Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

PROSZĘ O POMOC


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 jk844

jk844

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 28 lipiec 2005 - 14:17

Wiktor ma 11 lat w styczniu tego roku lekarze rozpoznali u chorobę nowotworową prawej nogi.W Polsko-Amerykańskim Instytucie Pediatrii w Prokocimiu przeszedł cykl 5 chemioterapi.Obecnie Wiktor leczy sie w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie.Trzy tygodnie temu lekarze postanowili amputować małemu nóżkę. Wiktor wymaga specjalistycznego leczenia, rehabilitacji a przede wszystkim protezy aby mógł normalnie funkcjonować jak jego rówieśniki.
Wiktor jest bratem mojego chłopaka ja staram się w jakiś sposób im pomóc, rodzice mają bardzo ograniczone środki finansowe a wiedomo że takie leczenie jest bardzo bardzo kosztowne.
Szukam informacji na temat jakiejś fundajci która mogłaby pomóc maemu, może ktoś wie gdzie wykonują dobre protezy.Będe wdzięczna za każdą informację
  • 0

#2 czarny1

czarny1

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 41 postów

Napisano 28 lipiec 2005 - 16:35

Ja tez jestem po amputacji ale dłoni,Mam proteze produkcji szwedzkiej,z firmy która urzeduje w Warszawie.Oczywiscie ceny protez sa uzaleznione od jej wielkosci i skomplikowania.Pierwsze zwykłe protezy dostaje za darmo,nastepnie co cztery lata ma dofinansowanie z Funduszu Zdrowia jesli chce kupic nowe.Tanie protezy produkcji polskiej wykonuje równiez klinika w Poznaniu-Sam.Pub.Z-d Zaopatrz.Ortopedii ul-28 czerwca1956r-tel-061-8333478,ale nie znam aktualnych cen.Mysle jednak ze prowadzacy chorego lekarz wskaze odpowiednia firme.Pozdrawiam
  • 0
czarny1
NURTÓW MIJANIA NIE ZATRZYMASZ-JEST ICH WIELE.

#3 okularnica

okularnica

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 156 postów

Napisano 22 sierpień 2005 - 08:30

Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Dzieciom
z Chorobą Nowotworową
„ POMÓŻ DZIECKU WYZDROWIEĆ ”
ul. Dębinki 7
80 – 211 Gdańsk

Fundacja „ TERAZ ŻYCIE ”
ul. Pretficza 21
53 – 328 Wrocław

Ponadto dużo dziecikaom pomaga funadacja Polsat, dofinansowuje koszty zakupu protez, leczenia. Co prawda trzeba spełniać pewne wymogi, ale zawsze warto sprónowac.
Ja również leczyłam się w IMiDZ w Warszawie i pomimo amputacji kończyny dolnej, całkiem miło wspominam tamten okres (może dlatego że nawiązałam przyjaźnie które trwają do tej pory, lekare byli swietni- głw.docent Woźniak) itd.
Trzymam kciuku za małego.
:-D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych