Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Moim marzeniem jest...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pablito1983

Pablito1983

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 10 luty 2009 - 19:48

Witam wszystkich serdecznie :)

Postanowiłem podzielić się z Wami moim marzeniami, które mam nadzieję kiedyś się spełnią chociaż trudno mi w to uwierzyć. Chciałbym poznać dziewczynę która pokochałaby mnie takiego jakim jestem, z którą mógłbym stworzyć szczęśliwy, trwały związek oparty na tym co w życiu najważniejsze... Tylko tego, a zarazem aż tego pragnę od losu... Niestety trudno mi uwierzyć w to że kiedykolwiek spełni się te marzenie :(

Pozdrawiam cieplutko czytających ten temat :)
  • 0

#2 Nika5

Nika5

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 463 postów

Napisano 10 luty 2009 - 20:41

Nie popadaj w apatię.Idzie wiosna,wyjdź jej naprzeciw,a może marzenia się spełnią.Czasami nawet marzeniom trzeba trochę pomóc,by mogły się zmaterializować :)
  • 0
...Olsztyn kocham,moją małą Amerykę ...

#3 Pablito1983

Pablito1983

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 10 luty 2009 - 20:51

Tyle tylko że tych wiosen to już było 25 i każda z nich wyglądała tak samo jak poprzednia :)
  • 0

#4 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6295 postów
  • Skąd:home

Napisano 11 luty 2009 - 15:59

Nie oznacza to jednak, że i tym razem będzie podobnie. Troszkę więcej wiary i wytrwałości.
Wszystko w życiu ma swój czas i miejsce - w końcu i Ty znajdziesz swoje szczęście.
Powodzenia :D
  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#5 Pablito1983

Pablito1983

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 11 luty 2009 - 19:05

Chciałbym aby Twoje słowa się sprawdziły :) Nie dziękuje żeby nie zapeszyć :)

Pozdrawiam cieplutko :)
  • 0

#6 Jutrzenka

Jutrzenka

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 12 luty 2009 - 12:39

Czasem trzeba wyjść jej na przeciw,nie czekać aż sama Cię znajdzie,miej oczy szeroko otwarte,abyś jej nie przegapił:)
  • 0

#7 Pablito1983

Pablito1983

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 12 luty 2009 - 17:56

Ja zawsze wychodzę na przeciw, oczy też mam zawsze otwarte. Nie przegapię Jej na pewno - przysłowiowy rower na nosie mi na to nie pozwoli :)
  • 0

#8 Fredytka

Fredytka

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 20 luty 2009 - 22:34

Hahahha Taka pozytywna z Ciebie osoba ktora tryska poczuciem humoru...Ze nie powinno byc trudno na zrealizowanie marzenia....Trzeba tylko obmyslec plan jak to zrobic!...Hmmm...Bo w takowych miejscach jak np...Dom kultury sa rozne zajecia iii tam mozna kogos poderwac...Jak myslisz? hmmm?
  • 0

#9 Pablito1983

Pablito1983

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 21 luty 2009 - 21:27

Moje miasto to wiocha zabita dechami ze wszystkich możliwych stron :) A co oferuje? Nic :) I to dosłownie :) Dlatego też założyłem tutaj swój profil z nadzieją że poznam tutaj wartościowe osoby, a być może swoją 2 połówkę :)
  • 0

#10 india

india

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 22 luty 2009 - 10:42

Drogi Pablitto zycie jest skomplikowane u kazdego bez wyjatku czy sprawny czy nie . Ale uwierz mi że daje nam sygnaly , popycha w nieznane- wiec bierz to co Ci oferuje. Moze to nie przypadek że trafiles na Ipon???? Powiem Ci tak, ze i mnie niefortunny los zmusił do szukania w necie - w rezultacie trafilam tutaj :) i jestem tu juz oooo zdążylam sie zadomowić . Na Iponie czuje sie bardzo dobrze i tylko czekam kiedy bede mogla pojechac na zlot :). A Tobie tez radze sie wybrac , bo zwlekajac naprawde nie wiesz ile tracisz. Wejdź na naszą galerie - Pary- i wszystko bedzie jasne :) Wiec zapraszam serdecznie na najblizszy zlot , podejrzewam że troszke zmienią sie Twoje zapatrywania na życie . Pozdrawiam i trzym sie ciepło INDIA
  • 0
"Ludzkie ambicje są niczym kometa - może pięknie jaśnieć, ale potrafi zniszczyć świat"

#11 Pablito1983

Pablito1983

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 22 luty 2009 - 11:24

Z chęcią bym pojechał na zlot, aby poznać osobiście ludzi których teraz znam tylko przez kabelek :) Niestety względy zdrowotne mogą mi skutecznie uniemożliwić taką wyprawę :( Pożyjemy, zobaczymy :)
  • 0

#12 kaska_zaborze

kaska_zaborze

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Skąd:z wnętrza.

Napisano 22 luty 2009 - 12:00

[quote name='Pablito1983]Z chęcią bym pojechał na zlot' date=' aby poznać osobiście ludzi których teraz znam tylko przez kabelek :) Niestety względy zdrowotne mogą mi skutecznie uniemożliwić taką wyprawę :( Pożyjemy, zobaczymy :)[/quote']
Pabito widzę że masz podobne problemy jak ja :) Jesli chodzi o zlot to tez nigdy nie byłam ale wszystko jeszcze przede mną :P a poza tym na czacie jest taki fajny klimat ze czuje się prawie jak na zlocie :D naucz się cieszyć drobnostkami Temat rzeka druga połowa-z własnego doświadczenia wiem ze nie można się "zmuszać do związku" pod tytułem ale fajnie mam chłopaka, to do niczego dobrego nie prowadzi Jeśli Ci tak bardzo brakuje partnerki to załóż profil na randkach choć moim skromnym zdaniem to ostateczność, to jest trochę jak takie wołanie Ludzie jestem samotny/a A ja może jak będę miała x lat to zmienię zdanie i sama zacznę wołać do ludzi. Pozdrawiam Cie
  • 0
Wciąż ma się mało lat a już się tyle przeżyło.Powoli dogasa blask tych co już nie wrócą dni.
Piotr Bukartyk.

#13 Pablito1983

Pablito1983

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 22 luty 2009 - 12:15

Ja do niczego siebie ani nikogo innego nie zmuszam, po prostu piszę o swoich odczuciach i tyle :) Co ma być to będzie i na to wpływu nie mamy :) A profil na randkach już mam :D

Pozdrawiam cieplutko :)
  • 0

#14 kaska_zaborze

kaska_zaborze

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Skąd:z wnętrza.

Napisano 22 luty 2009 - 12:32

[quote name='Pablito1983]Ja do niczego siebie ani nikogo innego nie zmuszam' date=' po prostu piszę o swoich odczuciach i tyle :) Co ma być to będzie i na to wpływu nie mamy :) A profil na randkach już mam :D[/quote']
To dobrze że nikogo nie zmuszasz Powiem Ci o jednym moim spostrzeżeniu jako dziewczyny jak ja Cie postrzegam czytając tylko posty Sprawiasz wrażenie takiej sierotki pokaz nam się z bardziej męskiej strony a wtedy każda dziewczyna pomyśli Kurcze skoro on tak fajnie patrzy na świat to pewnie będzie fajnym partnerem.
PS. ja czasami jestem marudna ale staram sie w to w sobie zmieniać Nie popełniaj moich błędów.

  • 0
Wciąż ma się mało lat a już się tyle przeżyło.Powoli dogasa blask tych co już nie wrócą dni.
Piotr Bukartyk.

#15 Pablito1983

Pablito1983

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 22 luty 2009 - 12:37

Niestety trudno jest zmienić samego siebie :) Po prostu napisałem o swoich marzeniach, a właściwie o 1 :) Ja też jestem czasami marudny i sprawiam wrażenie sierotki, ale tak naprawdę jestem inny, i mam nadzieje że pewnego dnia się o tym przekonacie :)
  • 0

#16 Happy

Happy

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 351 postów
  • Skąd:woj. łódzkie

Napisano 24 luty 2009 - 12:35

moje marzenie pozostawię tajemnicą
  • 0

#17 Pablito1983

Pablito1983

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 24 luty 2009 - 15:31

Nie bądź taka tajemnicza, podziel się nim z nami, no dobra ze mną :) Obiecuje nikomu nie powiem :)
A to specjalnie dla Ciebie - :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych