Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Szukam przyjaciół


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#1 iza741

iza741

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 30 grudzień 2005 - 06:35

Witam.

Mam 31 lata. Nazywam się Iza. Jestem osobą chorą na stwardnienie rozsiane. Samotność doskwiera mi bardzo.
Zapisując się, wierzę, że znajdę tu wiele dobrych, miłych ludzi. Pozdrawiam :)
  • 0
Aby znaleźć miłość, nie pukaj do każdych drzwi. Gdy przyjdzie twoja godzina, sama wejdzie do twego domu, w twe życie, do twego serca."
Bob Dylan

#2 ewita

ewita

    Gawędziarz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1156 postów

Napisano 30 grudzień 2005 - 11:23

Witaj Izo! Może nie najlepiej wybrałaś dział, ale nie szkodzi! Na pewno znajdziesz przyjazne dusze. Na tym forum dużo się dzieje i nie brakuje tu fantastycznych ludzi: ciepłych, rozumiejących, otwartych na innych. W Twoim wieku też! Jeśli tylko zechcesz uczestniczyć czynnie w życiu IPONU - przekonasz się o tym sama! Powodzenia! :lol: (ok)
  • 0
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)

#3 arleta_p

arleta_p

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 393 postów

Napisano 09 luty 2006 - 10:49

Witaj Izo. To prawda co mówi Ewita tutaj jest mnóstwo wspaniałych ludzi. Ja ze swej strony oferuje pomocną i przyjacielska dłon :)
Trzymaj sie cieplutko i czekam na odzewik ;)
  • 0
Z każdym kolejnym dniem zastanawiam się co chce przekazać mi tak naprawdę życie. ...

#4 Fibi

Fibi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 636 postów

Napisano 09 luty 2006 - 17:44

Cześć Izo!!
Myślę,że dobrze trafiłaś.Napewno znajdziesz tu przyjaciół :-D .
Ja też jestem na iponie od niedawna.
  • 0

#5 iza741

iza741

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 09 luty 2006 - 18:24

Witam Cię

Dziękuje za odzew.
Możesz przedstawić się bliżej :)
Iza
  • 0
Aby znaleźć miłość, nie pukaj do każdych drzwi. Gdy przyjdzie twoja godzina, sama wejdzie do twego domu, w twe życie, do twego serca."
Bob Dylan

#6 Fibi

Fibi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 636 postów

Napisano 09 luty 2006 - 18:58

A co konkretnie chciałabyś o mnie wiedzieć :?: Zawsze mam problem z przedstawianiem się,to chyba wynika z mojej nieśmiałości. :oops:
  • 0

#7 Maskotus

Maskotus

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 562 postów

Napisano 09 luty 2006 - 19:54

Fibi nie wstydz sie, powiedz jak masz na imie:)
Ps. Ja tez jestem mily :twisted:
(jak się zapomnę)
  • 0

#8 iza741

iza741

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 09 luty 2006 - 19:57

Mam ten sam problem - nieśmiałość, trochę udało mi się już przezwyciężyć.
Nie chodziło mi o takie przedstawienie się"Nazywam się ....,mam lat ...... :)
Wystarczy dla mnie imię, gdzie mieszkasz.
Pozdrowionka
Papatki
Iza
  • 0
Aby znaleźć miłość, nie pukaj do każdych drzwi. Gdy przyjdzie twoja godzina, sama wejdzie do twego domu, w twe życie, do twego serca."
Bob Dylan

#9 Kornelia

Kornelia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 475 postów

Napisano 10 luty 2006 - 13:23

Izo, zapraszamy popołudniem, wieczorkiem na czat.
Poza tym witaj miło i weź trochę tego ciepła, które w jakiś sposób wytwarza się z tej mieszanki dobrych ludzi.

Maskotku, dla mnie zawsze jesteś miły, a każda Twoja złośliwość jest slodka :)
  • 0
Hakuna Matata

#10 Fibi

Fibi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 636 postów

Napisano 10 luty 2006 - 14:25

Mam na imnę Lucyna.Nie bardzo lubię moje imię,bo jest takie zimne. :?
Mieszkam w małym miasteczku Barcinie w kujawsko pomorskim.Mieszka tu mnóstwo miłych ludzi.
Nie wstydzę się swojego wieku,więc śmiało piszę ile mam lat:29. :)
  • 0

#11 ewita

ewita

    Gawędziarz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1156 postów

Napisano 10 luty 2006 - 14:43

Lucy! Miło mi Cię poznać! Mam na imię Ewa, a ponieważ nie wstydzę się swojego wieku - podaję: mam 54 lata... Mieszkam na "dużej wsi" która nazywa się Łódź. Chociaż jest paskudna i nieprzyjazna dla niepełnosprawnych - nawet ją lubię.
Witamy w Iponowej rodzinie! Czuj tu się dobrze :lol:
  • 0
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)

#12 Fibi

Fibi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 636 postów

Napisano 10 luty 2006 - 14:48

Izo napisz więcej o sobie.Czy masz jakieś hobby?Co lubisz robić w wolnym czsie?
  • 0

#13 iza741

iza741

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 10 luty 2006 - 15:03

Okej.

Bawię się jeszcze w studia. Są to studia wirtualne tzn. studiuję w Polskim Uniwersytecie Wirtualnym, który mieści się w Wyższej Szkole Humanistyczno - Ekonomicznej, a studiuję Marketing i Zarządzanie.
Interesuje się marketingiem szeroko pojętym (reklama, internet, media, psychologia, socjologia itp.) Jeżdże tylko na egzaminy a wszystko odbieram przez tzw. platformę r5. Poza tym słucham muzyki spokojnej, dającej człowiekowi chwile zastanowienia się. Bardzo lubię chór Gregorianów. Lubie szyć, choś SM troche napsociło już w niezborności prawej dłoni jednym słowem precyzja już nie dla mnie. Jestem wogóle technikiem odzieżowym i stąd to zamiłowanie (pozostało tylko jako hobby) Kocham psy, góry i nie wiem co jeszcze napisać.
Pozdrawiam
Iza
  • 0
Aby znaleźć miłość, nie pukaj do każdych drzwi. Gdy przyjdzie twoja godzina, sama wejdzie do twego domu, w twe życie, do twego serca."
Bob Dylan

#14 Fibi

Fibi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 636 postów

Napisano 10 luty 2006 - 15:36

Ewko ja sobie moją mieścinkę wychowałam,hi,hi,hi.Kiedyś będąc dzieckiem spotykałam się z różnymi docinkami,głównie od rówieśników.Teraz od wielu wielu lat nic przykrego mnie nie spotkało,zresztą wszyscy mnie tu znają. :)
Kiedyś co niektórym nie podobało się,że moja mama wysstawia mnie i moją siostrę na podwórku przed naszym blokiem.Ludzie uważali ,że nas zaniedbuje :evil: A to było najlepsze co mogła nam dać.Dzięki temu miałyśmy z siostrą dużo przyjaciół w dzieciństwie.
  • 0

#15 andrzej1

andrzej1

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 373 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisano 26 luty 2006 - 09:38

Witam wszystkich

Tak samo szukam kobiet, może być przyjaciół, chciałbym kogoś poznać może na stałe, ale to uważąm, że marne nadzieje w tym wszystkim.


Nie czuję się na tyle chory, aby nie mieć kobiety przy sobie, choć uważam, że u mnie z nerwicą lekowo-depresyjną to trochę nie tak

Ale wierze, że może kiedyś nadejdzie taki dziś, że spotkam kogoś, nawet może z internetu, bo dużo tu zdobywam znajomości.

Może dużo nie przebywam wśród niepełnosprawnych, za to chodzę do swojej fundacji, która się nazywa "Warszawski Dom pod Fontanną", tam mam wielu przyjaciół nażywo.

Ale w rzeczywistości chodzi mi o to, że chciałbym kogoś na stałe poznać.

Nie mam wymogów żadnych, ale z tego co ja czytam po ogłoszeniach, nie chcodzi mi o te tu ogłoszenia, bo mało tu przebywam. Jestem zupełnie z inną choobą. ZAlicz asię racej do chorób psychicznych, ale i chyba tacy potrzebują odrobinę miłości ze strony drugiej osoby.

Także jeśli potrzebujecie jakiś spotkań, może rozmowy na gg, lub skype, lubię przez to rozmawiać, bo także mam kłopoty z pisaniem na klawiaturze.

Może tu znajdę jakiś przyjaciół, odezwijcie się trochę, jeden do drugiego, będzie miło ;) ;)
  • 0

#16 Yen

Yen

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 149 postów

Napisano 26 luty 2006 - 15:45

Hej!
Andrzej, jak zauważyłeś może, albo zauważysz, na Iponie nie ma podziałów. Tutaj spotykają się mili, sympatyczni, zgryźliwi :D i wszyscy inni. Zdrowi, chorzy, połamańcy.
Każdy może poszukać swojego miejsca.

Ewuniu!
Więcej lokalnego patriotyzmu! Łódź jest piekna, nigdzie indziej nie ma Piotryny, Pałacu Poznańskiego i jeszcze wielu innych fajnych miejsc. W kwestii formalnej, ja nie lubię miast w ogólności, najchętniej zamieszkałabym na głuchej wsi, żeby było blisko do lasu. Ale skoro los postanowił, że na spełnienie tego marzenia przyjdzie poczekać, to cieszę sie, że mieszkam tu gdzie mieszkam. :-D
Izo!
Jak widzę też jesteś z Łodzi. I bardzo dobrze. Iponki spotykają sie w różnych miejscach, odległości są pokonywane. Ale wiadomo - im bliżej tym lepiej. Zima już chyba niedługo pójdzie sobie w ch...!(sorry, ale tak mi już ten śnieg dojadł,że coś strasznego, dzisiaj drugi raz porządnie zaliczyłąm glebę, podarłam moje ulubione spodnie, a kolano jest w stanie opłakanym, łokieć, lewy również. Więc stąd podniesiony poziom frustracji :D )
Więc mozemy pomyśleć o jakimś spotkaniu. Choćby tylko krajanie. Miło bedzie Cię poznać. Napisz gdzie mieszkasz, moze niedaleko mnie?
I'm from Bałuty. :D
  • 0
Yen

nie myl nieba, z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu...

#17 ewita

ewita

    Gawędziarz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1156 postów

Napisano 26 luty 2006 - 17:06

Kochani! Im nas więcej, tym lepiej! Yen - zaczynam się dogadywać z własnym kręgosłupem (jak przewidywałam) i na każde spotkanko jestem "pies"... A drugiej takiej Łodzi - na pewno nie ma! Mówiłam przecież, że ją lubię :lol: A u mnie jest i pies - a raczej kundlica paskudna i śmieszna (Kropka), i podwórko, i mała, prawie że wiejska uliczka - czyli dla każdego coś miłego... A! Nie ma ani jednego schodka, są za to podjazdy :lol:
Ale nie upieram się przecież - możemy się namówić gdzieś w centrum! Warszawiacy się właśnie zwołują i mi żal...
  • 0
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)

#18 andrzej1

andrzej1

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 373 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisano 26 luty 2006 - 17:36

tak, już wiem coś na ten temat, dlatego może rzadko tu wpadam.

Ale być może będe tu częśćiej bywał

Pozdrawiam was ;)
  • 0

#19 Yen

Yen

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 149 postów

Napisano 27 luty 2006 - 18:04

Andrzej, nie rozumiem?!! Chciałbyś , żeby cię zaszufladkowano, połąmańcy na lewo, głusi na prawo.... Przeecież tak nie może być!!!
  • 0
Yen

nie myl nieba, z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu...

#20 andrzej1

andrzej1

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 373 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisano 27 luty 2006 - 20:39

tak, to się chyba tyczyło Renaty ze Śląska, bo już między nami nawiązuje się kontakt.


Bardzo cię pozdrawiam Renato, życzę ci zdrówka
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych