Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Potrzebna pomoc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Greg19707

Greg19707

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 38 postów

Napisano 20 maj 2005 - 19:05

Potrzebna pomoc finansowa.Zakładamy stowarzyszenie "lepsze jutro"na rzecz osób z zaburzeniami psychicznymi oraz ich rodzin . Chodzi o pieniądze na opłaty przy rejestracji sądowej (działalność gospodarcza np typu klub dla człnków stowarzyszenia ). Czy nie znacie jakis sponsorów ?!! Będzie on działał przy ŚDS w Rybniku .Za pomoc dziękuje z góry .Pozdrawiam. Wszelkie wiadomości proszę słać na mój adres mailowy .
  • 0
Witajcie"Uśmiech wędruje daleko"-(James Joyce)

#2 leszki1

leszki1

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 28 maj 2005 - 13:23

jeśli wyjaśnicie kwestie jakie to ma być stowarzyszenie jesteśmy w stanie udzielić informacji jak nie zapłacić podczas rejestracji, żona ewelina przechodziła dwie rejestracjie stoważyszeń jest pokursach w tym kierunku ,prowadzenie księgowości stow.użytku publicznego, zarazem jest w zarządzie stow. promyk w szczytnie także będzie w stanie pomuc,jest oligofrenopedagogiem, a co naj mamy kochaną córeczke z DPM. tel.503983453 m-eil jw.

Added after 2 minutes:

leszki1@tlen.pl
kl661@wp.pl
eniwre@wp.pl
  • 0

#3 Greg19707

Greg19707

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 38 postów

Napisano 28 maj 2005 - 15:23

W czerwcu będziemy mieli zebranie w sprawie stowarzyszenia Ono już działa trzeba tylko zmienić nazwe na mniej naukową oraz zarejestrować je wsądzie . podobno taka rejstracja przy przekształceniu kosztuje tylko 30,00 pln zamiast 400 pln . Przekaże tę odpowiedż w poniedziałek w ŚDS gdzie chodzę na terapie a konkretnie terapeutkom. ja tylko wymyśliłem nazwę oraz zrobiłem krótki projekt tzn czym się stowarzyszenie ma zajmowac . Głównym celem ma być pomoc medyczna ,rehabilitacyjna, edukacyjna,materialna dla chorych psychicznie i ich rodzin . oczywiście będzimy sie tez starali min o granty z srodków pomocowych Unii EURopejskiej .ale to przyszłość .Dzięki za odzew . Będziemy w kontakcie ,wazne że coś się ruszyło w tym ośrodku jak przyszła nowa,młoda kierowniczka. Wszystko powinno sie wyjaśnić w ciągu 2-4 tygodni .POZDRAWIAM!!!DZIĘKI!!
  • 0
Witajcie"Uśmiech wędruje daleko"-(James Joyce)


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych