Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

praca-chałupnictwo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bob

Bob

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 140 postów

Napisano 11 październik 2005 - 07:34

Witajcie . Może ktoś z Was wie coś na temat pracy chalupniczej . Interesuje
mnie składanie dlugopisów itp. W gazetach są informacje na temat takiej
pracy , ale najpierw trzeba wpłacać kaucje . Za wszelką informacje dziękuję.
  • 0
Bob

#2 Marian

Marian

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 11 październik 2005 - 15:21

Niedaj sie wciagnac,w wplacanie kaucji.Pewnie nie chcesz kupic tych poskladanych dlugopisow?Powodzenia w poszukiwaniu pracy.Pozdrawiam.
  • 0

#3 Bob

Bob

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 140 postów

Napisano 11 październik 2005 - 18:45

Wplata kaucji nie wchodzi w gre , nie chce sie nadziac na kogos nieuczciwego .
  • 0
Bob

#4 Alchemia

Alchemia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 11 październik 2005 - 20:12

Roberciku ja tez kiedys szukalam przez ogloszenia pracy chalupniczej wszedzie chceli zeby im wplacic kaucje az w koncu znalazlam prace w domu w Urzedzie Pracy przez popon tam poszukaj. powodzenia
  • 0

#5 Bob

Bob

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 140 postów

Napisano 12 październik 2005 - 08:27

Dzieki doriss za informacje .
  • 0
Bob

#6 WojtekK

WojtekK

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 430 postów

Napisano 12 październik 2005 - 08:42

W gazetach są informacje na temat takiej
pracy, ale najpierw trzeba wpłacać kaucje

Jest tak, wplacisz kaucje, a oni przysla tobie dlugopisy do skladania, ale to TY bedziesz musial/a szukac odbiorcow na te produkty.
  • 0
"idź tak przez życie,aby ślady Twoich stóp przetrwały Cię"
Jan Chrapek

#7 Alchemia

Alchemia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 12 październik 2005 - 09:02

dokladnie Wojtku ; ale nie zawsze tak jest ,ja kiedys wplacilam 40 zl kaucji a "fima" przyslala mi nastepna informacje zeby wplacic 60 zl wiec dalam sobie spokuj, to naciaganie.
  • 0

#8 sylwia33

sylwia33

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 41 postów

Napisano 02 styczeń 2006 - 14:30

Witajcie!Jestem tutaj nowa-wybaczcie pisownię.
Przez dłuższy czas szukałam pracy chałupniczej typu:składanie długopisy,niestety nie znalazłam takiej uczciwej firmy.Wszędzie gdzie pisałam odp.na ogłoszenie chcieli kaucję.Wspólnie ze znajomą (poznaną na potralu z ogłosz.o pracę) zdemaskowaliśmy jedną firmę,która podała adres -a naprawdę był tam ciucholand.
Przestałam wierzy,że jest praca chałupnicza fizyczna np.składanie długopisy lub sklejenie kopert.
Na mojej stronie prowadzę listę naciągaczy,nie którzym się to nie podoba-moje zdanie jest takie firma,która żada kaucji to coś tą firmą jest nie tak.
Pozdrawiam!
PS.Nadal szukam firmy,która uczciwe zatrudnia chałupników do składanie długopisy,ale nawet firmy zajmujące się długopisami w emailu odpowiedziały mi,że również nie znają takie firmy.
  • 0

#9 auger

auger

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 140 postów

Napisano 03 styczeń 2006 - 08:20

Pic na wode, fotomontaz. Nie daj sie wrobic chlopie w zadne chalupnictwo!! :evil:
  • 0
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi.
Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności.
Bo on jest stróżem brata twego i znalazcą zagubionych dzieci. I dokonam na tobie srogiej pomsty w zapalczywym gniewie i na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci. I poznasz, że ja jestem Pan, kiedy wywrę na tobie swoją pomstę."

#10 heniu1409

heniu1409

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 23 postów

Napisano 27 styczeń 2006 - 11:28

W dzisiejszych czasach nie ma nic takiego co by można umieścić pod pojęciem Praca w domu dla ludzi niepełnosprawnych,pojawiają się oczywiście ogłoszenia,że takie coś istnieje,ale to tylko fikcja,ludzie którzy podają takie ogłoszenia to zwykli oszuści,żerują w dodatku na osobach pokrzywdzonych przez los.Sam jestem osobą niepełnosprawną i wiem coś na ten temat,w mojej rodzince 4 osobowej są 3 osoby niepełnosprawne,bardzo ciężko nam się żyje,ponieważ mamy jedynie 2 renty inwalidzkie,do końca maja ubr.pracowałem w ZPCHR dorabiałem tam 500 zł,ponieważ w prywatnym zakładzie jest to max.kwota którą dostaje pracujący niepełnosprawny,ale to odrębny temat ! Co zaś się tyczy pracy chalupniczej to przestrzegam nie plaćcie żadnych kaucji,stracicie swe zaliczki a przecież nikomu z nas się nie przelewa,państwo dało nam jałmużnę a nie renty,większość z nas długo musiala na nie pracować w trudnych warunkach.
  • 0
Ewa

#11 Katjuszka

Katjuszka

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 37 postów

Napisano 22 luty 2006 - 22:46

Zobaczyłam kiedyś w gazecie ogłoszenie, w którym szukano osób chętnych odpłatnie adresować koperty. To była oferta Firmy Usługowo-Handlowej MILANEX ul. Skłodowskiej 4/32 w Zawierciu. Najpierw wystarczyło wysłać do nich znaczek i kopertę z adresem zwrotny. Wysłałam. Otrzymałam od nich szybko odpowiedź. Pisali, że praca tu cytat: "daje Państwu możliwość dużego zarobklu - 40.000 zł w sześć miesięcy - ok. 40 zł/godz. brutto", i dalej: "za wysłanie szczegółowych materiałów wraz z umową, jesteśmy zmuszeni pobrać od Państwa prowizję w wysokości 25 zł. Opłata ta jest przeznaczona na obsługę Państwa w naszej firmie oraz poniesione koszty, jak również ma na celu ograniczenie ilości wysyłanych ofert tylko dla osób poważnych i naprawdę zainteresowanych". Podjęłam wyzwanie i wpłaciłam na ich adres te 25 zł. Po tygodniu otrzymałam informacje - praca miała polegać na wykupieniu od nich materiałów handlowych za 150 zł, po czym należało umieścić identyczne ogłoszenie w gazecie, tyle, że z własnym adresem (a najlepiej założyć działalność gospodarczą) i naciągać kolejne osoby chętne do "adresowania kopert". Chętnie dobrałabym się tej firmie do dupy, ale nie wiem jak to zrobić. Może ktoś ma pomysł? Ja już nie odpowiem na żadne tego typu ogłoszenie, a może jest wśród nich proponujące ON uczciwą pracę, szkoda...
  • 0

#12 fankamarleya

fankamarleya

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 26 luty 2009 - 19:17

Słuchajcie mam coś co można nazwać pracą chałupniczą, właściwiedla każdego kto ma troche cierpliwości no ale w ktorej pracy jej nie potrzeba..
To jest praca w ktorej chodzi o kilka minut posiedzeni przed komputerem, klikasz maile i juz, pieniążki idą na Twoje wirtualne konto a kiedy masz odpowiednia ilosc klikasz wypłata i masz przelew do banku. to jest dobry portal, warto komuś polecic, aby wasi znajomi rownież zarabiały,5 zl za wpis, min wypłaty 45 zł, szybko da się uzbierać, Same zobaczycie, gorąco polecam, to działa :) Ps. niedawno zaczelam , mam juz 16 zl prze kilka dni a za kilka tygodni pomyslcie kilka stówek ;) wystarczy tylko chwilkę dziennie poklikać :) POZDRAWIAM:*
O TO LINK:




http://www.funny-mai...id=fankamarleya
  • 0

#13 Panta rei

Panta rei

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 413 postów

Napisano 26 luty 2009 - 19:48

Twoje wirtualne konto

- zapomniałaś dodać wirtualne pieniądze.
  • 0
Uśmiechnij się widząc człowieka,
Uśmiechnij się on na to czeka.
N.N.

#14 jan.radziwil

jan.radziwil

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 26 luty 2009 - 21:45

Zarejestrowany: 2009-02-26?fankamarleya? - Stwierdzam z całą odpowiedzialnością ?jest to wielki cwaniak naciągacz i OSZUST.
  • 0

#15 Kris26

Kris26

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 254 postów

Napisano 27 luty 2009 - 08:07

Pieniądze z tego klikania i mailowania zobaczysz jak świania niebo (przeraszam za zwrot ale taka prawda)
  • 0

#16 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 27 luty 2009 - 09:55

Pieniądze można zobaczyć, ale wyłącznie w wirtualnej postaci, bo na wirtualnym koncie. Tego typu firmy tłumaczą się tym, że nie wypłacają wynagrodzenia, jeżeli nie osiągnie ono jakiegoś wyznaczonego przez nich minimum - a że poprzez klikanie w linki i rozsyłanie reklam nie da się szybko zarobić tego "minimum", to zarabiają na tym tylko ci, dla których to się robi...
Nie dajcie się oszukać!!!
Czasem trzeba załozyć stronę internetową z reklamą firmy - to byłby najmniejszy problem, gdyby nie kazali założyć tej strony wyłącznie na ich serwerze, za co trzeba także im zapłacić... i na tej stronie naciągać innych w ten sam sposób, namawiając do zrobienia stronki z reklamą i zapłacenia za dostęp do części serwera...
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#17 fankamarleya

fankamarleya

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 27 luty 2009 - 10:27

Sorki ale to nie tak, ja sama juz zarobiłam pieniadze, owszem z tych co klikaja na linki mam jakieś o,0000001 % czyli prawie nic...weszłam na form bo chciałam pomóc bo nie jest to trudne zajecie :)
Sami sobie zobaczcie..Pozdrawiam:) NIe jestem naciągaczem , spokojnie niedenerwujcie sie tak. aha i owszem wlasnie wyplacaja jak uzbierasz kwote ale szybko się ją zbiera..jak chcecie spróbujcie, ja jestem studentką i chyba jak kazdemu troszke grosza się przyda.. :)
  • 0

#18 Kris26

Kris26

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 254 postów

Napisano 27 luty 2009 - 12:08

Pewnie że sie przyda tylko sęk w tym ile? jak wyciągniesz 10 zł to sukces.A przeciesz takie firmy maja pewien limit ze wypłacaja dopiero jakąs kwotę.Np. 50$>
  • 0

#19 flasher2

flasher2

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 lipiec 2009 - 14:49

Przed wpłacaniem pieniędzy bym się wstrzymywał, bo jest wielu oszustów. Więcej informacji na temat pracy chałupniczej jak i innych metodach zarabiania przez internet znajdziesz na stronie http://jakzarabiacpi...aca-chalupnicza
  • 0

#20 punk

punk

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 356 postów

Napisano 25 lipiec 2009 - 15:06

Nie ma złotego środka ani żadnego by można robić tak by się nie narobić, a praca chałupnicza to nic innego jak naciąganie innych i puki tego nie zrozumiecie, będziecie wykorzystywani na wszelkie sposoby, bo nie da się zarobić nic w domu.
Wiem bo parę takich już przerobiłem z klikaniem i z tego nie ma nic tylko G... więc takie oferty trzeba olewać na samym początku a z wpłatami to już jest na chłopski rozum wiadome że coś jest nie tak.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych