Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

o stylach moozycznych


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3586 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 05 luty 2003 - 01:16

1. Techno
Co słychać głównie: "bum klap bum klap" w tempie około 150 razy na minutę, jakieś warkoty, brzdęknięcia, zmechanizowany głos, pokręcony syntezator.
Jak wygląda fan: dziwadło z plastikowo-foliowych łachach, ze słuchawkami na uszach i miną zdziwionego wielbłąda.

2. Metal
Co słychać głównie: gitarowy łomot i ryki jakiegoś wytatuowanego, długowłosego oszołoma ("Grblfgh...Groaghh...Brglhgrrh...Satan)
Jak wygląda fan: ponure, długowłose indywiduum noszące żałobę (chyba po dobrym guście, lub po strunach głosowych któregoś z oszołomów), w skórzanej kurtce i glanach.
Informacje dodatkowe: Metal dzieli się na kilka gatunków, w zależności od tego, jak łatwo można zrozumieć tekst
a. Heavy Metal: ciężko zrozumieć
b. Speed Metal: za szybkie aby coś zrozumieć
c. Thrash Metal: zanim coś zrozumiesz, twoje bębenki uszne będą rozwalone (thrashed)
d. Death Metal: umrzesz zanim cokolwiek zrozumiesz
e. Black Metal: czarno widzę twoje szanse na zrozumienie tekstu

3. Punk Rock
Co słychać: gitarowy łomot, zrozumiałe wrzaski jakiegoś oszołoma z włosami postawionymi na sztorc ("Fuck the government! YEEEEACH!!)
Jak wygląda fan: zakolczykowane coś, z kolorową, stojącą fryzurą, odziane we fleka i glany sznurowane kolorowymi kablami. Zwierz ten zwany jest punkiem.

4. Hip-hop i Rap
Co słychać głównie: "bum klap bum klap", przekleństwa skandowane przez łebka w czapeczce tył na przód (" Słuchaj ty k****, k**** ty, k**** twoja mać, posłuchaj ch*** jeden, co mówi nasza brać")
Jak wygląda fan: żujący gumę pacjent w czapeczce, workowatych spodniach z krokiem w kolanach, za długiej bluzie z kapturem.

5. Pop
Co słychać głównie: brzdąkanie na gitarze, melodyjki na klawiaturce CASIO za 300 zł. , jednostajne stukanie perkusji, śpiew z playbacku, opcjonalnie jeszcze parę instrumentów.
Jak wygląda fan: ubrany modnie, ciuchy z Jackson & Cottonfield, adidasy w kolorze białym, szarym lub czarnym (ewentualnie trampki Diverse, Perwerse lub Converse). Ubranie droższe niż właściciel.

6. Grunge
Co słychać głównie: melancholijne ballady w stylu: "Jak ja siebie nienawidzę, chyba sobie w łeb palnę", plus jeszcze to co w punk rocku.
Jak wygląda fan: ponure długowłose (częstokroć niedomyte!) indywiduum w powyciąganym swetrze, podartych dżinsach i glanach. Często jara szlugi, badź też coś mocniejszego.

I wszystko. Nie będę spekulował, czego słuchają faceci w paskach (to znaczy dresmeni), bo ktoś im jeszcze nie przeczyta wszystkiego, i dopiero się zrobi bałagan.
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#2 Gocha Kuzan

Gocha Kuzan

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 71 postów

Napisano 05 luty 2003 - 01:28

Merderku słonko! Dobre... ale Cię rozczaruję- popatrz na moją fotke :D
od urodzenia jestem raperem :D :D :D Od 8 lat słucaham metalu a chyba nie prypominam ani tego ani tego, ale z resztą popieram cię w 100% :D :D :D :D


Pozdrawiam
  • 0
jarzynka

#3 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3586 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 05 luty 2003 - 01:48

Na zdjęciu nie rapujesz, a stoisz jedynie rozkładając do obiektywu swój dowód osobisty :P :P :P :P :P :P :P :P
A jeśli chodzi o metal, to był w moim życiu czas, gdy nie słuchałem niczego innego. :twisted:
Pozdrawiam :D :D :D :D
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#4 Marla

Marla

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 93 postów

Napisano 05 luty 2003 - 13:19

:D Z tej strony byłe zwierze zwane punkiem[he he he],ta charakterystyka gatunków metalu powaliła mnie, prawie dziciaczka obudziłam
Marder Ty to masz pomysły :D :D :D :D
  • 0
,,Zyskał wiele-mało dobrze mu się działo''

#5 Liwia

Liwia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 540 postów

Napisano 06 luty 2003 - 15:27

:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :D
Mam tylko pytanie, jak wyglądają Ci, którzy słuchają jazzu, muzyki poważnej, czy poezji śpiewanej??? :oops:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych