Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Jarzynka-jarzacy się MPD-owiec,wybuchowiec :DDD


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gocha Kuzan

Gocha Kuzan

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 71 postów

Napisano 01 marzec 2003 - 00:33

Witam! W tym pościku postanowiłam wyjaśnić wam kochani dlaczego własciwie jestem Jarzynką. Na temat mojego nicka krąża rózne opowieści. jedni twierdzą , iż mogę ruszać tylko oczami i jestem jarzynką-warzywkiem (wrrrrrrrrrrr!) inni, że jestem jarzynką do chrupania :D jeszcze inni, że słabo jarzę (czyli myślę- to mi się czasem zdarza)hahaha, ale tak naprawdę to jestem jarzynką od jarzenia czyli śmiania się z jakiegoś powodu- nie jestem smutasem uwielbiam się śmiać. Od lat śmieję się z samej siebie i mojego fajoskiego życia. Bawi mnie,że jestem MPD-owcem, rapowcem w w kwiestii rapu Mc'Hammer nie dorasta mi do pięt :D :D :D :D :D - ale czasem nawet najbardziej jarzące sie jarzynki mają klopoty i bywają ciężkostrawne.... Ja byłam taka ostatnio przepraszam najmocniej, ale jak mówi Maciek stałam się MPD-owcem wybuchowcem i wybuchy zdarzają mi sie często...Dlatego mam prośbę gdybyście zauważyli, że zaczynam wrzeć zwracajcie mi uwagę, możecie nawet na mnie pokrzyczeć (nie obrażę sie )w końcu "prawdziwa cnota krytyki się nie boi" : :D :D :D :D :D :D :P napewno to docenię....
  • 0
jarzynka

#2 Katarzyna

Katarzyna

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 33 postów

Napisano 01 marzec 2003 - 07:59

Jarzynko!!!
Na ile pozwoliło mi to forum poznac Ciebie to uwazam ze jesteś wysoko energetyczną jarzynką i taką pozostań!!!! :-D :-D :-D
  • 0
Jasmina

#3 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 01 marzec 2003 - 09:08

Moje Kochane Jarzyniątko!!!

Jestes Naszym promyczkiem , (przynajmniej moim) ale chyba kazdy kto Cie zna przyzna mi racje. Kiedy Cie poznalam pomyslalam , To to bedzie wulkan (kurka, gorszy niz ja) i Cio nie pomylilam się!!! haha (cmok) .

Pozdrawiam Cie promyczku , Macia i Kubunia! Pa

ciummm, Pierzasta!
  • 0

#4 Gocha Kuzan

Gocha Kuzan

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 71 postów

Napisano 01 marzec 2003 - 15:22

:D :lol: :D Haha wysoko-energetyczna Jarzynka - supcio! To mi się podobało wielkie dzięki Kasiu (spin) (cmok)
  • 0
jarzynka

#5 Skangur

Skangur

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 849 postów

Napisano 02 marzec 2003 - 07:04

Dla mnie pozostaniesz już na zawsze rapereczką. Co nie znaczy, że nie podoba mi się jarzynka wysoko-energetyczna :P
I faktycznie jesteś promyczkiem ogrzewającym to forum. :)
  • 0
Skangur
Dla świata jesteś nikim,
ale dla kogoś możesz być całym światem.

#6 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3586 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 02 marzec 2003 - 18:46

Jarząca JarzynQo, nasza raperko, wrzej, wybuchaj, ożywiaj to forum i nasz czat. Jesteś prawdziwym wulkanem energii... I o to chodzi!!
Tak trzymaj siostrzyczko (ok) (ok) (ok) :lol: :lol: :lol:
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#7 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1461 postów

Napisano 04 marzec 2003 - 12:41

Gocha, podpisuję się pod tymi wszystkimi wypowiedziami obydwoma rączkami :!: :!: Ty i Macio jesteście wyjątkowi, niepowtarzalni i niesamowici. Tak trzymać Cukiereczki (cmok)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych