Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Wzwiązku ze zlotem Iponu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Greg19707

Greg19707

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 38 postów

Napisano 21 maj 2005 - 17:13

Bardzo dobrze , że taka impreza się odbywa .Chciałbym pomóc w organizacji zlotu jako wolontariusz . Byłem wolontariuszem w rybnickim szpitalu psychiatrycznym przez ok. 3tygodnie . W razie gdyby była potrzebna taka pomoc proszę dać mi znać na moją skrzynkę mailową .Prosiłbym również o jakiś telefon kontakotwy od organizatorów zlotu .(może być komórkowy). Myślę ,że byłoby to dla mnie przydatne wyzwanie i doświadczenie . Czekam na odzew od was . Pozdrawiam.
  • 0
Witajcie"Uśmiech wędruje daleko"-(James Joyce)

#2 Rafalek

Rafalek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1105 postów

Napisano 21 maj 2005 - 20:33

To fajna propozycja z Twojej strony. Zapewne nie zostanie Ci powierzona rola organizatora zlotu, bo tego zabrania nasz wewnętrzny regulamin, lecz zapewne nie to miałeś na myśli. Pomocy nigdy nie za wiele, najbardziej potrzebna jest co po niektórym w dostaniu się na zlot. Jak masz autko to ja osobiście już Cię lubie, bo jesteś z moich regionów. Jeśli masz ochotę wybrać się na jakikolwiek zlot z nami, to zapraszam do działu Zloty Iponków, tam są zawsze najświeższe informacje dotyczących wszystkich mniejszych i tych większych imprezek organizowanych pod naszym patronatem.
  • 0

"Boże, daj mi siłę by zmienić to co mogę zmienić
i odwagę by zaakceptować wszystko, czego nie mogę zmienić,
i mądrość, bym znał różnicę".


#3 Greg19707

Greg19707

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 38 postów

Napisano 22 maj 2005 - 09:08

Dzięki Rafale za odpoweidź . Niestety nie mam samochodu ani prawa jazdy .
  • 0
Witajcie"Uśmiech wędruje daleko"-(James Joyce)


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych