Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

sprzet ortopedyczny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#1 Alchemia

Alchemia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 19 październik 2005 - 19:07

czy paraplegikowi nalezy sie DOFINANSOWANIE na lozko ortopedyczne, i materac przeciwodlezynowy z NFZ?
  • 0

#2 Rocco

Rocco

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów

Napisano 19 październik 2005 - 20:43

Co za dużo to nie zdrowo... Ja wiem, ze kazdy szuka gdzie moze , zeby w zyciu bylo łatwiej. Niedlugo dojdzie do tego, ze bedziemy żadać dziwek za 50%, wjazdów na koncerty, dyskoteki, znizek na piwo, ubrania itd. A potem sie dziwicie, ze niektórzy zdrowi wsciekają się, że musza płacic na nas podatki. Moim zdaniem i tak jestesmy juz wystarczająco uprzywilejowani i prócz VIPów nikt nie moze nam dorównać ;)

A teraz czekam na jazdy pod moim adresem :D
  • 0
kocham walenie

#3 Alchemia

Alchemia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 19 październik 2005 - 20:47

wiesz niektorzy tego naprawde potrzebuja (lozko ort i materac przeciwodlezynowy) a podatki zawsze bedziemy placic, rancisci tez placa, kazdy placi!
  • 0

#4 blue

blue

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 336 postów

Napisano 19 październik 2005 - 20:54

Materac przeciwodleżynowy :?: Zmiennociśnieniowy :?: Przecież to warczy niesamowicie i nie sposób na tym spać (ja już w szpitalu kazałam toto wyłączyć :twisted: ).
  • 0
Bezmyślnym życiem żyć człowiekowi nie warto.

#5 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 19 październik 2005 - 20:57

jeśli nie pravuje to podatek płaci z tego co dostaje za free a i tak mu go zwracaja bo sobie poodlicza przy spisywaniu pit-u :D

możesz starać się o łóżko ortopedyczne co ileśtam lat i o materac też ... starac sie nie znaczy dostać :twisted: pamietaj

ja np nie biore czego nie potrzebuje ... nie musze ... gdybym muasiala (gdyby finanse mnie zmusily) to na opewno kombinowalabym ... takie zycie w polsce
  • 0

#6 Alchemia

Alchemia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 20 październik 2005 - 19:26

aha Twoim zdaniem osoby niepelnosprawne pobieraja rente za free czyli za darmo???
  • 0

#7 ewra

ewra

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 30 postów

Napisano 20 październik 2005 - 19:54

Osoby niepracujące pobierają rentę za darmo, bo nie za pracę, co w żaden sposób nie zmienia faktu, iż osobom niezdolnym do pracy należy się renta i to bynajmniej nie w takiej wysokości, w jakiej są renty w Polsce (E) :?
  • 0

#8 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 20 październik 2005 - 20:03

Skarbeczki - Aberade i Doriss, Doriss i Aberade - Wy to się chyba nie lubiecie :D
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#9 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 20 październik 2005 - 20:05

Pedro - o tym to już każdy wie :D (zapomniałeś jedynie jeszcze wspomnieć o mnie :P )
  • 0

#10 Alchemia

Alchemia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 20 październik 2005 - 20:10

eee ja nie jestem taka ja lubie kazdego nawet ciebie minutko ale nie lubie jak ktos mnie lapie za slowa probujac ze mnie glupia zrobic i wyzywajac od idiotek tak jak ostatnio zrobila to aberade i oczywiscie zdazyla juz usunac ten post.
  • 0

#11 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 20 październik 2005 - 20:18

Wiem Minutko, nietrudno to zauwarzyć, pytanie, a raczej stwierdzenie było retoryczne. Ale nurtuje mnie pytanie, co jest podłożem, ale proszę nie odpowiadajcie, bo zacznie się pyskówka na argumenty i przykłady :D Dla wszystkich zbuntowanych przesyłam buziaka i kobbity wyluzujcie, zwróccie się np. przeciw mnie, bo wiecie - KOBIETY TO ŚWINIE :D
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#12 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 21 październik 2005 - 07:23

aha Twoim zdaniem osoby niepelnosprawne pobieraja rente za free czyli za darmo???

tak - osoby niepelnosprawne pobieraja rentę "za darmo" ... ja , ty, pedro , minutka etc ...
jeśli uważasz inaczej to ... jesteś w błędzie

nie lubie jak ktos mnie lapie za slowa probujac ze mnie glupia zrobic i wyzywajac od idiotek tak jak ostatnio zrobila to aberade i oczywiscie zdazyla juz usunac ten post.

łapie za słowa? skoro nie lubisz jak ktoś cię łapie za słowa to używaj ich rozważnie i nie popełniaj błędów merytorycznych w swoich wypowiedziach, nie wykłucaj się gdy nie masz racji, nie obrażaj swoich rozmówców (bo to "ty zaczęłaś") ... dla ciebie doris dyskusja polega na tym że ty coś mówisz a inna osoba ci przytakuje ...
podkreślasz na każdym kroku swój starz na wózku (sory - ale to nie jest priorytetowa kwestia podczas ustalania "kto ma racje"...)

nie wyzywalam cie od idiotek - tylko zapytalam sie czy nią przez przypadek nie jesteś skoro publicznie na forum, bez mojej zgody podajesz wysokość i źródło moich dochodów !!! (posty zostały usunięte przez administratora - doris złamała zasady forum ipon)

kobbity wyluzujcie

staram się nie wyluzowywać za często bo mam potem problem ze zwieraczami :twisted:

Doriss i Aberade - Wy to się chyba nie lubiecie

tylko głupcy lubią każdego ...
jak w "przysłowiu"... pie*dolnięty zawsze uśmiechnięty
  • 0

#13 ewra

ewra

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 30 postów

Napisano 21 październik 2005 - 07:53

nie wyzywalam cie od idiotek - tylko zapytalam sie czy nią przez przypadek nie jesteś skoro publicznie na forum, bez mojej zgody podajesz wysokość i źródło moich dochodów !!! (posty zostały usunięte przez administratora - doris złamała zasady forum ipon)

Rany Boskie :!: :!: :!: Jak to trzeba uważać, jak się poznaje kogoś nowego, co się mu mówi :shock: (E) :( :!:
  • 0

#14 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 21 październik 2005 - 07:55

dokładnie ... a najgorsze że DORIS NIE WIDZIAŁA W TYM NIC NIEWŁAŚCIWEGO!!!
  • 0

#15 ewra

ewra

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 30 postów

Napisano 21 październik 2005 - 08:02

Normalnie łapki niżej kolan opadają...
  • 0

#16 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 21 październik 2005 - 08:05

jest jeszcze opcja:
doris jest typem osoby która w razie "potrzeby" wykorzysta każdą informację którą ma o swoim "przeciwniku" żeby mu dowalić (w jej mniemaniu ...)

piszę to aby przestrzec innych: UWAŻAJCIE CO KOMU MÓWICIE i to że ktoś wydajesie OK nie oznacza że wam miny nie podłoży ...
  • 0

#17 ewra

ewra

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 30 postów

Napisano 21 październik 2005 - 08:13

Co ciekawe, Doriss jest obecnie na forum i się nie odzywa. Jej milczenie jest bardzo wymowne (E)
  • 0

#18 Alchemia

Alchemia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 21 październik 2005 - 11:43

sory jestem zalogowana ale po 1 nie siedze na tym temacie a po 2 moge byc zalogowana a nie musze czytac non stop postow.

Added after 8 minutes:

[quote="aberade"][quote]


nie wyzywalam cie od idiotek - tylko zapytalam sie czy nią przez przypadek nie jesteś skoro publicznie na forum, bez mojej zgody podajesz wysokość i źródło moich dochodów !!! (posty zostały usunięte przez administratora - doris złamała zasady forum ipon) [[/quote]

napisalam tak po zlosci po tym jak mnie nazwalas idiotka ,do czego sie przynaje, bo sory ale mozna wyjsc z siebie jak ktos ci napisze "idiodka jestes" , nie masz prawa ublizac "pubilcznie komukolwiek"

cyt. doris złamała zasady forum ipon - poniazanie kogos, chec gorowania, winioslosc hmm szkoda slow, niezbyt dobrze to o Tobie swiadczy.

Added after 3 minutes:

[quote]Co ciekawe, Doriss jest obecnie na forum i się nie odzywa. Jej milczenie jest bardzo wymowne (E)[/quote]

powtarzasz sie

Added after 1 minutes:

zapytalam o dofinansowania na lozko i materac i do tej pory nie dostalam odpowiedzi :(
  • 0

#19 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 21 październik 2005 - 11:52

doris - to najpierw ty napisałaś o wysokosci i źródle moich dochodów a następnie ja zapytałam sie ciebie czy jesteś idiotką że piszesz o takich sprawach na forum publicznym ...

naucz się przyznawać do błędów ... korona ci z głowy nie spadnie
  • 0

#20 Alchemia

Alchemia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 21 październik 2005 - 12:08

Zaloz nowy temat " Moj problem to doriss24" moze ci ulzy.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych