Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

opustoszałe FORUM...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Edyta Z.

Edyta Z.

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 19 maj 2005 - 08:11

Witam. Bardzo szkoda, że to forum jest takie opustoszałe. jest duża konkurencja.... Pozdrawiam cieplutko Wszyskich Epi. chętnie zawsze pogadam na każdy temat. Mam syna chorego na epi. moj nr gg 4186177 Edyta ;)
  • 0

#2 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3584 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 19 maj 2005 - 19:16

Dział o padaczce, to tylko i wyłącznie CZĘŚĆ forum IPON, tak więc epileptycy (w tym i ja) piszą więcej w ogólnych działach forum IPON, takich jak: "Naszym zdaniem" "Wolna dyskusja" i innych, natomiast dział "Padaczka" - jest wykorzystywany tylko i wyłącznie do dyskusji na temat epi. Wątki nie pasujące tematycznie do tego działu, są przeze mnie przenoszone do odpowiednich działów Forum IPON. Jeśli szukasz forum poświęconego w całości padaczce, poszukaj na neuronecie :-D

Pozdrawiam
marder

P.S. Konkurencja? Czy w dzieleniu się informacjami o JAKIEJKOLWIEK chorobie (nie tylko o epi) możliwa jest konkurencja? :P :P
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#3 Edyta Z.

Edyta Z.

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 20 maj 2005 - 07:12

Dzięki za posta. Piszę na Neuronecie... Pozdrawiam cieplutko i życzę powodzenia i dużo zdrówka :-D
  • 0

#4 Artur

Artur

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 29 lipiec 2005 - 15:05

Mam na imię Artur i mam 28 lat. Ja też choruję na epi. Trwa tojuż ponad 27 lat, bowiem urodziłem się jako 7 miesięczny wcześniak i miałem poród kleszczowy, który przyczynił się do tego że jestem chory. Pierwszy napad następił gdy miałem 1,6m-cy życia. Od tej pory zamiast lepiej jest gorzej. Od samego początku miałem problemy. Dyrekcja szkoły podstawowej dowiedziawsza się o mojej chorobie i widząc napady chciała wysłać mnie do szkoły specjalnej. Moja mama dowiedziawszy się o tym okrzyczała i opieprzyła porządnie dyrektorkę, zapowiedziała że nawet nie ma o tym myśleć. Bo to że ktoś jest chory na epi. ma być skazany na najgorsze. Jak dorostałem ataki wyglądały w ten sposób że do 4 klasy popuszczałem mocz i przez to miałem problemy w szkole oraz wyśmiewanie się rówieśników. Od 6-8 klasy szkoły podstawowej trenowałem koszykówkę i przez te 2 lata był spokój, ani jednego napadu. Nigdy przy atakach nie występowały drgawki. Początkowo objowiało się bólem brzuchu, gdzie musiałem głęboko nabierać powietrza i oddychać. Jednak gdy miałem 16-17 lat napady objawiły się z utrata świdomości. Gdzie czuję małą aurę i po chwili tracę świadomość i nie wiem co się dzieje ok 10-20 minut. W 2002 po pierwszym razie zażyciu 15mg Gabitrilu, straciłem przytomość i zotałem zabrany przez "R". Zapisy EEG zawsze mam nieprawidłowe. W szkole średniej dla dorosłych na wydziałe zaocznym dyrektorka powiedziała że niedopuści mnie do matury bo i tu cytat "sobię nieporadzę". (strzal) Przeżyłem szok, bo się uczyłem i tak mnie załatwiono. Gdzie nigdy by mi nie przyszło do głowy że coś takiego usłyszę od dyrektorki szkoły. Na jej miejscu bym się wstydził coś takiego powiedzieć. Od 1998 roku jestem żonaty i mam 5 letnią córkę. Żona moja wiedziała że jestem chory i nie miała nic przeciwko mojej chorobie. Idąc do kościoła nie siadałem do ławki bo już nie raz mnie wynoszono, ale teraz to się zmieniło, ponieważ jestem takim samym człowiekiem jak inni i nie mam się czego wstydzić. :) Ta choroba moż przytrafić się każdemu, nawet zdrowej osobie. Obecnie zażywam Lamictal 150mg i Tegretol 400mg 2xdziennie. Na tym kończę i serdecznie pozdrawiam. ;)
  • 0

#5 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3584 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 29 lipiec 2005 - 19:01

Witaj Arturze :-D :-D Rozgość się i czuj jak u siebie w domu :D

Pozdrawiam
marder
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#6 Artur

Artur

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 30 lipiec 2005 - 11:32

:-D Witam i jeszcze raz pozdrawiam wszystkich
  • 0

#7 Marzena13

Marzena13

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 29 postów

Napisano 03 kwiecień 2008 - 09:39

Witam Arturze! Chciałabym aby mój syn (ma11 lat od 5 choruje na padaczke )też kiedyś mógł tak powiedzięć i znależć tak wspaniałą kobietę jaką jest Twoja żona! Życzę wszszszszsyyystkiego Dobrego!Powodzenia! Pozdrawiam Ciebie I twoją rodzinę!
Marzena
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych