Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Dofinansowanie do aparatów słuchowych !!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 na czacie nick:anulka1982

na czacie nick:anulka1982

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 35 postów

Napisano 23 czerwiec 2005 - 09:18

Poszukuję informacji na temat osób, które dostały dofinansowanie na aparaty słuchowe oraz informacji gdzie i do kogo można zwrócić się o doinansowanie do aparatów słuchowych oraz jakie dokumenty są potrzebne aby w danym miejscu otrzymać to dofinansowanie. Z góry dziękuję za pomoc.
  • 0
Znaleźć wrażliwych ludzi, którzy czują to, co my, jest z pewnością największym szczęściem na ziemi.

#2 Mała

Mała

    Gawędziarz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 961 postów

Napisano 23 czerwiec 2005 - 09:29

Nie wiem czy jest to zależne od wieku ale malutka córeczka mojej znajomej dostała dofnansowanie na aparat słuchowy z NFZ-u .Nie chcę Cię wprowadzić w błąd dlatego radzę zadzwonić od Narodowego Funduszu Zdrowia tam udzielą Ci informacji.Powodzenia.
  • 0
Każda chwila, która mogłaby być wykorzystana lepiej, jest stracona.

#3 na czacie nick:anulka1982

na czacie nick:anulka1982

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 35 postów

Napisano 23 czerwiec 2005 - 13:07

Dziekuje Mała za pomoc. Z NFZ-u mam dofinansowanie do aparatów(560 zł za jedną sztukę, a aparaty bedą mnie kosztowały : 1 sztuka 3770zł a ja musze kupić 2 sztuki ). Pozdrawiam i czekam na dalszą pomoc.
  • 0
Znaleźć wrażliwych ludzi, którzy czują to, co my, jest z pewnością największym szczęściem na ziemi.

#4 tomaszek

tomaszek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Skąd:wyspa Wolin

Napisano 23 czerwiec 2005 - 17:51

Od lekarza -Laryngologa otrzymujesz wniosek na dofinansowanie do Aparatu słuchowego.a fakt ze te dofinansowanie wynosi tylko 560 złoty.
Radzę Ci sie zgłosic z wnioskiem oraz z opisem od kiedy wada słuchu isnieje i jaka do jest duza wada słuchu do PZG- Polskiego Zwiazku Głuchych, być moze tam beda cos wiecej wiedzieć na temat dofinansowania.
  • 0
Eunuch i krytyk z jednej są parafi....obaj wiedzą jak trzeba-żaden nie potrafi. (Boy-Zeleński)

#5 ann

ann

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 93 postów

Napisano 23 czerwiec 2005 - 18:35

Spróbuj zapitać w PCPR, oni się takimi rzeczami zajmują. Tylko, że kwoty dofinansowań nie są duże i powiązane z posiadanym st. niepełnosprawności.
Pozdrawiam
  • 0
;)


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych