Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Darmowa bramka,z której można wysyłać sms-y do Ery...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Promek

Promek

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 107 postów

Napisano 26 wrzesień 2005 - 23:37

Właśnie-czy jest taka? Bo dotychczasowa na www.eraomnix.pl nie ma już opcji "e-mail",dzięki której hasło było wysyłane na podawany adres.I teraz,żeby skorzystać z bramki,trzeba być abonentem sieci Era lub wysłać płatnego sms-a na podany numer.Czy ktoś zna "obejście" tego...?
  • 0
Spalić wszystkie pieniądze Świata.
Nierób.

#2 Malcolm

Malcolm

    Sufler

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPip
  • 419 postów

Napisano 27 wrzesień 2005 - 08:30

eee nie pzresadzaj Kevorkian ten sms kosztuje jak sie nie myle 1 zl + vat i masz 10 smsow darmowych dziennie i login pass dziala bez pzrerwy .sam wysylam tak na ere.
sms wysylasz tylko 1 po haslo

mam na mysli ta bramke ery sponsorowana
http://www.eraomnix....artnerlogin=msg
  • 0
"Cywilizacja nie osiągnie doskonałości, póki ostatni kamień z ostatniego kościoła nie spadnie na ostatniego księdza i nie uwolni świata od tej hołoty" - Umberto Eco

#3 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 27 wrzesień 2005 - 09:04

Można się jeszcze zalogować tu: https://www.1rstwap....dwide&LangID=en
To darmowa bramka. Kiedyś to właśnie ona działała przez gg, ale od paru miesięcy nie chce. W każdym razie przez www działa i jest darmowa. Ale MalcolmX ma rację - bramka Ery jest OK.
  • 0
Daga

#4 Promek

Promek

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 107 postów

Napisano 28 wrzesień 2005 - 07:45

Dzięki,Dago;właśnie zajrzałem na podany adresik przez Ciebie.Oczywiście ze swoim angielskim nie potrafiłbym chyba zalogować się na niej (bo to chyba jest warunkiem skorzystania z bramki),ale poproszę przyjaciela, bardziej obeznanego z tym językiem... :D
  • 0
Spalić wszystkie pieniądze Świata.
Nierób.

#5 Promek

Promek

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 107 postów

Napisano 03 październik 2005 - 15:34

Zalogowałem się(oczywiście nie obyło się bez pomocy przyjaciela :) ),ale nie udało mi się wysłać darmowego sms-a,gdyż- o ile dobrze zrozumiałem- "otrzymane darmowe kredyty nie wystarczą do wysłania sms-a do sieci polskich operatorów i należy je zakupić,by było to możliwe..."
Więc jak jest z tą bramką...? :(((
  • 0
Spalić wszystkie pieniądze Świata.
Nierób.

#6 Promek

Promek

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 107 postów

Napisano 06 październik 2005 - 09:39

Bez zarzutu działa osobista bramka na stronce Orange.pl (dla użytkowników Orange), z której można wysyłać długie sms-y chyba do wszystkich operatorów,ale miesięcznie można wysłać z niej tylko 30 sms-ów...
  • 0
Spalić wszystkie pieniądze Świata.
Nierób.

#7 Malcolm

Malcolm

    Sufler

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPip
  • 419 postów

Napisano 06 październik 2005 - 09:42

za 6 zl mozna wyslac 100 :D


mal
  • 0
"Cywilizacja nie osiągnie doskonałości, póki ostatni kamień z ostatniego kościoła nie spadnie na ostatniego księdza i nie uwolni świata od tej hołoty" - Umberto Eco

#8 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 06 październik 2005 - 10:26

Zalogowałem się(oczywiście nie obyło się bez pomocy przyjaciela :) ),ale nie udało mi się wysłać darmowego sms-a,gdyż- o ile dobrze zrozumiałem- "otrzymane darmowe kredyty nie wystarczą do wysłania sms-a do sieci polskich operatorów i należy je zakupić,by było to możliwe..."
Więc jak jest z tą bramką...? :(((


Mnie tam o żadne kredyty nie ścigają i nic ode mnie nie chcą. :) Mam 15 darmowych długich sms-ów tygodniowo i tak było od samego początku, a bramki używam jakieś 3 lata. :)
Limitu i tak nie wykorzystuję... bo korzystam z darmowej bramki Ery. :D Ale wykorzystuje go moja przyjaciółka hihi.
  • 0
Daga


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych