Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Czy ktoś starał się o umorzenie pożyczki...?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 asiorek

asiorek

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 29 maj 2005 - 15:54

Witam bardzo serdecznie. Nie znalazłam miejsca w którym mogłabym się oficjalnie przywitać, więc robię to przy okazji . Mam na imię Asia. Jestem mamą dwóch urwisów Patryka i Pawełka. Młodszy synek choruje na mpd i to właśnie ze względu na niego staraliśmy się o pożyczkę w PFRONIE. W tym roku mijają trzy lata spłacania pozyczki. Wiem, że istnieje możliwość starania się o umorzenie w/w pożyczki i dlatego szukam osób, które próbowały takie umorzenie uzyskać. Nam powiedziano już przy podpisywaniu umowy, żeby nawet nie próbować. Ale skoro jest taki zapisek w umowie, to dlaczego nie skorzystać z takiej możliwości. Najwyżej dostaniemy odpowiedź odmowną. Może jest tu ktoś komu udało się załatwić sprawę pozytywnie, chętnie skorzystam z rad. :-D
  • 0
Pozdrawiam Asia

#2 ankh

ankh

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 29 maj 2005 - 17:17

Ja z programu PEGAZ 2003 dostałam dofinasowanie na komputer ,ale jak to jest z umarzaniem pożyczek ,nie mam pojęcia gólnie wiem ze pfron nie ma za dużo kasy na ten rok i niewiem czy ci takową pożyczkę umorzy,pozdrawiam życzę zdrowia dla Synka :)
  • 0
"Czyny za życia odbiją się echem w wieczności"
gen. Maximus

#3 kopp

kopp

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 29 postów

Napisano 01 czerwiec 2005 - 18:50

Witam!
Starałam się o umożenie pożyczki na samochod z PFRON ale niesety była odmowa.Odpowiedz była że, mam dobre warunki materialne. Ale prosze sie starać każda sytuacja jest inna.
Kropka
  • 0

#4 Efaa

Efaa

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 368 postów

Napisano 08 czerwiec 2005 - 11:50

Ano zachęcam o staranie się o umorzenie, ponieważ umarzają w takich wyjątkowych sytuacjach....mi umorzyli bardzo duzo;):):)
pozdrawiam i powodzenia
  • 0

#5 mlutek

mlutek

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 367 postów

Napisano 10 czerwiec 2005 - 19:52

Hej:)....tak jesli znajdujesz sie w trudnej sytulacji i masz jakies uzasadnienie...wyjasnienie to oczywiscie mozesz sie starac o umorzenie czesci pożyczki..slyszalem ze juz po regularnej planowej splacie conajmniej 50% mozna pisac..ale wtedy sa raczej odmownwa odpwiedz..ale z tego co wiem jak masz ok 20% sumy do konca splaty i jestes w trudnej sytulacji to jest realna sprawa umorzenia...tylko nalezy miec dobre uzasadnienie...proboj warto..teraz jest ciezej ale dawnej to kazdemu umarzali....
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych