Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

ogloszenie na randkach :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
76 odpowiedzi w tym temacie

#21 MIXI

MIXI

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 154 postów

Napisano 31 styczeń 2006 - 13:17

A ja sie tylko zastanawiam , czy to ogłoszonko powinno byc tam gdzie sie znalazło?? Bo ogłoszenie tego typu powinno być chyba w dziale ogłoszeń, i jako usługa. No chyba, że sie myle:) :shock:
  • 0

#22 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 31 styczeń 2006 - 13:19

wiekszosc dziewczyn tak robi to szybki sposob na kase. Po prostu zle trafila z tym ogloszeniem. Przy naszych rentach ciezko to widze ;) :( Odnosnie finansowania przez panstwo takich uslug to jestem przeciwko. lepiej wykorzystac ta kase na pomoc dla biednych i bezdomnych. Czytalem gdzies w internecie ze pewien inwalida dostał comiesieczny dodatek na te usługi jednak nie znalazł chetnej dziewczyny ktora chcialaby to z nim zrobic i wystawic mu fakture za seks.:) Wniosek:

Prostytutka to tez kobieta i ma swoje kryteria odnosnie klientow i z kim to zrobi :)
  • 0

#23 JacentyK

JacentyK

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 315 postów

Napisano 31 styczeń 2006 - 13:26

Poza tym nie wiem co ją kieruje, że to robi...


Biznes ją kieruje. To jest proste, niepełnosprawny to taki sam klient, jeżeli ogloszenie jest prawdziwe, to mamy otwacie siię pewnej części usług na nas.

Popatrzcie się na to, że jest bez barier architektonicznych:

Możesz przyjechać sam lub sama. Mam apartament bez barier, progów, krawężników, schodów. Winda z poziomu zero.

Niestety nie podała ceny tej "usługi"
  • 0
Jacek Kruszniewski ( JacentyK vel stary_smok :) )

"Serce rozważne szuka mądrości, usta niemądrych sycą się głupotą."
(Prz 15:14)

#24 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 31 styczeń 2006 - 13:31

no włąsnie tez mnie zaciekawil ten cytac

Możesz przyjechać sam lub sama. Mam apartament bez barier, progów, krawężników, schodów. Winda z poziomu zero.



sam lub sama? Tzn ze ona jest less?:D
  • 0

#25 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 31 styczeń 2006 - 13:41

sam lub sama? Tzn ze ona jest less


Nie musi być lesbiją. Czy każdy erotyczny film puszczny w tv gdzie kobieta pieści kobiete jest lesbiją? Zastanów się! :shock1:
  • 0

#26 Gość_Majonez_lodz_*

Gość_Majonez_lodz_*
  • Gość

Napisano 31 styczeń 2006 - 14:14

Przy naszych rentach ciezko to widze

Moze na raty jakos rozklada? :) Poza tym, nie wrzucaj wszystkich ON do jednego worka ze sa biedni i zyja z rent, bo wielu ma samochody, maja prace i calkiem niezle im sie zyje.
  • 0

#27 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 31 styczeń 2006 - 14:35

Nie mam wielu okazji zgadzac sie z jackiem i to chyba bedzie pierwszy :D trzeba sie cieszyc. Pomijajac jak prostytucja jest postrzegana, to pozytywny fakt, ze nawet w tym wzgledzie nastepuje pewien sposob akceptacja.
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#28 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 31 styczeń 2006 - 15:01

tylko jak ktos jest od pasa w dol caichniety to ja nie wiem jak ona sobie to wyobraza (E) 8)
  • 0

#29 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 31 styczeń 2006 - 15:06

To raczej jak Ty sobie to mozesz wyobrazic, ona pewnie juz wie. Tak wiec widezisz Jacku to gloszenie daje ci mozliwosc chocby przekonania sie, ze sie da, lub upenienia ze nie. I moze przestania lub jeszcze bardziej utwierdzisz sie w marudzeniu :D
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#30 Malcolm

Malcolm

    Sufler

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPip
  • 419 postów

Napisano 31 styczeń 2006 - 15:29

wiecej takich ogloszen , :-D

brawa dla odwaznej (jesli to nie sciema )

piszac do niej nalezy zeskanowac ostatni odcinek renty wyslac w zalaczniku wtedy odpisze :D



mal
  • 0
"Cywilizacja nie osiągnie doskonałości, póki ostatni kamień z ostatniego kościoła nie spadnie na ostatniego księdza i nie uwolni świata od tej hołoty" - Umberto Eco

#31 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 31 styczeń 2006 - 15:31

kurde my sie tu zastanawiamy kto co i jak a troll pewnie sie cieszy ze jest zainteresowanie jego osoba 8)
  • 0

#32 CUKIERECZEK21

CUKIERECZEK21

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 67 postów

Napisano 31 styczeń 2006 - 15:37

Masz rację Jacku :lol:
  • 0
Żyjemy w zwariowanych czasach

#33 Gość_Karina_*

Gość_Karina_*
  • Gość

Napisano 31 styczeń 2006 - 15:43

Jesteś zazdrosna o jej urodę ?


Hahaha :D

Nie jestem bo tu nie ma o co być zazdrosnym

Jaką urodę (E) :?:

Ja tu żadnego piękna nie dostrzegam, ale pustą Barbie w desperacji, która przyciśnieta do muru szuka pracy w zawodzie...

Zaznaczam jednak, że to są tylko moje przypuszczenia wysnute z treści tego anonsu. Mogę się mylić
  • 0

#34 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 31 styczeń 2006 - 15:49

Dziwni mnie podejście do tej sprawy niektórych tutaj osób. Czy zawsze czyjaś odwaga musi być uznawana jako żart?! Nikt tego nie sprawdził czy to jakieś oszustwo. A ogłoszenie dała po to żeby było zainteresowanie jej osobą a nie, żeby było wręcz odwrotnie.
  • 0

#35 Malcolm

Malcolm

    Sufler

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPip
  • 419 postów

Napisano 31 styczeń 2006 - 15:55

coz najstarszy zawod swiata , a bezrobocie duze :-D
nalezy tylko pochwalic incjatywe i odwage ;)


za jakis czas te uslugi beda refundowane jak w holandi pzrez Pfron ale nasze pokolenie tego chyba nie dozyje , a moze sie mysle

1 jaskolka wiosny nie czyni ale kto wie :P


mal
  • 0
"Cywilizacja nie osiągnie doskonałości, póki ostatni kamień z ostatniego kościoła nie spadnie na ostatniego księdza i nie uwolni świata od tej hołoty" - Umberto Eco

#36 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 31 styczeń 2006 - 16:01

Karinko, czy to desperacja czy nie to wie tylko ona, napewno wsztrzelila sie w nisze rynkowa, przynajmniej w naszym kraju.
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#37 Malcolm

Malcolm

    Sufler

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPip
  • 419 postów

Napisano 31 styczeń 2006 - 16:19

ale ten temat chyba jest w nieodpowiednim dziale powinno sie go chyba pzreniesc nizej do Wrzuć coś na ruszt :D :-D




mal
  • 0
"Cywilizacja nie osiągnie doskonałości, póki ostatni kamień z ostatniego kościoła nie spadnie na ostatniego księdza i nie uwolni świata od tej hołoty" - Umberto Eco

#38 Gość_Karina_*

Gość_Karina_*
  • Gość

Napisano 31 styczeń 2006 - 16:24

Karinko, czy to desperacja czy nie to wie tylko ona, napewno wsztrzelila sie w nisze rynkowa, przynajmniej w naszym kraju.


Pedro

Zgadzam się z Tobą w calej rozściągłości :-D

Licho wie czy to desperacja czy co i nawet nie chce mi się nad tym zastanawiać bo nie warto i szkoda mi marnować czasu :P , ale wstrzelić to siem wstrzeliła i to z impetem :D ;)

Pozostaje mi tylko chyba życzyć jej POWODZENIA :P

W końcu w każdym zawodzie się przyda, prawda? :P
  • 0

#39 MaciekCh

MaciekCh

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 34 postów

Napisano 31 styczeń 2006 - 18:51

Oj..

Normalna blondynka..:)
Ale dobrze,że jest - i świadczy takie coś. Może wśród nas są tacy coby chcieli się "dowiedzieć" i poczuć jak to jest - popieścić się, podotykać:)
Więc myślę, że dobrze źe ta Pani jest:)
Może i pusta, może i inteligentna - nie wiem - nie wnikam. Ważne, żeby umiała dać erotyczną bliskość komuś:) Jak jest w tym dobra - to biznes rozkręci:) hahhahhah
  • 0
"Lepiej było być komuchem niż dziś w kaczogrodzie zuchem:)"

#40 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 31 styczeń 2006 - 18:59

prostytucja to rzemiosło ... jak każde inne ... nie ma co sie burzyć
każdy ma swoje potrzeby seksualne ... nie każdy ma możliwość rozładować je w związku ... wówczaas rozwiązaniem jest usługa tego typu
ale jak zawsze: wybór należy do wyborcy
nie ma przymusu - jeśli ktoś chce ... jego wybór
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych