Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Gdzie na turnus rehabilitacyjny?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 trigo

trigo

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 360 postów

Napisano 18 luty 2003 - 19:41

Jakoś inaczej się teraz składa wnioski rehanilitacyjne.
Teraz dopiero między 1 a 10 kwietnia.
Czy załapię się na dofinansowanie letnie?
  • 0

#2 kiki27

kiki27

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 20 lipiec 2009 - 17:13

ja złożyłam wnisek kwietniu i chciałam jechać w maju ale nie wyszło więdz jadę w sierpniu do Łeby ośrodek nazywa się lech.tylko żeby jechać do ośrodka trzeba znalesć odpowiadające ze swojm schorzeniem :):):)

Dodano pon 20 lip 18:15:49 2009 :
www.lech org.pl tu jest adres interenetowy może4 śa jakieś jeszcze miejsca :)
  • 0

#3 Oli

Oli

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 620 postów
  • Skąd:Łomża

Napisano 21 kwiecień 2012 - 11:03

Witam otrzymałem dofinansowanie w kwocie 1000 zł na turnus marzy mi się wypoczynek na mazurach, może polecicie jakiś ośrodek np Augustów gdzie można czynnie spędzić czas na żaglach spływach kajakowych itp ?
  • 0

#4 Re12nia

Re12nia

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 01 czerwiec 2012 - 21:27

Byłam od 21 sierpnia do 3 września w Jarosławcu w Arce.Polecam wszystkim którzy chcą
wypocząć i nabrać sił poprzez zqabiegi rehabilitacyjne.Ośrodek jest pięknie położony blisko
morza.Pokoje dobrze wyposażone,telewor,czajnik elektryczny.Przy każdym pokoju łazienka.Stołowka
duża i jedzenie bardzo dobre.Śniadania i kolacje w formie stołu szwedzkiego. Zabiegi w jednym
budynku,kaplica i codziennie Msza Śiwęta.Nie ma czasu na nudy.Pani Zosia dbała o Nas,a o ile się
dowiedziałam było nas 380 osób.Były po południu zajęcia z komputerem,zajęcia
plastyczne,muzyczne.Można było pograć w siatkówkę,szachy i warcaby.Nauka chodzenia z
kijkami.Dwie wycieczki rowerowe.Wycieczka do Darłówka do wyboru akwapark lub rejs
statkiem.Można było wypożyczyć leżaki i książki.Codziennie można było potańczyć przy wspaniałej
muzyce.Dwa razy było ognisko,jadła i picia do woli.Zorganizowanebyła wspaniała biesiada,ogrom
jedzenia i niestety..... przybraliśmy kilka kilogramów.Bardzo miła obsługa,tak życzliwych nam ludzi nie
spotkaliśmy,choć w dużo ośrodkach bywaliśmy.Wspaniały właściciel,pani Kierownik, ksiądz który
mieszka w ośrodku,i przecudna kaplica,kielnerki i rehabilitantki.Jeszcze raz dziękujemy i polecamy
ośrodek każdemu. W tym roku jadę od 21 lipca
  • 0

#5 groiwona

groiwona

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 81 postów

Napisano 03 czerwiec 2012 - 12:01

do Olii, na Mazurach, pod Giżyckiem jest osrodek
http://www.turnusy.r...sy,wilkasy.html
byłam tam tylko na spacerze, więc nic więcej o ośrodku nie powiem niż jest na stronie....
  • 0

#6 celin28

celin28

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 80 postów

Napisano 07 czerwiec 2012 - 10:02

ja składałam wniosek na dofinansowanie na turnus w lutym dostałam dofinansowanie w maju sama wybrałam turnus w sierpniu w Szklarskiej Porębie .Wszystko zależy od wolnych miejsc w ośrodkach ,od cen bo ceny kształtują się przeciętnie od 1300do nawet 2000zl i więcej więc zależy ile do turnusu chcemy jeszcze dołożyć Bo kolosalna jest różnica gdy staramy się o sanatorium i wtedy to z góry narzucone mamy miejsce wyjazdu i termin , lub kiedy wybieramy turnus a wtedy wszystko możemy ustalić sami o ile wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie i dostaniemy dofinansowanie na turnus ja dostałam je dopiero w tym roku a starałam się 4 lata mając 2 grupę.
  • 0
Nie ważne co masz,ważne kim jesteś...

#7 XX1961

XX1961

    Milczek

  • Zbanowany
  • PipPipPip
  • 31 postów

Napisano 23 wrzesień 2012 - 20:36

POLECAM.....MEDUZA w Mrzeżynie, pod Kołobrzegiem oraz Nałęczów, pod Lublinem. Ciche Wąwozy.:heart:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych