Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

prawo jazdy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 kar27

kar27

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 346 postów

Napisano 02 styczeń 2003 - 14:27

:-D :) :) Poszukuje informacji gdzie osoba niepełnosprawna może ukonczyć kurs na prawo jazdy najlepiej jakby był połączony z turnusem rechabilitacyjnym jaki jest koszt takiego turnusu i jakie warunki trzeba spełnić żeby być uczestnikiem takiego kursu.
Z góry dziękuje za wszystkie informacje pozdrawiam kar27
  • 0
karol

#2 Gocha Kuzan

Gocha Kuzan

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 71 postów

Napisano 03 styczeń 2003 - 18:06

Witaj Karolu. Jestem Jarzynka ja robiłam prawo jazdy w Łódzkiej szkole Pana Władysława Gałki - kośzt to 800zl + lekarz Jest to jedna z dwóch szkół w Polsce dla niepełnosprawnych . Podobno w tym roku ma być też turnus rehabiltacyjny w Ciechocinku - tak pisano w telegazecie
podaje adres szkoły
Łódź ul Pomorska 88
właściciel Włdysław Gałka
więcej informacji uzyskasz dzwoniąc pod 0608886980
Pozdrawiam
  • 0
jarzynka

#3 Zaraźliwy optymizm

Zaraźliwy optymizm

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 404 postów

Napisano 11 lipiec 2007 - 11:12

hej!
Kurs prawa jazdy wraz z rehabilitacja mozna "zrobic" w Konstancinie- Jeziornej :)
  • 0
"Chwytaj życie takim jakim jest ... Pomagaj innym, zrób jakis gest ... Więc warto mieć NADZIEJĘ i znią do przodu przez życie iść ... Inaczej człowiek oszaleje, a potem uschnie jak jesienny liść ..... "

#4 zuzik

zuzik

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 01 sierpień 2007 - 18:02

Hej! Napisz coś więcej. Jak przebiega szkolenie, czy badania są na miejscu, i najwazniejsze: gdzie i jak przebiega egzaminowanie, jakie są koszty? > Z góry wielkie dzięki.
  • 0

#5 Natalia84

Natalia84

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 25 postów

Napisano 05 sierpień 2007 - 13:55

z teog co wiem to FAR tez ortagnizuje kursy z egzaminem na prawa jazdy,sa one przeznaczone dla tetra i paraplegikow o ile sie nie myle.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych