Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

sny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Miichal Czapka

Miichal Czapka

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 03 czerwiec 2005 - 19:30

Napewno macie sny. przydażają wam się te koszmarne?

Added after 45 minutes:

uliczka, miedzy bokami. zaówazam wejście i cos mnie kusi zeby tam wejść. wchodze i widze kwadratowy korytaż na któym , ściany są jakby z cierni. czuje swąd. im dalej tym bardziej. na koncu tego korytaza widze duże pomieszczenie. wchodze do nie go. na przeciw widze akwarium w ktorym jest naga kobieta ma tylko masę żeby mogła oddychać. patrze na nia czuje jakby chciała pomocy ale wiem to jakby telepatycznie. przychodzi jakis maly czlowieczek , mówi mi że bedzie moim przedodnikiem. podożam tuż za nim. w nastepnym pomieszczeniu mówi że dalej nie może pojść wiec ide dalej sam. tam nie ma już światła tylko widze połomienie. chciałem pójść dalej ale nie mogłem. spotrzeglem że jest ktoś za mną. powiedział tylko "pamietaj jesteś ostatim z lów". kobiety w akwarium już nie było...
  • 0

#2 Gość_Karina_*

Gość_Karina_*
  • Gość

Napisano 19 czerwiec 2005 - 09:27

Sny miewam, ale zazwyczaj po przebudzeniu nie pamiętam co mi się śniło :-D Ów stan bardzo mnie cieszy gdyż uważam, że nie należy snów rozpamiętywać, ani tym bardziej w nie wierzyć :!: Pojmuję to jako totalną głupotę i tego nie robię. Owszem miewam też czasem senne koszmary :twisted: , ale tu również staram się nie roztrząsać kwestii robiąc wszystko, aby myśleć o czymś innym, milszym.....Wychodzę z założenia, iż co ma być to i tak będzie.........
  • 0

#3 Pinky

Pinky

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 227 postów

Napisano 22 czerwiec 2005 - 08:20

Mi od wielu lat sni sie gów..o co w wielu sennikach tlumaczone jest jako powodzenie w sprawach finansowych. I co dalej mam puste kieszenie, a nawet w Totka czasem zagram :?
  • 0
Nie nauczono mnie paciorka, nigdy nie byłem u spowiedzi.
Więc od czupryny do rozporka, niejeden diabeł we mnie siedzi.

#4 100krotka

100krotka

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 24 postów

Napisano 10 grudzień 2005 - 00:01

skasowany
  • 0

#5 100krotka

100krotka

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 24 postów

Napisano 12 grudzień 2005 - 23:31

skasowany
  • 0

#6 100krotka

100krotka

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 24 postów

Napisano 18 styczeń 2006 - 23:25

skasowany
  • 0

#7 Fibi

Fibi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 636 postów

Napisano 27 styczeń 2006 - 19:02

Zawsze pamiętam moje sny,zawsze mam ich kilka.Niektóre nadawałyby się na scenariusze filmowe.Kiedy śni mi się coś bardzo krótko;symbolicznie,wtedy wiem,że sen się spełni.
Zazwyczaj gdy śnię o małych dzieciach to wiem ,że będę miała kłopoty ze zdrowiem i niestety to się sprawdza.
Kiedyś śnił mi się biały koń na którym jeżdziłam.Odczucia w śnie były bardzo realne i przyjemne.
Ciekawe co dziś mi się przyśni...
  • 0

#8 Ineda

Ineda

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 20 postów

Napisano 29 marzec 2006 - 09:59

ależ macie sny :)
mój największy koszmar pojawia sie co jakiś czas ten sam, biegne a właściwie to uciekam przed owczarkiem niemieckim, ten na mnie szczeka i w końcu gryzie mnie w łydke i ... budze sie... albo, wchodze po stromych wysokich schodach i te schody są jakby z budyniu w który sie zatapiam i nie moge nogi podnieść do następnego schodka :?
bywają też takie i zdarza sie to coraz częściej, że zaczyna mi sie sprawdzac to co mi się śni :shock: chyba mam to po mamie, jej sie wszystko wyśniło 8)
ale wiecie co ? najgłupsze sny śnią mi sie wtedy jak duzo zjem przed pójściem spać :D
  • 0
najlepszym schronieniem dla człowieka jest drugi człowiek :)

Monia :)

#9 waldik

waldik

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 328 postów

Napisano 25 kwiecień 2006 - 16:08

ja mało kiedy mam sny ale i tak w nie nie wierze bo nie sprawdzają się
  • 0

#10 Alchemia

Alchemia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 03 maj 2006 - 21:46

Zazwyczaj gdy śnię o małych dzieciach to wiem ,że będę miała kłopoty ze zdrowiem i niestety to się sprawdza.


ja mam tak samo gdy snia mi sie dzieci lub zeby wiem ze cos sie stanie zlego w rodzinie . Ostatnio snilo mi sie ze wyrywalam zeba (zab byl bialy) i tak 2 razy po rzad, wiedzialam ze albo cos z mama bedzie nie tak (jest po amputacji piersi) albo z tata (jest po zotaczce) ale cos sie okazalo ... maz mial wypadek w pracy :( na szczescie nic groznego sie nie stalo tylko palca zlamal. ale caly czas zle mi sie maz sni i sie martwie. Czesto mam tez tak ze sni mi sie odwrotnie niz cos ma sie wydazyc np. jakies 10 lat temu snilo mi sie ze w drodze z senatorium (do dzis pamietam ten sen) wyskoczyla nam sarna na maske samochodu i wjechalismy do rowu ... i sie obudzilam. Za tydzien faktycznie musialam juz wracac do domu z senatorium w Reptach, niestety tato mogl po mnie przyjechac tylko wieczorem, gdzy wracalismy ok 10 m przed nami przebiegla sarna ... :? i wtedy uswiadomilam sobie sen sprzed tygodnia...
  • 0

#11 Fibi

Fibi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 636 postów

Napisano 04 maj 2006 - 11:50

Ciekawe,czyli dostałaś takie ostrzeżenie,że powinniście uważać na drodze.Żeby to tak człowiek zawsze wiedzał jak dobrze zinterpretować dany sen.
  • 0

#12 andzia12

andzia12

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 351 postów
  • Skąd:Śląsk

Napisano 04 maj 2006 - 14:58

Niewiem czy śni się spełniają może tak ja chcę żeby mi się coś przyśniło to ja myślę przed zasnięciem np.jakaś osoba mi się śniła albo coś piękniego to się spelnia nie ten samem dnień za dwa albo za trzy dni.Też mam koszmary ale staram się zapomnieć.Śni się dobiero z rana jak musisz stawiać coś piękniego a ty musisz stać.
  • 0
Sprzedam rower trzykołowy

#13 Fibi

Fibi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 636 postów

Napisano 04 maj 2006 - 16:30

Tak to jest ,że nad ranem śnią się sny.To Ty Andzia12 masz fajnie, ile razy bym sobie życzyła żeby mi się coś tam przyśniło,to i tak mi się to nie przyśni.Czy Wasze sny są kolorowe :?: .Moje zawsze.Często mam po 3- 4 sny i zawsze wszystkie pamiętam.
  • 0

#14 Alchemia

Alchemia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1234 postów

Napisano 05 maj 2006 - 09:04

Ciekawe,czyli dostałaś takie ostrzeżenie,że powinniście uważać na drodze.Żeby to tak człowiek zawsze wiedzał jak dobrze zinterpretować dany sen.


Juz nauczylam sie interpretowac moje sny chociaz nie zawsze sie to sprawdza , wiem ze jak cos istotnego mi sie sni (zlego lub dobrego) to bedzie na odwrot lub nic sie nie wydazy :)
  • 0

#15 Fibi

Fibi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 636 postów

Napisano 06 maj 2006 - 21:58

Ja wyśniłam mój pobyt w górach.Mój sen był bardzo krótki i bardzo symboliczny.Już wiedzialam ,że coś fajnego się kroi,tylko nie wiedzałam kiedy.Sen mi się spełnił po 2 latach. :-D
Czasem w snach dostaję odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.
  • 0

#16 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 06 maj 2006 - 23:18

Ja również miewam bardzo znaczące, symboliczne a nawet prorocze sny.

Niedawno miałam sen o pożarze i dużej wygranej. Już wiedziałam, że to oznacza złodzieja i jakis wydatek lub finansową stratę. No i cholera wyśniłam. Następnego dnia mojej córce jakiś gnojek ukradł rower :evil:
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#17 andzia12

andzia12

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 351 postów
  • Skąd:Śląsk

Napisano 07 maj 2006 - 15:05

Mam takie przeczucie że sen się powtarza i mam takie przeczucie że śni mi się a potem się sprawdzia.
  • 0
Sprzedam rower trzykołowy


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych