Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Piwko grzane w Katowicach


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1461 postów

Napisano 05 styczeń 2006 - 12:49

Kochani moi...
Nowy Rok trzeba jakoś przywitać i zacząć optymistycznie i z powerem :!: Dlatego zapraszam wszystkich, którzy chcą się spotkać, pogadać, powygłupiać, do dobrze nam znanej restauracji TATIANA przy ulicy Staromiejskiej 5 w Katowicach
. Zbiórka 21 stycznia tj. sobota od godziny 16.00.
Proszę wszystkich chętnych do kontaktu ze mną i tylko ze mną! Nie ma pośrednictwa w przekazywaniu informacji o chęci przybycia. Podaję swój mail, na który możecie zgłaszać chęć przybycia: monia74@ipon.pl. Możecie też zostawiać informację pw lub łapać mnie na czacie, gdzie jestem co dziennie.
Robaczki, już się nie mogę doczekać spotkania z Wami. Strasznie się stęskniłam... Do zobaczenia(cmok)
  • 0

#2 Ineda

Ineda

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 20 postów

Napisano 05 styczeń 2006 - 20:49

szkoda :cry: nie bedzie mnie bo ide na imprezke jak to w karnawale bywa. ... no ale nie wątpie że będą również inne terminy. pozdrowionka i całuski Monia tobie i wszystkim :)
  • 0
najlepszym schronieniem dla człowieka jest drugi człowiek :)

Monia :)

#3 Enja

Enja

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 91 postów

Napisano 06 styczeń 2006 - 12:15

A ja myœlę,że będe... ;)
  • 0
Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?-Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek to :nie omijać żadnej sposobności,bo nie zdarzają się na co dzień...

#4 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1461 postów

Napisano 06 styczeń 2006 - 13:08

Moniu, krajanko, żałuję, że Ciebie i Twojego anioła stróża nie będzie... Jednak to nie ostatnie spotkanie w tym roku, więc myślę, że się spotkamy :-D . Pozdrwienia dla Rafała :-D . Buziaki (cmok).
Enja, cieszę się, że jest szansa, że znów się spotkamy. To tylko dwa tygodnie ;)
(cmok)
  • 0

#5 agnieszkadusz

agnieszkadusz

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 31 postów

Napisano 06 styczeń 2006 - 13:30

Będę napewno,już nie mogę doczekac sie tego dnia. (cmok)
  • 0
agnieszka

#6 Greg19707

Greg19707

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 38 postów

Napisano 07 styczeń 2006 - 11:45

I ja też będę (sam , bez mamy ) . Pozdrawiam . Do zobaczenia w Katowicach .
  • 0
Witajcie"Uśmiech wędruje daleko"-(James Joyce)

#7 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1461 postów

Napisano 07 styczeń 2006 - 17:53

Miło będzie, Grzesiu, Cię znów zobaczyć... :-D
  • 0

#8 Karoll

Karoll

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 129 postów

Napisano 07 styczeń 2006 - 17:55

Ech ! Tych Iponków na Śląsku trochę się na mnożyło a potem szaleją przy piwku prawie co tydzień. Ale macie fajne. A ja biedny Iponiek jestem sam jak palec na Opolszczyźnie.
Bawcie się dobrze do białego rana!!!!!!!!!!!!
Pozdrawiam!!!!!!!!
  • 0

#9 JacentyK

JacentyK

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 315 postów

Napisano 13 styczeń 2006 - 23:31

może się wybiorę
ale dam znać w przyszłym tygodniu
  • 0
Jacek Kruszniewski ( JacentyK vel stary_smok :) )

"Serce rozważne szuka mądrości, usta niemądrych sycą się głupotą."
(Prz 15:14)

#10 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1461 postów

Napisano 16 styczeń 2006 - 18:54

Kochani,
mam dla Was propozycję. To, czy będziecie mieć na to ochotę zależy tylko od Was. Lecz musicie się szybciutko decydować :!:
Zbyszek, aktor, którego część z Was miała okazję poznać latem, zaproponował, że wprowadzi nas na spektakl "Pan Paweł" Tankreta Dorsta. Przedstawienie odbywa się 21 stycznia o godz. 19.00 na scenie w Malarii przy ulicy Teatralnej (100 m. od Tatiany). Jest to scena należąca do Teatru Wyspiańskiego.
Chciałabym wiedzieć czy interesuje Was takie urozmaicenie wieczoru? Jeśli nie to po prostu nie pójdziemy, a jeśli tak, to mylę, że choć część z nas będzie sie dobrze bawić oglądając czarną komedię. Zbyszek pojawia się na scenie, choć nie gra głównej roli ;)
Czekam na opinię od Was na Forum, na czacie tudzież gdzieindziej, gdzie tylko mnie złapać zdołacie.
  • 0

#11 Enja

Enja

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 91 postów

Napisano 16 styczeń 2006 - 20:52

Moniuœ, ja bardzo chętnie;)
  • 0
Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?-Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek to :nie omijać żadnej sposobności,bo nie zdarzają się na co dzień...

#12 olimpia

olimpia

    Podpowiadacz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPip
  • 227 postów

Napisano 16 styczeń 2006 - 21:30

Moniu, my również bardzo chętnie :!:




olimpia & max :)
  • 0
"Pamiętaj, szczęście nie zależy od tego, kim jesteś i co wiesz. Zależy wyłącznie od tego co myślisz" (Dale Carnegie)

#13 Gość_Tygrysek_*

Gość_Tygrysek_*
  • Gość

Napisano 17 styczeń 2006 - 21:25

Moniczko ja też jestem chetny. Dawno nie byłem w teatrze i zapisuje się dwoma rękami.

Pozdrawiam :*
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych