Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Mozna do wózków aktywnych kupić taniej pewne części :-)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Efaa

Efaa

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 368 postów

Napisano 07 lipiec 2005 - 15:32

W moim rejonie jest firma produkująca wózki inw...Co prawda nie typu "Panthera" czy "Kueschall", ale pewne części kupuję o ponad połowę taniej niż e firmch które sprzedają owe wózki. I tak dla przykładu. ...:):):)
Opony, które w pewnej formie na "A" kosztują 75 zł, ja mam ten sam rozmiar czyli 24x1, 25x540 - kosztują 34zł. nie wiem jak dla was mili, ale dla mnie to spora różnica :-). Dętka w tym rozmiarze kosztuje 14 zł. Naprawdę można zaoszczędzić :-) :-P. Hmmmm, dodam tylko, że mają też koła takie same jak do pantherki (mierzyłam) szybkozłącza. Zaliczyłam szok, bo z ciągami kosztują 126zł, tylko, że ciąg alum...ale odliczając ciąg koło jest naprwdę taniutkie ;- )

no cóż, cieszę się, że odkryłam ta firmę...Powiem wam, że wcześniej byłam nie zorientowana i ściągałam części do wózka z różnych firm i tak tańszych niż oryginalna firma, ale okazało się, że pod nosem mam taniej... :!:
  • 0

#2 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 07 lipiec 2005 - 16:12

A moze maja boczki do kuschala k4??
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#3 Efaa

Efaa

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 368 postów

Napisano 07 lipiec 2005 - 16:20

miałam na mysli nie takie rzeczy
  • 0

#4 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 07 lipiec 2005 - 16:22

Tak pomyslalem, ze moze robia cos pasujacego. Kiedys znalem firme, ktolra dorabiala np. boczki do panthery.
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#5 Efaa

Efaa

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 368 postów

Napisano 07 lipiec 2005 - 17:16

jak masz chęć to ci dorobią, ale na bank nie z tutaniu, ale dorobia, także spoko jesli chodzi o takie sprawy...bo nawet ci wózek na zamówienie zrobia:)ja naprawde mówię o spoko firmie:)szkoda tylko że nie maja zapotrzebowania na takie wózki jak my chcemy:) co nie?
pozdroo

Added after 4 minutes:

z tytanu miało tam być wyżej..heh
  • 0

#6 zbigniew_chmielewski

zbigniew_chmielewski

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 lipiec 2005 - 00:34

Ciekawe czy daloby rade dokupic w tej firmie same piasty do kol wozkow inwalidzkich wraz z szybkozlaczkami? Efaa - gdzie miesci sie ta cudowna firma?
  • 0

#7 Efaa

Efaa

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 368 postów

Napisano 08 lipiec 2005 - 09:10

na prw masz odpowiedź szczegółową :) :-P
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych