Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Tyciuskie spotkanko w Krakowie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kati

Kati

    Podpowiadacz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPip
  • 279 postów

Napisano 26 wrzesień 2005 - 23:19

Kochani
Był cudowny jesienny pełen słonca wrzesniowy dzien, a ja zawitałam do Krakowa. Spotkałam się z Marzenką i Aylunia przy Krakowskim teatrze „Bagatela”. :) Poszlismy do jednej z wielu cafejek. Było to bardzo przytulne miejsce na swierzym powietrzu 8) . Rozsiadłysmy się w wiklinowych duzych fotelach :D i czułysmy się jak DAMY w niepowtarzalnym pieknym miejscu :-P . Hiiiiii jak to my, nie mogłysmy się soba nacieszyc, ;) tak wiec rozmawiałysmy z takim przejeciem, (spin) ze nawet nie zauwałylsmy jak wszyscy nam się przygladaja (E) . W pewnym momencie podszedł do nas wiekowy góral, który przysłuchujac się naszym rozmowom, opowiedział nam troszku o swoim zyciu, planach na przyszłość, marzeniach zrobiło się bardzo sympatycznie, i wszystkie smutki odeszły w zapomnienie. :) Wykorzystujac piekna pogode i ostatnie promyki słoneczka poszlismy na spacer po gwarnym pełnym róznych atrakcji rynku krakowskim. ;) Ja zawsze byłam zauroczona Krakowem, tym razem całkowicie w nim sie zakochałam :evil: . W miescie tym pomimo hałasu, ciagłego ruchu, ja wypoczywam. 8) Kazda uliczka zarówno ta duza i znana (Bracka) jak i ta malenka i mniej znana (Gołebia) ma w sobie cos, niepowtarzalnego. Spacerujac nimi czuc atmosferę wielowiekowej nieodgadnionej tajemnicy :!: :?: Kazdy budynek, droga uliczka, kamien, jakby chciały opowiedziec swoja historie :) Po krótkim spacerku znowu rozsiadłysmy się na głownym rynku w pieknych wiklinowych fotelach, :lol: do których Marzenka ja i Alunia mamy słabosc. (E) Zamówilismy sobie zlocisty trunek (BB) i rozmawiałysmy, ukradkiem spogladajac na miasto tetniace zyciem :D . Na dorozki z goscmi weselnymi, na przechodniów, w róznym wieku, spokojnie powoli spacerujacych, po wybrukowanym ryneczku, na ulicznych sprzedawców. Hiiiii oczywiście połaczylismy się duchowo hmmmmm telefonicznie z niektórymi naszymi iponkami rozsianymi po całym kraju. :twisted: :twisted: Przez chwile zapomniałysmy o swiecie, i delektowałysmy sie atmosfera starego Krakowa :-D :-D Przyszły tez do nas kolezanki Aluni, Ania i Agnieszka, i razem poszlismy do jednego z wielu pubow (B) mieszczacych się w piwnicy. Niestety tam długo czekalismy na truneczki, i herbatke, :( no i lokal był nie dostosowny dla ON :( . Pomimo tych niedogodnosci atmosfera była wysmienita, nawet troszku zesmy poskakały do róznej ciekawej muzyczki. :P. Dziewczyny po naszych opowiesciach iponkowych :D :D , moze skusza sie na jakis zlocik ;). Spotkanko nasze zakonczyłysmy póznym wieczorkiem :-P we wspaniałych humorkach, az zal mi było opuszczac to tetniace nawet o tej porze miasto :cry: nio i pozegnac sie z Alunia :((( buuuuuuuu.
Hmmmm od dłuzszego czasu chciałam odwiedzic to magiczne miasto :lol: :lol: i kochane iponki Marzenke i Alunie :-P Marzenko serdecznie dziękuję za wspaniały niepowtarzalny weekend, który był dla mnie prawdziwym relaksem. Marzenko jestes kochana i jestem Tobie wdzieczna za te dłuuuugie rozmowy, spotkania, herbatki i za wszystko. (cmok)(cmok) (cmok)
Aluniu jak zwykle radosna pełna usmiechu, Zawsze Twój optymizm pozwala uwierzyc mi we własne siły i w sama siebie. Alunia powodzenia w szkole. Pozdrowionka dla Agnieszki i Ani jestescie super :lol: zycze Wam sukcesów w szkole (cmok) (cmok) (cmok) Duze buuuuuuuuuuuuuuuuuuuziaki.
Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ten Kraków :-P :-P :-P
Kati

  • 0
Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.

#2 _Ayla_

_Ayla_

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 277 postów

Napisano 29 wrzesień 2005 - 15:39

Kasiulku, dziewczyny także pozdrawiają Cię serdecznie. Przypadłaś im do gustu i również miło wspominaja ten wieczór. :D
Fajnie, że tu przyjechalaś, uśmiałam się niemało. :)
Kasiu chyba mocno trzymałaś kciuki, bo zaliczyłam techniki masazu na 5 i jestem z tego powodu strasznie zadowolona.
Pozdrawiam Ciebie i całe Iponkowo i zmykam na kolacje. [ nie moge nacieszyć się tym, że teraz nie musze pichcić, tylko idę jeść na gotowe :D ]

Buziiiiiiii

Ayla
  • 0

#3 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 29 wrzesień 2005 - 17:14

Kasiu....cała przyjemność po mojej stronie (cmok)

Pozdrawiam serdecznie Ciebie i pozostałe współbiesiadniczki ;)
  • 0

#4 Kati

Kati

    Podpowiadacz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPip
  • 279 postów

Napisano 29 wrzesień 2005 - 23:57

Hejjjjjj :)
Oczywiscie ze trzymałam mocno kciuki za Ciebie Alunia, byłam przekonana ze zdasz ten egzamin. Marzenko takiego weekendu mi brakowało, od dłuzszego czasu (cmok) jeszcze raz dziękuję :-P . Hmmm kochani Wy tez trzymajcie za mnie kciuki, bo zycie płata mi coraz wieksze psikusy :(. Myśl ze mam Was iponki dodaje mi sił :). Pozdrawiam buuuuuuuuuuuuziaki. (cmok)(cmok) (cmok).
Kati

  • 0
Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.

#5 dzidzia1985

dzidzia1985

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 464 postów

Napisano 07 październik 2005 - 16:55

ja jestem zKrk szkoda mnie tam nie było :(
  • 0
mam w sobie duże pokłady energi i ciepła


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych