Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Pytanko o Studium w Krakowie.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pomarańczka

Pomarańczka

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 23 styczeń 2006 - 15:28

Cześć!
Poszukuje informacji na temat zaocznego, dwuletniego (lub jednorocznego) studium w Krakowie. Najlepiej o profilu psychologicznym, ale niekoniecznie. W miarę przystosowanego, ponieważ poruszam się na wózku inwalidzkim lub o balkoniku. Może ktoś z Was uczy się w takim, albo słyszał coś na ten temat??? Proszę o wieści. Z góry dziekuje. :-D
Pozdrawiam!
Monika
  • 0
"Podziękuj za cierpienie, czy umiesz, czy nie umiesz. Bez niego nigdy nie wiesz, ile miłość kosztuje."

#2 auger

auger

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 140 postów

Napisano 26 styczeń 2006 - 10:34

Poszukaj tu : http://www.kuratorium.krakow.pl/ albo po prostu zadzwon do kuratorium i zapytaj. ;)
  • 0
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi.
Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności.
Bo on jest stróżem brata twego i znalazcą zagubionych dzieci. I dokonam na tobie srogiej pomsty w zapalczywym gniewie i na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci. I poznasz, że ja jestem Pan, kiedy wywrę na tobie swoją pomstę."

#3 dzidzia1985

dzidzia1985

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 464 postów

Napisano 26 styczeń 2006 - 11:12

czemu w tym wątku nie ma moich postów KTO JE WYKASOWAŁ :evil:
  • 0
mam w sobie duże pokłady energi i ciepła

#4 auger

auger

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 140 postów

Napisano 27 styczeń 2006 - 00:12

Sa tyle ze w innym temacie ;)
http://forum.ipon.pl...opic.php?t=6261
Moderatorzy chyba przysypiaja (E) :-D
  • 0
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi.
Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności.
Bo on jest stróżem brata twego i znalazcą zagubionych dzieci. I dokonam na tobie srogiej pomsty w zapalczywym gniewie i na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci. I poznasz, że ja jestem Pan, kiedy wywrę na tobie swoją pomstę."

#5 dzidzia1985

dzidzia1985

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 464 postów

Napisano 27 styczeń 2006 - 07:27

TO NIECH WRÓCĄ BO NIE BYŁO TO NIE NA TEMAT :evil:
  • 0
mam w sobie duże pokłady energi i ciepła


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych