Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Zabawa Sylwestrowa w Ciechocinku 2005/2006


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
27 odpowiedzi w tym temacie

#1 Difra

Difra

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisano 08 listopad 2005 - 11:32

Zapraszam w imieniu IPON’u na Sylwestra w Ciechocinku. (B) (ok)

Zwyczajem lat ubiegłych zabawa odbędzie się w Sajgonie
http://ciechocinek.i...g.pl/index.html

Cena, tak jak w roku ubiegłym, dotyczy BALU SYLWESTROWEGO (całkowity koszt wynosi 220zł tj. 200zł. zabawa sylwestrowa+20zł na utrzymanie serwera IPON)
od obiado-kolacji w dniu 31 grudnia /sobota/
do obiadu 01 stycznia /niedziela/.

(ok) (ok) Pobyt natomiast możliwy już od 29 grudnia aż do 3 stycznia- bez dopłaty za nocleg !!! (ok) (ok)

Zainteresowanych dodatkowymi posiłkami prosimy o podanie rodzaju i daty (ceny: śniadanie 8zł, obiad 18zł, kolacja 8zł).

Jeżeli ktoś jest zainteresownany dodatkowymi posiłkami powinien wpłacić na konto kwotę obejmującą owo dodatkowe wyżywienie. Tym sposobem osoba chcąca zjeść np. obiad dn. 30 grudnia powinna do kwoty 220zł. dodać 18zł i całość, czyli 238zł przelac na konto.


Menu Sylwestrowe będzie podobne do tego, które było w roku ubiegłym http://forum.ipon.pl...opic.php?t=3795

Możemy dodatkowo dla zainteresowanych zamówić grotę solną , kulig, basen solankowy, masaże suche, masaże wodne, saunę.

Pieniądze- całą kwotę 220zł., lub powiększoną o dodatkowe wyżywienie :!: :!: :!: -proszę wpłacać do 10 grudnia /o ile będą jeszcze wtedy miejsca/ na nr konta :

INTELIGO PKO BP
50 10205558 1111 152418700048
Waldemar Kościan
95-100 Zgierz
ul. Parzęczewska 24a/21

W tytule wpłaty proszę podać własny nick oraz to, iż wpłata dotyczy Sylwestra, czyli np. Difra, Sylwester

Po dokonaniu przelewu nie jest możliwym wycofanie pieniędzy.


Do dyspozycji są pokoje 2-, 3-, 4- i jeden 6- osobowy. Liczba miejsc jest oczywiście ograniczona.

Data wpłaty decyduje o kolejności przyznawania pokoi!

Po dokonaniu wpłaty proszę o przysłanie do mnie e-maila: joa_bor@tlen.pl z informacją planowanej daty przyjazdu i wyjazdu oraz koniecznie proszę przesłać szczegółową informację o dodatkowych posiłkach oraz proszę podać imię, nazwisko i nick.


Poniżej znajduje się lista osób, które potwierdziły swój udział w zabawie Sylwestrowej i dokonały wpłaty na konto:

1. 33_Adam
2. Yen
3. Claire
4. Yellow
5. Argon
6. Figaro
7. Amelo
8. Tomaszek
9. Verselle
10. Monia74
11. Marder
12. Daffy
13. Difra
14. Marufiko
15. Tgalczak
16. Ciri
17. Kar27
18. Foxtrott
19. Andrzej_Ryba
20. Daro
21. Bobas
22. Ula
23. Limerton
24. Wioletta
25. Małpka
26. Macin
27. Tija
28. Lolol
29. Mała
30. Asia /os. tow. Karolowi/
31. Aga30
32. Kati
33. Serdusio28
34. Marta
35. Kinia
36. Werta
37. WojtekK
38. Artus
39. koleżanka Artusa
40. Ewalina
41. Lunatyk
42. Dadi
43. Belfiore
44. Sunaja


Osób wymienionych poniżej również spodziewamy się w Ciechocinku:

Liwia
Marzenka

.....

Serdecznie zapraszam i pozdrawiam
Asia
:-D

Przypomnę Wszystkim raz jeszcze...
Wszelkie uwagi, zapytania, niejasności dotyczące Sylwestra proszę kierować do mnie, tak by nie zaśmiecać forum i nie czynić niezrozumiałym tego, co jest czytelne.

  • 0
Pies szczeka- karawana idzie dalej!

"Albo jest idealizm, albo jest materializm, albo nie ma ku.wa nic śmiesznego" [W.Dymny]

#2 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3588 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 08 listopad 2005 - 21:27

No to jedziemy :D :D
Uwaga dla tych, którzy jeszcze tam nie byli: budynek, jest w pełni dostosowany dla wózkowiczów. :)

Pozdrawiam
marder
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#3 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 08 listopad 2005 - 21:29

No to może ktoś mnie wieźnie po drodze?
  • 0

#4 Yen

Yen

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 149 postów

Napisano 09 listopad 2005 - 07:18

Czy ktoś z Łodzi się wybiera?
  • 0
Yen

nie myl nieba, z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu...

#5 czarny1

czarny1

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 41 postów

Napisano 17 listopad 2005 - 19:00

:P Witam wszystkich znanych i nieznanych :-D
Mam pytanie do moderatora,dlaczego moje pytanie odnośnie programu i menu na sylwestra zostało usuniete z tej strony?Jestem użytkownikiem IPON, a regulamin mówi
użytkownik – osoba zarejestrowana w serwisie forum.ipon.pl posiadająca swój nick, która ma uprawnienia do pisania w każdym forum, głosowania w ankietach, dodawania komentarzy.
Staraj trzymać się tematu dyskusji
W treści postu bądź precyzyjny i podawaj dokładne informacje dotyczące problemu. Pisz tak żeby każdy Cię zrozumiał wtedy szybciej uzyskasz odpowiedź.
Forum służy do wymiany myśli i jest dobrem wszystkich odwiedzających dlatego oczekuj na nim odpowiedzi
Wydaje mi się,że nie przekroczyłem regulaminu swoim pytaniem,gdyż początkowa informacja o zylwestrze była niepełna i niedokładna,a miałem ochotę znów razem wspólnie z innymi iponkami spedzić tej jedyny w swoim rodzaju dzień i noc. ;)
Dlatego dziwi mnie działanie niektórych osób,które chyba nie lubią dawać konkretnych danych na konkretny temat?
i to by było na tyle 8)
  • 0
czarny1
NURTÓW MIJANIA NIE ZATRZYMASZ-JEST ICH WIELE.

#6 admin

admin

    Podpowiadacz

  • Administrator
  • 168 postów

Napisano 17 listopad 2005 - 19:36

Mam pytanie do moderatora,dlaczego moje pytanie odnośnie programu i menu na sylwestra zostało usuniete z tej strony?

To proste twoje posty zostały usunięte, ponieważ pierwszy post Difry został zmodyfikowany tak ze zawiera wszystkie niezbędne i brakujące wcześniej informacje Wiec napisane przez ciebie posty stały się zbędne tak jak wiele innych postów pozostałych użytkowników, dlatego zniknęły i ten, co napisałeś powyżej również zniknie za jakiś czas

Pozostaną tylko te, które naszym zdaniem zadają konkretne pytania, poszukują np. transportu itp.
Wszystko to w trosce by nie wprowadzać zamętu i chaosu by temat sylwestra był jasno i konkretnie czytelny da innych

Jeśli natomiast ktoś ma ochotę podyskutować sobie zapraszamy do innych napisanych tematów, jeśli nic nie znajdzie ciekawego zawsze może założyć nowy
  • 0
Roma locuta, causa finita.

#7 Kornelia

Kornelia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 475 postów

Napisano 18 listopad 2005 - 10:55

Prawdopodobnie uda mi się wyjechać już 29-30 grudnia, jesli ktoś potrzebuje pomocy w podróży, lub towarzystwa, chętnie się dołączę. Jest też opcja samochodowa,ale na co namniej 2 osoby + ja.

Natomiast z Ciechocinka będę jechać w stronę Pomorza, więc też przydałoby się towarzystwo :)
  • 0
Hakuna Matata

#8 tomaszek

tomaszek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Skąd:wyspa Wolin

Napisano 18 listopad 2005 - 17:46

Z ciechocinka tez bede jechał w strone pomorza,a konkretnie na szczecina stamdąt do Międzyzdrojii,Tak ze Kornelia,moge dotrzymywać towarzystwa :)
  • 0
Eunuch i krytyk z jednej są parafi....obaj wiedzą jak trzeba-żaden nie potrafi. (Boy-Zeleński)

#9 Kornelia

Kornelia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 475 postów

Napisano 18 listopad 2005 - 21:58

,,,
  • 0
Hakuna Matata

#10 Kornelia

Kornelia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 475 postów

Napisano 20 listopad 2005 - 10:53

,,,
  • 0
Hakuna Matata

#11 MariannaS

MariannaS

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 257 postów

Napisano 25 listopad 2005 - 12:09

Mnie z wam jednak nie będzie :( :( :( :(((. Życzę Wam wspaniałej Szampańskiej Zabawy! :-D i niezapomnianych wrażeń! :-D


Dla was ..... (cmok) (cmok) ode mnie!!!!! :-D
  • 0
Kobiety nie są po to, by je rozumieć, lecz po to by je kochać - Oskar Wilde



Marianna :)

#12 maciej

maciej

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 04 grudzień 2005 - 12:54

szukam dzewczyny na sylwestra jak ktoras dzewczyna jest chetna to jek sie zgłosi domnie na gg.9026104 lub na e-meil maciej-p@wp.pl czekam na odp. na gg. lub na e-meil
  • 0

#13 Sunaja

Sunaja

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 27 postów

Napisano 07 grudzień 2005 - 22:22

szukam kogos z kim mogłabym sie zabrac. Dorzuce się do paliwa.Moge dojechac do wrocławia lub do Poznania.Pozdrawiam.Pa!
  • 0

#14 Yen

Yen

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 149 postów

Napisano 08 grudzień 2005 - 19:45

Czy wybiera się ktoś z Łodzi lub okolic? Oczywiście partycypuję w kosztach! :-D
  • 0
Yen

nie myl nieba, z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu...

#15 Difra

Difra

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisano 08 grudzień 2005 - 20:37

Przypominam Wszystkim wybierającym się do Ciechocinka w czwartek 29 XII, aby tak planowali podróż, by nie przybyć na miejsce wcześniej niż godz. 14 ta, ponieważ nie będzie możliwości wcześniejszego zakwaterowania.


Pozdrawiam
Asia

  • 0
Pies szczeka- karawana idzie dalej!

"Albo jest idealizm, albo jest materializm, albo nie ma ku.wa nic śmiesznego" [W.Dymny]

#16 Difra

Difra

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisano 11 grudzień 2005 - 01:36

Kochani,
dysponujemy jeszcze kilkoma wolnymi miejscami na Bal Sylwestrowy :-D
Chętnych proszę o szybkie podejmowanie decyzji w tej kwestii :!: :!:

Z racji Waszych pytań dotyczących dodatkowego wyżywienia- po konsultacji z Właścicielem Ośrodka- pragnę poinformować iż:
za przysłowiową złotówkę podawana będzie od rana do wieczora , a nawet w nocy kawa, herbata, jak również piwo (B) (tym razem droższe tylko o 1 zł. od ceny detalicznej) oraz zupy tzw "gorący kubek".

Wszystko to będzie dostępne na terenie ośrodka w KAWIARNI "CAFE MEXICO". Prowadzą ją na zmianę młodzi wolontariusze zarabiając te złotóweczki na własną działalność.
Jeśli ktoś będzie chciał zjeść do tej herbatki ciasto, to również będzie taka możliwość- również w cenie 1 zł.
[u]

I jeszcze prośba Właściciela Ośrodka:


ponieważ w wielu pokojach są meble antyczne i były przypadki ich uszkodzeń w przeszłości postanowiono, że podczas imprez umawiamy się z Szanownymi Gośćmi, iż nie stosujemy w pokojach d y w e r s j i . Wszelkie potrzeby żywieniowe rozwiązujemy za pomocą wyżej wspomnianej Kawiarni. Będzie również możliwość zamówienia pizzy czy innego dania typu: klopsiki, frytki etc, etc. Oczywiście jeśli ktoś mimo próśb przywiezie własne jedzenie, to KAWIARNIANE DZIECI odgrzeją je na prośbę danej osoby.

Pozdrawiam i czekam na zgłoszenia :)
Asia

  • 0
Pies szczeka- karawana idzie dalej!

"Albo jest idealizm, albo jest materializm, albo nie ma ku.wa nic śmiesznego" [W.Dymny]

#17 Gość_DaFFy_*

Gość_DaFFy_*
  • Gość

Napisano 14 grudzień 2005 - 12:10

Czy wybiera się ktoś z Łodzi lub okolic?

Tak ja bede jechał tylko dokladnie nie wiem jeszcze w jaki dzien
  • 0

#18 Yen

Yen

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 149 postów

Napisano 14 grudzień 2005 - 20:30

Wielkie dzięki. Foxtrott zaproponował, że mnie zabierze.
A już myślałam , że będę się tłuc autobusem. :-D
  • 0
Yen

nie myl nieba, z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu...

#19 Difra

Difra

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisano 21 grudzień 2005 - 14:00

Mili Balowicze :-D
Sylwester w Ciechocinku konkretyzuje się coraz bardziej :-D

Pragnę Was poinformować, że 30 grudnia /piątek/ będzie możliwość uczestniczenia w kuligu /cena 25 zł. od osoby/ o ile warunki pogodowe dopiszą i zbierze się odpowiednia ilość osób. Kulig rozpocząłby się o godz. 14:00. Po kuligu, za jakąś drobną dopłatą /ok. 2zł./, byłaby możliwość wypicia grzańca (B)
Chętnych proszę o jak najszybszy kontakt :!: :!: :!:

Pozdrawiam i czekam na zgłoszenia do piątku :!:

Asia


  • 0
Pies szczeka- karawana idzie dalej!

"Albo jest idealizm, albo jest materializm, albo nie ma ku.wa nic śmiesznego" [W.Dymny]

#20 rena

rena

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 9 postów

Napisano 24 grudzień 2005 - 13:25

Nigdy nie byłam w Ciechocinku czy warto tam jechać na tego Sylwestra, jaka jest atmosfera, program muzyka?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych