Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

odzyskałas pliki i masz dalszy kłopot


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Majka_Cz

Majka_Cz

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 320 postów
  • Skąd:Poznań

Napisano 12 maj 2005 - 13:31

Cześć!

Mam nieziemski kłopot i nie wiem jak z niego wybrnąć, dwa dni się głowiłam nad odzyskaniem no i mam, tyle, że pojawiła się nowa przeszkoda, ale zacznę od początku...

piszę pracę i ostatnio ją przypadkiem wywaliłam do kosza i z niego też -zaznaczam że to co napisałam jest nie do odrobienia na nowo, podjełam się próby odzysku plików -dwa dni walczyłam - w koncu się udało no i normalnie człowiek się cieszył, gdyby nie nowa sprawa. Wzorem tego co wiem, musiałam zastąpić zajączki kwardraciki -głupie znaczki jednym słowem na pierwotną nazwę zatem dwa $%ja urostomia -zrobiłam na pierwotne moja urostomia. Plik był pisany w word'zie. No i fajnie gdyby nie to, że.........
otwieram to cuś i mam kurczę same kwardraciki- p! Wiecie moze co zrobić, żeby odzyskać normalny tekst?????????????? Proszę o pomoc i porady.

Dla info: program jakim w końcu odzyskałam pliki był spak.zipem o nazwie: Uneraser-setup.zip katalog w który umieściłam odzyskane pliki ma się tak C:odz

No i nie wiem co zrobić -proszę o rady, pomoc -jestem gotowa nawet te pliki -sapkowane rarem, z tamtejszym programem którym to odzyskałam przesłać....

Dzięki z góry.pozdr.

PS.Muszę dodać ze to nie są normalne krzaki to to ciąg kwardratów 3 linijek z pracy która miałam 9str :( i to co odzyskałam jest w częściach i nie mogę za diabła tego zkleić :( HELP
  • 0
Majka_Cz

#2 Majka_Cz

Majka_Cz

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 320 postów
  • Skąd:Poznań

Napisano 14 maj 2005 - 17:54

Nie udało mi się przegryź programem ale.......znalazłam na dyskietce...widac musiałam zapisać i zupełnie zapomnieć o tym...Jezuu ale radość zaraz odtańczę go dookoła stołu :)
  • 0
Majka_Cz


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych