Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Pozdrowienia od Ayli, z Krakowa. :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 _Ayla_

_Ayla_

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 277 postów

Napisano 09 wrzesień 2005 - 15:15

Skarbeczki moje, dopadłam komputerek z netem i z całego serca Was pozdrawiam. :)
Jest mi tu naprawdę fajnie, Kraków mnie kokietuje każdego dnia, w szkole także mi się podoba, a w pokoju mieszkam ze świetnymi dziewczynami. Jest wesoło no i już uczę się pierwszych, wcale niełatwych kroków w sferze masażu.

Ubolewam tylko, że nie mam dostępu do sieci i nie mogę z Wami gawędzić...

Buziaki i pozdrowienia ze słonecznego Krakowa :)

Ayla
  • 0

#2 olimpia

olimpia

    Podpowiadacz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPip
  • 227 postów

Napisano 09 wrzesień 2005 - 15:44

Dziękujemy Jolusiu za pozdrowienia . Cieszymy się ,że jest Ci tam dobrze. :D . Ucz się pilnie ;) baw się , niekoniecznie grzecznie ;) :-D życzymy Ci częstszej możliwośći dopadania kompa :-D i mamy nadzieję ,że do rychłego zobaczenia. :D:D:D


olimpia & max (cmok) (cmok)
  • 0
"Pamiętaj, szczęście nie zależy od tego, kim jesteś i co wiesz. Zależy wyłącznie od tego co myślisz" (Dale Carnegie)

#3 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 09 wrzesień 2005 - 15:47

Jolcia, myślami Cię przywołałam! Kusi mnie ten Twój opis na gg, żeby spytać, jak Ci tam - i proszę, sama napisałaś. :D

Niech Ci tam będzie najlepiej! Pozdrów serdecznie Kraków i krakowiaków, a szczególnie krakowianki, a Ciebie ściskam, o, taaaaaaaak mocnoooo! (cmok)
  • 0
Daga

#4 anusia

anusia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 54 postów

Napisano 09 wrzesień 2005 - 20:36

Aylusiu, to Ci teraz do nas bliżej. Pozdrawiamy i zapraszamy. U nas też świeci słońce, a mnie boli kręgosłup - masaż by się przydał ;)
  • 0
Na najważniejszych skrzyżowaniach życiowych nie stoją żadne drogowskazy.
Charles Chaplin

#5 Slonko32

Slonko32

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 124 postów

Napisano 10 wrzesień 2005 - 11:25

Dziękuję Joluś :-D
Pozdrawiam również,życząc aby wiodło Ci się jak najlepiej.
A termin na masaż to chyba teraz wstępnie sobie zaklepię.Hmmm?Bo z tego co widzę, kolejka będzie dłuuuuuuuga i mogę się nie dopchać ;)
(H) (cmok) :D
  • 0
CzAsEm SłoŃcE,cZaSeM dEsZcZ

#6 Lukrecja_

Lukrecja_

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 11 wrzesień 2005 - 16:29

Joluś również pozdrawiamy, życząc wspaniałych chwil i powodzenia (cmok)

Agnieszka i Rafał :)

  • 0
Postępuj tak wobec innych, jakbyś chciał, by inni postępowali wobec ciebie.

#7 Gość_Tygrysek_*

Gość_Tygrysek_*
  • Gość

Napisano 11 wrzesień 2005 - 18:04

Czy kiedyś zaprosisz (nie tylko mnie) do siebie na jakąś imprezkę?? Mma do Ciebie godzinkę :D

Pozdrawiam.Papa
  • 0

#8 Claire

Claire

    Podpowiadacz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 254 postów

Napisano 12 wrzesień 2005 - 10:57

Jolu dzięki za pozdrowienia :)
Życzę Ci miłej, owocnej nauki i udanego pobytu w Krakowie. :-D :D
Ściskam i przesyłam buziaki (cmok) (cmok) Kasia
  • 0

#9 _Ayla_

_Ayla_

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 277 postów

Napisano 21 wrzesień 2005 - 16:46

Witam Was znowu. :)
Środa to jedyny dzień, gdy biblioteka jest dłuzej otwarta i mogę zajrzeć do netu. Prawdę mówiąc to nie sądziłam, że czeka mnie takie zakuwanie. :) Wiedziałam, że kierunki medyczne nie są łatwe ale nie sądziłam, ze prócz teorii masażu i anatomii będę jeszcze miała takie przedmioty jak łacina, patologia, chirurgia, neurochirurgia, neurologia, fizjologia itp.
Mam jednak nadzieję, że dam radę. Póki co, melduję , że dostałam trzy oceny. ;) 4+, 5 , 4 :), a w poniedziałek mam pierwsze kolokwium z masażu praktycznego. Jakby co, to rekę już umiem wymasować hahahah
Tak się z Wami dzielę tym, bo mnie cieszy, że tu jestem.
Bałam się, że może trudno będzie mi sie zaklimatyzować w internacie, gdzie przeważają 20-latki hihi ale zajęło mi to jakiś kwadrans i migiem poczułam się tu świetnie. Czas sie cofnął, żyję studenckim systemem, gram w tenisa stołowego, rozrabiam i chwilami zapominam o bozym świecie... tylko czasami tęsknota dopada, ale to normalne...
Zwiedzam też Kraków... wczoraj byłam w kościele na Skałce, gdzie w grobowcach pochowani są: Wyspiański, Asnyk, Szymanowski, Miłosz itd..
Już wiem, że dwa lata to za mało, by wszystko zobaczyć i nacieszyć się tym miastem. Może powinnam z rok oblać??? Hahaha
A w sobotę spotkam sie z Kati kochaną i Marzenką. Już sie cieszę! :)
No to tymczasem tyle. Jakby szykował się jakis zlocik, to dajcie cynk na komórkę, co bym nie przegapiła. ;)

Pozdrawiam wszystkich ciepło i dziękuje za pamięć.

Caluję Was
Ayla
  • 0

#10 Jarasek

Jarasek

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 21 wrzesień 2005 - 17:26

Niezwykła Jolu!
Twoje oceny nie wróżą nic dobrego.. w temacie pozostania dłużej na uczelni ;) Gdybyś jednak chciała, to zapisz się do ZBOWiD (Związek Bojowników o Warunkowy i Dziekankę (nie było moją intencją kogokolwiek obrazić))
Cieszę się, że radzisz sobie i aklimatyzujesz się.. ale jestem pewny, że wkrótce będziemy mieli na IPONie zastanawiająco dużo ludzi z Krakowa, a szczególnie tych, co Cie znają ;) Jesteś THE BEST!
Trzymam kciuki.
Pozdrawiam
Jarasek
  • 0

#11 Daga

Daga

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 21 wrzesień 2005 - 17:57

Jolcia, dasz radę! Nigdy nie przestałam w Ciebie wierzyć! :D
I nie kombinuj z tym oblewaniem, cooo? :> To już lepiej zacznij szukać jakiejś pracki na ten rok zwiedzania, albo sponsora. :P

Uściskaj ode mnie Marzenkę i Kati i niech one ode mnie uściskają Ciebie! (cmok) (cmok) (cmok)
  • 0
Daga

#12 olimpia

olimpia

    Podpowiadacz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPip
  • 227 postów

Napisano 21 wrzesień 2005 - 17:58

Jolusiu kochana, WIELKIE GRATULACJE :!: :!: :!: :!: /Ty kujonie :P ;) :-D /...a tak na poważnie to jestem dumna i szczęśliwa ,że Cię znam. I mam dla Ciebie niezbyt miłą wiadomość...niestety powtarzanie roku Ci nie grozi :-D :-D :-D . Trzymam kciuki na dalsze kolokwia i egzaminy.(cmok)


Pozdrawiamy.

olimpia & max (cmok) (cmok)
  • 0
"Pamiętaj, szczęście nie zależy od tego, kim jesteś i co wiesz. Zależy wyłącznie od tego co myślisz" (Dale Carnegie)


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych