Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

pomoc w materiałach do pracy licencjackiej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ktosia

ktosia

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 02 styczeń 2006 - 19:35

witajcie mam do was ogromna prośbę jestem osobą niepełnosprawną i jako temat swojej pracy licencjackiej wybrałam "Pomoc MOPS dzieciom i osobom niepełnosprawnym" potrzebuje małej pomocy może ktoś z was pisal prace na ten lub podobny temat potrzebuje kazdych informacji chociażby spisu literatury bardzo prosze o pomoc i z gory dziękuje
to moj email kathy540@tlen.pl (cmok)
  • 0

#2 auger

auger

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 140 postów

Napisano 03 styczeń 2006 - 08:29

Zakres kompetencji, jednostki podległe i koordynowane przez MOPS na przykladzie Wroclawia:
http://www.wroclaw.pl/p/1095/

Ktosiu (Kasiu :?: ) skad jestes dokladnie?
  • 0
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi.
Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności.
Bo on jest stróżem brata twego i znalazcą zagubionych dzieci. I dokonam na tobie srogiej pomsty w zapalczywym gniewie i na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci. I poznasz, że ja jestem Pan, kiedy wywrę na tobie swoją pomstę."

#3 ktosia

ktosia

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 03 styczeń 2006 - 10:08

witaj
dzieki za informacje
jestem z Bartoszyc to mała miejscowośc koło Olsztyna
  • 0

#4 auger

auger

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 140 postów

Napisano 03 styczeń 2006 - 10:17

Aha, sorki ale zapomnialem zapytac, piszesz na jakims konkretnym przykladzie, czy tak ogolnie o MOPSie?
  • 0
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi.
Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności.
Bo on jest stróżem brata twego i znalazcą zagubionych dzieci. I dokonam na tobie srogiej pomsty w zapalczywym gniewie i na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci. I poznasz, że ja jestem Pan, kiedy wywrę na tobie swoją pomstę."

#5 ktosia

ktosia

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 03 styczeń 2006 - 10:20

potrzebuje każdych informacji to raczej taka ogolna praca więc wszystko mnie ratuje :-)
  • 0

#6 auger

auger

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 140 postów

Napisano 03 styczeń 2006 - 11:21

Zaraz cos poszukam, w koncu musimy sobie pomagac, co nie?
  • 0
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi.
Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności.
Bo on jest stróżem brata twego i znalazcą zagubionych dzieci. I dokonam na tobie srogiej pomsty w zapalczywym gniewie i na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci. I poznasz, że ja jestem Pan, kiedy wywrę na tobie swoją pomstę."

#7 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 03 styczeń 2006 - 12:11

Bartoszyce to moje rodzinne miasto :D Z roku na rok jest coraz ładniejsze. Żyjąc na "wygnaniu" tęsknię za starymi kątami. Pozdrawiam :-D
  • 0

#8 ktosia

ktosia

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 03 styczeń 2006 - 14:48

będe wdzięczna za kazde informacje :-)
  • 0

#9 ktosia

ktosia

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 07 styczeń 2006 - 21:36

czemu tak mało jest odpowiedzi na mój temat prosze was o jakąś pomoc zalezy mi choćby na literaturze pliska
  • 0

#10 auger

auger

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 140 postów

Napisano 08 styczeń 2006 - 15:06

Jestem w trakcie zdobywania info. :)
  • 0
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi.
Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności.
Bo on jest stróżem brata twego i znalazcą zagubionych dzieci. I dokonam na tobie srogiej pomsty w zapalczywym gniewie i na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci. I poznasz, że ja jestem Pan, kiedy wywrę na tobie swoją pomstę."

#11 ktosia

ktosia

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 08 styczeń 2006 - 18:52

dzięki naprawde kazde informacje sa dla mnie ogromnie ważne (cmok)
  • 0

#12 auger

auger

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 140 postów

Napisano 08 styczeń 2006 - 23:26

Mam nadzieje, wiec staram Ci sie pomoc.
  • 0
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi.
Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności.
Bo on jest stróżem brata twego i znalazcą zagubionych dzieci. I dokonam na tobie srogiej pomsty w zapalczywym gniewie i na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci. I poznasz, że ja jestem Pan, kiedy wywrę na tobie swoją pomstę."


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych