Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

dzwonimy za darmo na stacjonarne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Malcolm

Malcolm

    Sufler

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPip
  • 419 postów

Napisano 05 styczeń 2006 - 15:40

znalazlem na 1 forum z dzisiejszego dnia



program do dzwonienia z kompa na telefony stacjonarne
--------------------------------------------------------------------------------
http://www.voipstunt.com/en/index.html -sciagnij program zarejestruj sie i dzwoń z kompa na telefony stacjonarne za free-wczoraj sparawdzałem i to naprawde działa



tez sparwdzilem dziala :P


mal
  • 0
"Cywilizacja nie osiągnie doskonałości, póki ostatni kamień z ostatniego kościoła nie spadnie na ostatniego księdza i nie uwolni świata od tej hołoty" - Umberto Eco

#2 Jacek1982

Jacek1982

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 05 styczeń 2006 - 16:00

To counter misuse of our network we have limited these free calls to a maximum of 1 minute for our trial users. If you want to enjoy UNLIMITED FREE CALLS to these destinations, you have to become a fully registered user by buying €5,- worth of credit to top up your account. This €5,- credit deposit will remain as long as you are calling the free destinations

hehehe nie ma nic za darmo :D
  • 0

#3 Malcolm

Malcolm

    Sufler

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPip
  • 419 postów

Napisano 05 styczeń 2006 - 16:47

eeee to lipa tyle zeby zcesc wrocilem ze szkoly itp :D


chociaz 5 euro nie majatek ale musi byc karta


mal
  • 0
"Cywilizacja nie osiągnie doskonałości, póki ostatni kamień z ostatniego kościoła nie spadnie na ostatniego księdza i nie uwolni świata od tej hołoty" - Umberto Eco

#4 auger

auger

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 140 postów

Napisano 06 styczeń 2006 - 01:45

Jak to sie mowi: Za darmo umarlo...
  • 0
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi.
Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności.
Bo on jest stróżem brata twego i znalazcą zagubionych dzieci. I dokonam na tobie srogiej pomsty w zapalczywym gniewie i na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci. I poznasz, że ja jestem Pan, kiedy wywrę na tobie swoją pomstę."


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych