Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Z powodu żałoby


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 31 styczeń 2006 - 18:11

Ciesze się, że był ktoś kto potrafił to zrobić i zrobił. Okazało się to całkiem łatwe. :) Gdyby tylko się chciało...
DZIĘKUJE JACENTY (cmok) Bardzo mi się podoba

Szanuje każdego kto ma żałobe w duszy lub nosi ją w inny sposób... ale ja osobiście nie tylko noszę żałobę w duszy. Własny smutek - okazuje jak tylko mogę, nie duszę tego w sobie. Noszę wstążkę, na samochodzie też mam ten smutny element... Jednocze się w ten sposób z całą resztą Polski a nawet i świata.
  • 0

#22 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 31 styczeń 2006 - 18:53

Minutko, mnie właśnie o to chodzi: żeby nie wymagać od innych, żeby robili coś za nas. Chcemy wstążeczki? To ją zróbmy, a nie marudźmy, żeby ktoś ją zrobił!

A żałoba jest sprawą prywatyną. Skąd wiesz, czy admin, czy ktokolwiek inny ją "dusi w sobie"?? Każdy ją wyraża tak, jak potrzebuje. Albo wcale. Różne są potrzeby duszy i nie można tego narzucać. Ty masz swoją wstążeczkę, a ktoś może np. uczcić pamięć o zmarłych minutą ciszy. A jeszcze ktoś inny uczci tę pamięć realną pomocą poszkodowanym, albo serdeczną rozmową. Nie można wymagać, żeby ktoś czcił pamięć tak, jak _my_ chcemy...
  • 0
Daga

#23 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 31 styczeń 2006 - 19:24

Chcemy wstążeczki? To ją zróbmy, a nie marudźmy, żeby ktoś ją zrobił!


W tym rzecz, że nie potrafię tego zrobić. :P

Skąd wiesz, czy admin, czy ktokolwiek inny ją "dusi w sobie"??


Czy napisałam gdzieś, że chodzi mi o admina?! :twisted: Napisałam, czy nie można by zrobić zmian na iponie z tego wzgędu... I jak zawsze - jedni byli za, drudzy - przeciw.
  • 0

#24 Gość_Tygrysek_*

Gość_Tygrysek_*
  • Gość

Napisano 31 styczeń 2006 - 22:58

Jacek1982 a kto tutaj powiedział że jutro ma się skończyc U NAS (i iponie)żałoba?? Przeciez jak ktoś bedzie chciał to może dalej nosić żałobę. Ja raczej nie skończę jutro żałoby bo sam tam byłem kilka lat temu na wystawie samochodowej i pamietam tą halę. Wiem jaka to wielka tragedia dla ludzi którzy stracili bliskich.
Każdy będzie nosił żałobę ile będzie chciał.

"W PAMIĘCI POZOSTANĄ CI KTÓRZY ODESZLI" :cry:
  • 0

#25 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 31 styczeń 2006 - 23:06

Zgadzam się z Tobą, Tygrysku... Mam przyjaciół na Śląsku i Zagłębiu, mój dziadek też kiedyś hodował gołębie... ktoś z moich bliskich mógł tam być. Na szczęście nikt nie był... ale i tak mam w duszy żałobę i nieważne, czy na iponie będzie wstążeczka i że jutro kończy się żałoba narodowa...
  • 0
Daga


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych