Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

SZOKUJĄCE!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 AisA

AisA

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 27 luty 2003 - 09:21

Dziś przeczytałam artykuł na onecie zatytułowany "łowcy adrenaliny"i doznałam szoku jakiego nigdy nie udało mi się odczuć !!!!
Jest tam mowa o homoseksualistach , którzy chcą zostać zarażeni wirusem HIV. Oczekują tej chwili i celebrują ją niczym narodziny dziecka. " Jest to dla nich sposób na osiągnięcie najwyższego stopnia intymności, będącej celem wszelkich kontaktów międzyludzkich. "Wyjście na plus" - zarażenie się wirusem HIV - jest dla nich największym darem, jaki można otrzymać "Chcą by HIv zmienił ich życie - ale jak ?
Moze tak , że już w chwili niemocy bedziemy na nich pracować , bo PAŃSTWO MUSI POMAGAĆ - ALE KOMU ?
  • 0
Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy Cię nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies... Pocałuje rękę, która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą, on pozostanie. George G. Vest

#2 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 27 luty 2003 - 13:09

...
  • 0

#3 Pharass

Pharass

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 02 marzec 2003 - 12:04

[ autocenzura ]
  • 0

#4 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 02 marzec 2003 - 13:10

...
  • 0

#5 Pharass

Pharass

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 02 marzec 2003 - 13:36

[ autocenzura ]
  • 0

#6 Gocha Kuzan

Gocha Kuzan

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 71 postów

Napisano 02 marzec 2003 - 14:59

Tak sobie czytam co piszecie kochani. Wiecie co sytuacja opisana tutaj jest bulwersująca dla mnie nigdy nie zrozumiem motywów działania tych ludzi to dla mnie chore by ktoś na własną prosbę chciał się stać nosicielem HIV ... A juz żeby uważać to za wyjątkowy dar :shock: :!: Chyba należy współczuć tym ludziom bo coś im się pomieszało.
Ja również uważam się za osobe tolerancyjną i gejów oraz lesbijki zaliczam do zwykłych osób. Dla mnie to normalni ludzie i jeśli nie szkodzą mi mogę sie nawet z nimi przyjażnic.
Kooniku martwi mnie Twa wypowiedż wiesz dla mnie inna oriętacja seksualna to swego rodzaju niepełnosprawność a niepełnosprawni są tacy sami jak zdrowi... Wiesz jeśli ktos jest gejem to dlatego, że taki sie urodził... Więc idąc dalej za Twoim tokiem myślenia mogłabym wywnioskować, że za chwilę napiszesz tu "nie nawidzę niepełnosprawnych" Zastanów się czy to, że ktoś się rodzi gejem to jego wina- chyba nie? A jeśli tak to odpowiedz mi na pytanie czy to , że urodziłam sie z MPD i jestem niepełnosprawna od dnia narodzin jest moją winą????
  • 0
jarzynka

#7 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 02 marzec 2003 - 16:04

...
  • 0

#8 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 02 marzec 2003 - 16:36

...
  • 0

#9 Gocha Kuzan

Gocha Kuzan

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 71 postów

Napisano 02 marzec 2003 - 17:45

Kooniku mam takie zdanie nie inne i mam do tego prawo... Skoro homoseksualizm jest patologią to czy Twoim zdaniem alkoholizm też???
Alkoholicy też przekroczyli granice?
Oj Kooniku to to samo CHOROBA!
Radziłbym się zastanowić i poczytać troszkę - potem dopiero oceniać...
Młody jeszcze jesteś życzę Ci byś nauczył się tolerancji wobec innych
Wszystkiego dobrego ! Pozdrawiam

PS. W dalszym ciągu czekam aż odpowiesz mi na pytanie czy ja również jestem winna temu , że jestem niepełnosprawna?
Sorry, ale jestem dość konkretną osobą i zadowalają mnie tylko konkrety- a twoja wymijająca odpowiez mnie nie satyseakcjonuje...
Mam nadzieje, że sie poprawisz
  • 0
jarzynka

#10 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 02 marzec 2003 - 18:59

...
  • 0

#11 Gocha Kuzan

Gocha Kuzan

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 71 postów

Napisano 02 marzec 2003 - 19:31

Kooniku nie rozumiem co cię tak zbulwersowało w mojej wypowiedzi?
Przecież to ty pierwszy napisałeś - ze masz swoje zdanie i masz do tego prawo- ja tylko powtórzyłam Twoje słowa. Poza tym ja nie powiedziałam, że jesteś dzieckiem - proszę czytaj uważniej. Co więcej powiem Ci tylko tyle ja do Ciebie nic nie mam- i nie jestem złośliwa- wierz mi - jeszcze nie... Nie podoba mi się tylko twój pogłąd a masz do niego pełne prawo
tak jak i ja mam pełne prawo do tego by sie z tobą nie zgodzić i bronić tego co czuję ...
Wiesz nasuwają mi się kolejne pytania do ciebie i dalej moglabym z tobą dyskutować ale ponieważ moje wypowiedzi cię bulwersują zakoncżę tę dyskusję A moje zdanie na temat homoseksualizmu i tyak się nie zmieni , jak również nie zmieni się to, iż nie popieram Twojego poglądu
Uważam,że zdanie twoje "nienawidzę gejów i lesbów" nie powinno się znaleźć na tym forum .
tO tyle.
Pozdrawiam
  • 0
jarzynka

#12 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 02 marzec 2003 - 20:02

...
  • 0

#13 AisA

AisA

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 02 marzec 2003 - 21:27

Tak sobie czytam wasze wypowiedzi i zastanawiam się kto ma racje i wiecie co, macie ją obydwoje ! Ja rowniez jestem osobą tolerancyjna , ale zaprotestuje ostro jak zacznie się wszytko wydostawać poza kontrolę - a właśnie tym jest - przekazywanie " daru ".Ja rozumę , że każdy ma prawo do wyboru religii ,orientacji seksualnej , czy też sposobu życia , ale to co zaczyna się wyprawiać przechodzi wszelkie granice.yskutowałam na ten temat z jednym znajomym i opowiedział mi ciekawą historyjke o tym jak jego znajomi ( homoseksualiści ) obnosili się ze swoją milością w dziwny sposób ( zero intymności wszytko na oczach innych ) wypowiadali sądy o tym jak to wogóle można dotykać kobietę przecież to obżydliwe itd.Rozumię wszytko , ale czemu nie mogą zająć się sobą skoro spoleczeństwo zaczęło w jakiś sposób ich akceptować to poco te całe afery , wiece , pochody ....i wymyślanie nowych rzeczy ... dar phi ... poprostu w głowie m sie to nie mieści.
  • 0
Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy Cię nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies... Pocałuje rękę, która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą, on pozostanie. George G. Vest

#14 rrybka

rrybka

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 729 postów

Napisano 04 marzec 2003 - 21:38

Moi drodzy moze teraz uda mi się dołączyć swoją wypowiedź do tego jakże trudnego i ważnego tematu.

Przekazywanie "daru" , o którym pisze Asia to po prostu dewiacja. Widzę niebezpieczeństwo w przekazywaniu homoseksualistom dzieci na wychowanie i temu się przeciwstawiam... ale rozsądni homoseksualiści do tego zupełnie nie dążą.
Podobnie jak Jarzynka nie potępiam homoseksualistów i homoseksualizmu, to tacy sami ludzie jak my i tak jak nam wszystkim im również nalezy się szacunek. Badania naukowe dowodzą, że homoseksualizm ma bardzo rózne uwarunkowania, ale najczęściej jest uwarunkowany genetycznie. Tak jak defekt chromosomalny doprowadza do narodzin dziecka z zD, tak przy innych wadliwych połączeniach chromosomów, czy też wadliwych ich podziałach rodzą się homoseksualiści. A zatem to nie ich wina, że tacy są.... i to nie ich wina, ze przyszło im żyć w świecie określanym jako tolerancyjny, jednak z wyraźnymi granicami.
Asiu stawiasz granice i mówisz beeeee

homoseksualiści ) obnosili się ze swoją milością w dziwny sposób ( zero intymności wszytko na oczach innych ) wypowiadali sądy o tym jak to wogóle można dotykać kobietę przecież to obżydliwe itd.Rozumię wszytko , ale czemu nie mogą zająć się sobą skoro spoleczeństwo zaczęło w jakiś sposób ich akceptować to poco te całe afery , wiece , pochody

To nalezałoby uzupełnić tę listę o moje granice:
szataniści malujący na murach i niszczący psychike młodych ludzi, skini szalejący na ulicach, meczach i manifestujący swoją wolność; chuligani najrózniejszego kalibru...

A zatem, cóż wynika z naszych list... nie tolerujemy dewiantów, których wśród nas jest naprawdę wielu. Jednak nie uogólniamu i nie mówimy, ze cała polska młodzież jest beee, bo to nieprawda. Tak samo rzecz się ma z homoseksualistami, wśród nich są dewianci, manifestujący swoją odmienność, ale są też wspaniali ludzie, którym przyszło żyć w świecie, gdzie musza ukrywac swoją inność. Wierzę, że za kilka lat nie będę musieli tego robić, tak jak my inwalidzi zaczynamy pokazywac się na ulicach i wierzę, że za jakiś czas osoby na wózkach inwalidzkich nie będą zadziwiały przechodniów.... tak tez homoseksualiści trzymający się za ręce nie będą gorszyć otoczenia.
Moi kochani do niedawna Polska ukrywała swoich niepełnosprawnych, nawet dzisiaj jakże często pokazuje się niepełnosprawność w połączeniu z uposledzeniem umysłowym... mnie osobiście to wkurza.
Tutaj bardzo podobnie potraktowani zostali homoseksualiści wrzuceni wszyscy do jednago worka....
Taki tolerancyjny świat z zaznaczonymi granicami dla odmienności mnie osobiście nie odpowiada.... a zatem homoseksualizm to jakby też niepełnosprawność, tylko jej inny rodzaj. Wyraźne
NIE mówię dla dewiacji, ale inne odmienności mnie nie rażą.
W tolerancyjnym świecie osoba niepełnosprawna na wózku, ale specjalista w swoim fachu, nie musiałaby siedziec w domu i wyszukiwać sobie durnowatych zajęć... w naszym świecie niestety odmienność nalezy ukryć, albo pokazac ją tak by inni się jej obawiali.
Homoseksualista wywalony z pracy z powodu swojej odmienności seksualnej, moze byc tak samo wściekły na ten nasz swoiście tolerancyjny świat tak jak ja... tylko babka na wózku.
Przepraszam jeśli kogoś uraziłam... nie zamierzałam tego robić.
  • 0
rrybka nigdy nie tonie

#15 rrybka

rrybka

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 729 postów

Napisano 04 marzec 2003 - 21:39

Jarzynko brawo!!! Tak trzymaj (cmok)
  • 0
rrybka nigdy nie tonie

#16 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 04 marzec 2003 - 22:38

...
  • 0

#17 rrybka

rrybka

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 729 postów

Napisano 05 marzec 2003 - 03:04

Ojjjjjjj koooniku masz prawo do własnego zdania i ja je moge uszanować.
Niemniej jednak porównanie: spokojnego homoseksualisty do faszysty, czy pedofila to chyba troszkę nie fair.... do tego samego wora wrzucasz coraz więcej...
Poza tym lubić kogoś i tolerować to też troszkę co innego. Z reguły nie lubię przebywać w środowisku homoseksualistów, hehehehe, chyba czułabym się pośród nich nieswojo, dlatego też unikam takich kontaktów. Ale mam wspaniałego kolege homo.... i nie przeszkadza mi to, że taki jest, nie domysliłabym się tego, gdyby mi sam o tym nie powiedział... czasami pomagamy sobie wzajemnie i nie przeszkadza nam w znajomości jego homoseksualizm. Jest wspaniałym człowiekiem i to się liczy....
Poza tym nigdy nie wiemy czyjej pomocy będziemy potrzebowali i u żadnego homoseksualisty na czole nie jest napisane, ze nim jest.... czy odrzuciłbyś te pomoc tylko dlatego, że ten podający Tobie pomocną dłoń jest homo? Albo inaczej, przyjmujesz pomoc, a potem dowiadujesz się , że ten osobnik to homo.... czy w takiej sytuacji juz nie będziesz odczuwał wdzięczności?
Tolerancja dla homoseksualistów to nie to samo co przyzwolenie na faszyzm, pedofilię itp. .... hej kolego to było naprawdę brzydkie porównanie. Własne poglądy możesz mieć, ale do takich porównań nikt z nas nie ma prawa. Mylić się równiez możesz.... Koooniku dla takich porównań mówię ostro NIE, DOSYĆ.
Szanuję Twoje poglądy, mozesz homo nie lubić, Twoja sprawa i Twój wybór...
Lepiej milczeć niż słowami, osądami skrzywdzić, choćby jednego niewinnego człowieka... :evil:
  • 0
rrybka nigdy nie tonie

#18 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 05 marzec 2003 - 14:15

...
  • 0

#19 Skangur

Skangur

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 849 postów

Napisano 05 marzec 2003 - 18:56

Temat stary jak ja. Tolerancja i jej odmiany. Tak by można nazwać ten topik cały.
Nie wiem , czy dewiację, lub zwyrodnienie można i należy nazywać chorobą ( i może jeszcze im grupę przyznać ? ) . Jest to własny wybór danego osobnika. Staje się nim na skutek własnych przemyśleń, lub środowiska w jakim przebywa. I ponosić powinien za to konsekwencje, którą może być nietolerancja jego osoby czy postępowania. Natomiast niepełnosprawność, kalectwo, to coś, na co możemy nie mieć wpływu. Gocha. Każdy człowiek rządzi się swoimi zasadami. Moje są takie, iż nie akceptuję zła, przemocy, zbrodni . Do tego bukietu należą też homo, ćpuny, pedofile i wszystko to łajdactwo, które na własne życzenie traci zdrowie, a reszta społeczeństwa płaci za to. Całkowicie zgadzam się ze zdaniem Koonika
  • 0
Skangur
Dla świata jesteś nikim,
ale dla kogoś możesz być całym światem.

#20 rrybka

rrybka

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 729 postów

Napisano 05 marzec 2003 - 21:16

"Z ludźmi mozna wspólpracowac o wiele skuteczniej odwołując się do ich uczuć, niż przekonując do własnych racji"/P.P.Parker/
Powiem tak, skoro świat problemu nie rozwiązał, to my maluczcy tez go nie rozwiążemy. Pospieraliśmy się troszkę, wymieniliśmy własne opinie, bo każdy z nas ma do tego prawo. :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
"Nikt nie potrafi jasno myśleć z zaciśniętymi pięściami"/G.J.Nathan/

Lubię Was wszystkich z Waszymi opiniami, bez względu na to czy są zgodne z moimi czy też nie.
hehehehe Z solidarnością męską walczyć nie będę :twisted: poddaję się! hihihihi zachowując oczywiście własne zdanie :-D :-D :-D
  • 0
rrybka nigdy nie tonie


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych