologie, buduje swoja flote kosmiczna (zadnej zrecznosciowki tu nie uswiadczycie), zawiera sie sojusze z ludzmi, no i oczywiscie najfajniejsza rzecza jest 'farmienie' ludzi, czyli zdobywanie ich ciezko wydobytych surowcow do wlasnych niecnych celow :)
Gra wciaga niesamowicie, niektorzy wymiekaja i wpadaja w nalogi i zapominaja o bozym swiecie, ale wierzcie mi, mozna spokojnie sobie grac i ustawic sobie tak gre, ze wcale nie absorbuje czasu. Chcecie byc Panami Wszechswiata? Chcecie zeby niektorzy blagali Was o litosc? Dolaczcie do mnie i razem ze mna robmy porzadki :) THEY CAN DO IT! hihi

ps.
tutaj polecam dokladny opis do gierki: http://board.ogame.p....php?boardid=70 jak przez to przebrniecie to dacie sobie rade. Polecam goraco!
  • 0

#2 ewita

ewita

    Gawędziarz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1156 postów

Napisano 01 luty 2006 - 21:18

Eeee... Najwspanialsza gra nie zastąpi spotkanka przy drinku...
  • 0
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)

#3 Gość_Majonez_lodz_*

Gość_Majonez_lodz_*
  • Gość

Napisano 01 luty 2006 - 21:29

Masz racje Ewitko! Kompletnie sie nie znam na drinkach, wiec bede musial poprosic o jakas lekcje:)
  • 0

#4 ewita

ewita

    Gawędziarz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1156 postów

Napisano 01 luty 2006 - 21:49

Problem żaden, Majonezie Kochany! Jeśli tylko dostrzeżesz, że są w naszym mieście Chojny...
  • 0
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych