Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A

Propozycja dla Krakusów...choć nie tylko ;)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 31 październik 2005 - 22:03

Kochani z Krakowa i okolic (w razie czego, pozostałą część Polski można potraktować jako okolice Krakowa ;) )...
Tak sobie myślę, że na tę chandrę jesienno-zimową mogłaby nam pomóc posiadówka przy grzańcu galicyjskim (BB) w mniejszym bądź większym gronie (w zależności od zainteresowania "ofertą") w miłej i przyjaznej nam knajpce Moliere, znanej z pierwszego zlotu w Krakowie. Nie ukrywam, że jestem stęskniona za Wami okrutnie i nie tylko ja ;) Niejaka Jola vel Ayla- obecnie krakowianka z wyboru :D -kazała mi wysłać za Wami "list gończy" i spędzić w jednym miejscu i czasie, co by móc poobcować ze sobą i podładować akumulatorki na zimę (B) Proponuje wstępnie termin 12 listopada (tj. sobota) w godzinach popołudniowych, np. o 15.00 Ale chcę zaznaczyć, że przy niczym się nie upieram - ani przy terminie, miesjcu spotkania, ani przy godzinie też - wszystko jest negocjowalne ;) Jedno jest ważne, żebyśmy doszli do porozumienia i spotkali się. Napiszcie co o tym myślicie. W razie czego z osobami, które wyrażą chęć przybycia na spotkanie, skontaktuje się już telefonicznie, aby domówić szczegóły.

Sredeczności ślę i czekam na odzew :!:
Marzena
  • 0

#2 Gość_Tygrysek_*

Gość_Tygrysek_*
  • Gość

Napisano 01 listopad 2005 - 01:24

Witaj Marzenko :) Bardzo cieszę się z Twojej propozycji. Mieszkam (jak wiesz chyba) godzinę drogi pociągiem od Ciebie ;) i może skorzystam z Waszej propozycji.

Mam pytanie:
Czy imprezka jest przewidziana na wieczorną posiadówkę ?? ;)
  • 0

#3 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 01 listopad 2005 - 08:57

Maćku, cieszę się, że pomysł Ci sie spodobał :-D Jak napisałam we wcześniejszym poście, moglibyśmy zacząć w okolicach godz. 15.00. Co do tego, jak długo miałoby trwać nasze spotkanie - to zalezy od nas wszystkich (czy będziemy się razem dobrze bawić 8) ) i od kazdego z osobna (zgodnie z indywidualnymi planami i możliwościami ). W tym względzie, kazdy musi podjąć decyzję sam.

Pozdrawiam i do zobaczenia ;)
Marzena
  • 0

#4 Wiktoriabis

Wiktoriabis

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 116 postów

Napisano 01 listopad 2005 - 14:55

Ja tez chetnie się spotkam z Wami.
Termin do uzgodnienia ja się dostosuje do spotkania jeśli oczywiście zdrówko pozwoli.
Właśnie mnie dopadla chandra jesienno-zimowa.
Pozdrawiam Serdecznie Marzenko Ciebie i Ayle.
  • 0
Nadzieja jest najceniejszą towarzyszką życia.

#5 Adamus1970

Adamus1970

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 01 listopad 2005 - 16:14

Wiesz dobrze Marzenko (wiecie razem z Aylą) :lol: że takie spotkanka naprawdę potrafią "naładować akumulatory" na jakis okres (czas). Jestem za - warto sie spotkać i pogadać ze "starymi" znajomymi, a wtedy wszystkie (prawie wszystkie) smutki i problemy człowieka schodza na dalszy plan - bądż człowiek znajdzie jakieś rozwiązanie.
Wiec do miłego zobaczenia...

Pozdrawiam serdecznie Adamus
  • 0
"Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych dni twego życia!
Wracaj do nich, ilekroć w twoim życiu wszystko zaczyna się walić."
Phil Bosmans

#6 Enja

Enja

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 91 postów

Napisano 03 listopad 2005 - 16:36

Jak dobrze pójdzie...to też do Was dołšcze, tylko pojęcia nie mam gdzie ta knajpa? Dajcie prosze jakieœ namiary :)

Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieje,że do zobaczenia
  • 0
Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?-Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek to :nie omijać żadnej sposobności,bo nie zdarzają się na co dzień...

#7 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 03 listopad 2005 - 19:01

Dla wszystkich zainteresowanych ... Spotykamy się w siedzibie Stowarzyszenia "Scena Moliere" - Centrum Kultury i Sztuki Osób Niepełnosprawnych, Kraków ul. Szewska 4 -kierując się w stronę Rynku Głównego od Teatru Bagatela, ta knajpka znajduje się po prawej stronie (50 m od Rynku) http://www.moliere.art.pl/
Kochani, ponieważ nasze spotkanie odbedzie się w sobotę (12 listopada) i w dodatku w godzinach popołudniowych (15.00), stąd musimy wcześniej dokonać rezerwacji stolików. Na dzień dzisiejszy zamówiłam w oranżerii stolik na 10 osób, ale widzę że to może nie wystarczyć ;) Zatem domówię jutro dodatkowo jeszcze 10 miejsc na wszelki wypadek. Proszę Was jednak o info i konkretne deklaracje - powiedzmy do wtorku tj. 8 listopada - na moje GG: 2413866.

Pozdrawiam
Marzena
PS. Ważne dla przyjezdnych korzystających z PKP....w Krakowie w okolicach Dworca PKP trwa potezny remont i nie kursują tamtą trasą ani autobusy ani tramwaje. Trzeba udać się z Dworca pieszo w stronę Rynku. Ul. Szewska znajduje się na ścianie przeciwległej w stosunku do Kościoła Mariackiego.
  • 0

#8 Enja

Enja

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 91 postów

Napisano 04 listopad 2005 - 12:26

Dziękuje za namiary, napewno dotrę :D
Pozdrawiam i juz nie moge sie doczekać kiedy Was zobacze!
  • 0
Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?-Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek to :nie omijać żadnej sposobności,bo nie zdarzają się na co dzień...

#9 Difra

Difra

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisano 06 listopad 2005 - 13:18

Włączył mi się szwendacz :D Będę też :-D Nastawcie się mentalnie na potoki... słowne potoki :twisted:
Do zobaczenia

  • 0
Pies szczeka- karawana idzie dalej!

"Albo jest idealizm, albo jest materializm, albo nie ma ku.wa nic śmiesznego" [W.Dymny]

#10 Dolores

Dolores

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 126 postów

Napisano 08 listopad 2005 - 13:25

chyba serce mi peknie :((( i mnie tam nie bedzie?!!! ciezko życ z tą świadomością...
chyba, że ma ktoś na zbyciu sprzet-teleport, to wpadne na szybką lampke winka
Kochani, wypijcie moje zdrówko, wspomnijcie ciepłym słówkiem, no nawet jak poplotkujecie-gniewac sie nie bede :-D
Uściski i buziaki zasyłam (cmok)
  • 0
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia...

#11 Wiktoriabis

Wiktoriabis

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 116 postów

Napisano 08 listopad 2005 - 22:29

Witam Cie bardzo serdecznie!!!
Bardzo szkoda ze Cie nie bedzie napewno wipijemy za Twoje zdrowko.
Winko swojskie zrobiłam na razie się przetrawia i nabiera procentów.
Pozdrawiam serdecznie życząc zdrówka Tobie i Twojej rodzince i bliskim.
  • 0
Nadzieja jest najceniejszą towarzyszką życia.

#12 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 10 listopad 2005 - 14:53

Kochani, chciałam Was tylko poinformować, że w sobotę będę czekać na przybywających przed Molierem od 14.30 (mam nadzieję, że nie będzie bardzo zimno :P ) Poprosiłam, aby otworzono nam osobne wejście do oranżerii, tak abyśmy nie musieli się przepychać między stolikami prez barem. I jeszcze jedno info....tramwaje już kursują przy Dworcu PKP.

Gorąco pozdrawiam i do zobaczyska :)

PS. Dolores.....za Twoje zdrowie wzniesiemy uroczysty toast (B) (cmok)
  • 0

#13 Wiktoriabis

Wiktoriabis

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 116 postów

Napisano 11 listopad 2005 - 12:24

Dziekuję za informację odnośnie tranwajów.Myśle że trafię bez problemów,ale mam pewne wątpliwości bo jeszcze nie znam tak Krakowa jak bym chciala. Do odwarznych świat należy będę szukac ( mapę mam ok znajdę).

Pozdrawiam serdecznie Ciebie życząc zdrowka Tobie i Twoim bliskim.
  • 0
Nadzieja jest najceniejszą towarzyszką życia.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych