Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A

Grotniki po raz czwarty! w dniach 25 -28.08.2004r.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
59 odpowiedzi w tym temacie

#41 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 18 sierpień 2005 - 21:17

Czy ktoś ze zlotowiczów jedzie do Grotnik z Krakowa w czwartek czyli 25 sierpnia popołudniowym pociagiem ??? Wybieram się kursem bezprzesiadkowym o 17.34, który w Łodzi jest o 21.00. Może nie będę musiała podrózowac sama :)
Moje GG: 2413866

Pozdrawiam
  • 0

#42 Gość_Tygrysek_*

Gość_Tygrysek_*
  • Gość

Napisano 19 sierpień 2005 - 16:17

Mam ten sam problem. Chce jechać o 13:30 z Katowic do Zgierza a potem ze Zgierza do Grotnik. Jest naprawde fajne połączenie kto jest chcętny mi towarzyszyć w czasie poróży?? ;)

Czekam na kontakt z chętnymi osobami :-D

Ale się bedzie działo :D
  • 0

#43 Mała

Mała

    Gawędziarz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 961 postów

Napisano 22 sierpień 2005 - 07:28

Kochani jest 22/08/2005 mnie z Wami niestety nie będzie (MMM) .Bawcie się cudownie i wypijcie za moje zdrówko! (B) .Całuski cieplutkie. (cmok) (cmok) (cmok)
  • 0
Każda chwila, która mogłaby być wykorzystana lepiej, jest stracona.

#44 _Ayla_

_Ayla_

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 277 postów

Napisano 22 sierpień 2005 - 08:43

No szkoda malutka, że Cię nie będzie, i Claire nie jedzie i Doloresia i Amelia i Konradek i Aga i Rafał i całe menu żurkowe nie jedzie :) i jeszcze parę osób... no ale jak widać i tak to będzie największy zlot ze wszystkich. Zobaczymy się następnym razem, a zdrówko nieobecnych koniecznie wypijemy. :)

Pozdrawiam z uśmiechem
Ayla

Ps. Jeśli ktoś z Was dojedzie przede mną , a ja powinnam być na miejscu ok. 13-stej to proszę cierpliwie czekać aż dojadę i uzgodnię wszystko z właścicielem ośrodka. Do miłego zobaczenia. :)
  • 0

#45 Ewalina

Ewalina

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 23 sierpień 2005 - 05:18

Mnie też nie będzie w Grotnikach, naprawdę szkoda. Pozdrawiam wszystkich ze zlotu na wsi i tych, których jeszcze nie poznałam. Do zobaczenia na następnym zlocie (oby jak najszybciej). Bawcie się dobrze.
Ewalina.
  • 0

#46 Ono

Ono

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 23 sierpień 2005 - 08:45

Niestety ja tez z Wami się nie spotkam ;-((( Pierwszy raz nie będzie mnie w Grotnikach. Tak bardzo przykro, ale trudno.
Bawcie się cudownie, plotkujcie do końca, tańczcie, śmiejcie się i naładujcie akumulatory do następnego zlotu. I czasami pomyślcie o Ono ;-((((
  • 0
Gdy człowiek kocha życie, nawet medycena jest bezradna
Pozdrawiam
Ono

#47 anuleQ

anuleQ

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 32 postów

Napisano 23 sierpień 2005 - 08:51

mnie nie bedzie niestety (a moze stety?) ale wypijcie moje zdrowko raz a moze dwa ;) (wypijcie nawet soczkiem jakims ;P )
  • 0
Pesymista widzi ciemny tunel
Optymista widzi światełko w tunelu
Realista widzi pociąg
A maszynista widzi 3 debili na torach
80 % kobiet juz nie wychodzi za mąż, bo zrozumiało, ze dla 60 gram kiełbasy nie opaca się brać całego wieprza do domu.:)

#48 Baba

Baba

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 499 postów

Napisano 23 sierpień 2005 - 16:37

Oki wypijemy i powspominamy nieobecnych (BB)
  • 0
Nawet siwa może być szczęśliwa

#49 czarny1

czarny1

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 41 postów

Napisano 23 sierpień 2005 - 17:40

DOŁĄCZAM SIE DO TOASTÓW ZA WSZYSTKICH NIEOBECNYCH IPONKÓW NA ZLOCIE :-D :(
  • 0
czarny1
NURTÓW MIJANIA NIE ZATRZYMASZ-JEST ICH WIELE.

#50 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3587 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 23 sierpień 2005 - 18:07

Uwaga!! Coś dla osób jadących na zlot przez Łódź. Są cztery wolne miejsca w busie, odjeżdżającym w czwartek o godzinie 11 spod dworca Łódź Fabryczna. Osoby które chciałyby skorzystać, niech skontaktują się z Lucynką lucynadusz@interia.pl lub na gg 7528536

Pozdrawiam
marder
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#51 MariannaS

MariannaS

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 257 postów

Napisano 24 sierpień 2005 - 11:28

mnie nie bedzie w Grotnikach w tym czasie mam wesele kuzynki i w związku z tym bede u rodzinki( :-D :-D :-D ale mi sie zrymowało!) hihi (cmok) (cmok) (cmok) (cmok) dla wszystkich i życze wspaniałej szampańskiej zabawy wszyskim!!!
  • 0
Kobiety nie są po to, by je rozumieć, lecz po to by je kochać - Oskar Wilde



Marianna :)

#52 Kasia-spiniol24

Kasia-spiniol24

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 111 postów

Napisano 25 sierpień 2005 - 15:06

:cry: witam wszystkich mialam byc z wami w Grodnikach ale mnie nie bedzie moj blad ale trudno jeszcze sie kiedys spotkamy nastepnym razem
powiedzial pewnej osobie ze nie jade a ta osoba jedzie z kim innym no coz nic nie zrobie
pozdrawiam wszystkich :!: :!: :!: :!: :!: ;) ;)
kicia nie poznamy sie :( :( :( :( ale jeszcze bedzie okazja mam nadzieje :?: :?:

Added after 5 minutes:

Napewno bedzie fajnie i fajna zabawa bedzie :lol: :lol: hehe (cmok)
  • 0

#53 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 26 sierpień 2005 - 09:25

Szkoda Kasiu, że nie poznamy się na tym zlocie :? - Tyle miałam Ci do opowiedzenia, czego nie da się przekazać przez GG.
Mam nadzieję, że będzie jeszcze okazja, aby się spotkać i poznać nie tylko poprzez klikanie :)
Pozdrawiam
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#54 Kasia-spiniol24

Kasia-spiniol24

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 111 postów

Napisano 26 sierpień 2005 - 10:34

Ja tez zaluje ale napewno kiedys sie spotkamy kicia wiem ja tez mialam tyle ci do opowiadania ze az by nas glowy bolaly bysmy gadaly cala noc szkoda :( :( :(
mowi sie trudno i zyje sie dalej :!: :!:
moj blad a z ta osoba z ktora mialam jechac to juz pojechal z kim innym :( :( :(
jestem dobrej mysli kicia ze kiedys sie spotkamy i sie poznamy,pogadamy pujdziemy na piwko :D hehehe pozdrawiam :!: :)
  • 0

#55 Kasia-spiniol24

Kasia-spiniol24

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 111 postów

Napisano 27 sierpień 2005 - 11:40

:P
witam :!: Mam nadzieje ze sie dobrze bawicie w Grodnikach ;) Ci ktory tam sa :) pozdrtawiam wszystkich serdecznie :!: (cmok) napewno sie dowiem jak tam bylo a nastepnego razu nie przegapie oby :)
  • 0

#56 Gość_Majonez_lodz_*

Gość_Majonez_lodz_*
  • Gość

Napisano 28 sierpień 2005 - 15:23

Chyba pierwszy wróciłem...
Więc jak zawsze stwierdzam fakt, że było ZAJEFAJNIE! Szkoda tylko że za krótko trwał zlot i trzeba znów wracać do rzeczywistości. Cieszę się, że mogłem spotkać "starych znajomych" i poznać kilku nowych. Jesteście wspaniali ludzie!!!
Do zobaczenia na kolejnych zlotach.
  • 0

#57 robo

robo

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 123 postów

Napisano 28 sierpień 2005 - 19:15

EHHHH BYŁO NAPRAWDE ZAJEFAJNIE ale co miłe szybko się kończy NIESTETY. Poznałem dużo nowych super ludzi. Cieszę się że zobaczyłem się ze "starą gwardią" lecz kilku osób jednak na tym zlocie brakowało:(. Ale mam nadzieje że na nastepnym zlocie już bedą wszycy.
PoZdrawiam Wszystkich:) Mam nadzieje że znowu się zobaczymy w najbliższym czasie. :D
  • 0
Prawdziwym schronieniem dla człowieka jest drugi człowiek

#58 DJONE

DJONE

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 32 postów

Napisano 29 sierpień 2005 - 08:53

chetnie przesle zdjecia z mojego aparatu komus kto ma na tyle władzy(hihihi) ze moze je dodac do oficjalnych zdjec:))))) Prosze wiec o wyslanie mi nawet pustego maila na moj adres djone@plusnet.pl a odesle paczke ze zdjatkami:))))Pozdrawiam i czekam:))
  • 0
Gdy zabraknie światła, ty podasz mi swoją dłoń, odejdziemy razem, odejdziemy stąd...

#59 india

india

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 29 sierpień 2005 - 18:14

Zlot był fantastyczny.Dziękuję wszystkim za gorące przyjęcie,serdeczność i życzliwość. Na mojej twarzy wreszcie zagościł szczery uśmiech,zawdzieczam to wszystkim IPONKOM. Jesteście NIEPOWTARZALNI. CAŁUSKI-pa :-D :-D :-D
  • 0
"Ludzkie ambicje są niczym kometa - może pięknie jaśnieć, ale potrafi zniszczyć świat"

#60 DJONE

DJONE

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 32 postów

Napisano 29 sierpień 2005 - 18:21

India mam twoje plyty, niestety nie zdazylem wrocic z odwozenia ludzi zanim pojechalas i plyty zabralem jak sie dowiedzialem ze ciebie juz nie ma:)Pozdro a plytki nastepnym razem, chyba ze to bardzo pilne to w wiadomosci wyzej jest moj adres e mail-mozesz na niego wyslac adres domowy lub adres poczty to wysle ci te plyty poczta...:))))


P.S.:Dziekuje wszystkim ktorzy sie zglosili na moj apel o zdjeciach:)Wysle do wszystkich:)
  • 0
Gdy zabraknie światła, ty podasz mi swoją dłoń, odejdziemy razem, odejdziemy stąd...


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych