Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Tetrus na wczasach pod namiotem-było super, polecam.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 mirekzmarek

mirekzmarek

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 19 lipiec 2005 - 15:15

Dawno już planowaliśmy z żoną wczasy pod namiotem i w tym roku już marzenia się spełniły. Kupiliśmy duży wysoki namiot z durzym przedsionkiem, podnośnik sam zrobiłem specjalnie niski do namiotui. Pojechaliśmy do Mrągowa. Miasteczko piękne jest i jest co zwiedzać. Przez 5 dni żona na rowerze a ja na wózku elektrycznym szybkim 10 km/h przejechaliśmy ponad 130 km i zwiedzilismy 9 jezior wokół Mrągowa. Byliśmy także ale już samochodem w Mikołajkachi było ciekawie ale nie to co w Mrągowie.. Kempig w Mrągowie umieszczony jest na wysokiej skarpie i bez wózka elektrycznego było by ciężko. Ale był prąd, woda i 30 metrów do łazienki przystosowanej super dla osób na wózku. Super się spaceruje wokół jeziora Czos bo jest prawie na długości 6-8 km utwardzona ścieżka rowerowa nad samym jeziorem. Pogoda była super i teraz planujemy wypad do Giżycka a potem od 2-15 sierpnia Ciekocinek ale już nie pod namiotem. Kepmingi są już w większości przystosowane dla wózkowiczów ,czyli wózkowicze na wczasy pod namiotem czas zacząć jeżdzić, bo tanio i bardzo ciekawie no i jedziesz kiedy jest pogoda.
mirekzmarek
  • 0

#2 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 19 lipiec 2005 - 16:07

Super, ehhh.......... nie ma to jak pod namiotem, aż mi się młode głupie czasy przypomniały. Nie mycie się przez tydzień, jedyny strój to kąpielówki, woda na herbatę prosto z rzeki, tanie wino w kartonikach, dziewczyny które nie pytają skąd jesteś, poprostu raj :D

A na poważnie to rewelacja, że nawet pola namiotowe przystosowują i mam nadzieję, że kiedyś takowe zaliczę.
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#3 Anioł

Anioł

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 19 lipiec 2005 - 19:02

Namioty to świetna rzecz!!!
I jeszcze lepsza przygoda!!! :-D
Często wybieramy taki nocleg i przyznam, że spotykamy coraz więcej osób niepełnosprawnych - to cieszy.
Po woli wszystko zaczyna być już przystosowane do ich potrzeb, a kosztowo wychodzi o wiele taniej - POLECAM...i zapraszam nad SOLINĘ!!!
  • 0
Musicie od siebie wymagać, choćby inni od Was nie wymagali - Jan Paweł II

Pozdrawiam gorąco!!! :)
Aśka

#4 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 19 lipiec 2005 - 19:08

zapraszam nad SOLINĘ!!!


Z checia skorzystam z zaproszenia :D Superasne miejsce, choc bylem tylko raz/.
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#5 x

x

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1542 postów

Napisano 19 lipiec 2005 - 19:36

a my wydalismy kupe sina za 5 dni nad morzem na kwaterze ;)
jak tylko moj syn podrosnie tez bedziemy jezdzic pod namiot
mmmm ... jak ostatnio bylam pod namiotem (jakies 6 lat temu) to zalalo mnie i mi wszystkie rzeczy zgnily :D hahaha
pozdr
  • 0

#6 Bob

Bob

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 140 postów

Napisano 09 październik 2005 - 09:09

Ja niestety jeszcze nigdzie nie bylem ani na kampingu , ani pod namiotem tzn.po wypadku , ale mysle ze wszystko przedemna . Pozdrawiam.
  • 0
Bob


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych