Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Szukam mieszkania w Warszawie-proszę o pomoc!!!!!!!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Rado

Rado

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 24 styczeń 2006 - 19:51

Proszę o pomoc i poradę.Jestem tetrusem i wraz z żoną chcemy zamieszkać w Warszawie( żona wkrótce podejmie prace).Szukamy mieszkania do wynajęcia w miarę przystosowanego i funkcjonalnego dla osoby na wózku.
  • 0

#2 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 24 styczeń 2006 - 20:16

Poszukajcie na osiedlach tego developera:
http://www.domdevelopment.pl/
Wszystkie bloki są przystosowane, mieszkam w jednym z nich i jestem zadowolona.
  • 0
Daga

#3 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 25 styczeń 2006 - 02:32

witam

ja wam proponuje kompleksy na Sadybie w Warszawie. Sa tam mieszkania, ktore sa dostosowane i wynajmowane osoba niepełnosprawnym.
jutro zdobede telefon kontaktowy i zostawie Wam na forum
pozdrawiam
JackLan
  • 0

#4 Rado

Rado

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 26 styczeń 2006 - 11:16

Dzięki za poradę Daga.
Dzwoniłem tam, gdzie podałaś mi adres internetowy. Poinformowano mnie, że tylko sprzedają mieszkania ale zadzwoniłem do administratorki jednego z osiedli. Obiecała, że postara się w jakiś sposób pomóc i popyta innych administratorów. Bo zakupione mieszkania ludzie wynajmuj. Zobaczymy. Ciekawy jestem ile może na takich osiedlach kosztować wynajęcie 2 pokojowego mieszkania. Jaki jest czynsz i inne opłaty. Może się orientujesz?
JackLan - czekam też na telefon kontaktowy od Ciebie.
Oczekuje i proszę też o porady i pomoc od innych.
Dziękuje i pozdrawiam serdecznie.
  • 0

#5 Baba

Baba

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 499 postów

Napisano 26 styczeń 2006 - 13:58

Przykładowo mieszkanie w bloku z lat 60-tych 38m2 czynsz wynosi jakieś 270-290 zł gdy mieszka jedna osoba do tego dochodzą opłaty za gaz, prąd, telefon, woda. Najtaniej co słyszałam wynajęcie takiego mieszkania to jakieś 1000 zł. Powodzenia w szukaniu.
  • 0
Nawet siwa może być szczęśliwa

#6 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 26 styczeń 2006 - 17:20

Wynajęcie w pełni wyposażonej kawalerki 45m2 na moim osiedlu to koszt 1000zł. Czyli cena taka normalna, jak to w Wawie.

Czynsz w DD - 8zł za metr plus liczniki, ale z liczników się zawsze ma nadpłaty i jeszcze zwracają. Poza tym czynsz jest bardzo uzależniony od tego, komu płacisz i na jakim osiedlu - dostosowane albo nie, stare albo nowe, strzeżone albo nie itd.
Jeśli zarząd się stara, to można czynsz obniżyć dość znacznie.

Poza tym jeśli nie masz samochodu, to koniecznie się zorientuj, gdzie jeżdżą autobusy niskopodłogowe. Bo inaczej ugrzęźniesz... :(
  • 0
Daga


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych