Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Kto może mi pomóc?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 08 maj 2005 - 21:13

Z tych tematów zamieszczonych już na tym forum czyli przede wszystkim sprawy medyczne, ortopodeczyne i dla ON ja szukam zupełnie czegoś innego.

Interesuje się tańcem irlandzkim. Szukam już od dłuższego czasu polskim sklepów internetowych gdzie mogłabym kupić płyty DVD pt; "Riverdance - live New York City" 1999 oraz Riverdance - Live In Geneva'' 2002 jak również "Gael Force Dance". Mi nie udało się niczego takiego znaleźć.

Jeżeli ktoś może mi pomóc będę bardzo wdzięczna. A może ktoś może mi którąś z tych płyt sprzedać lub załatwić po "znajomości"?!
  • 0

#2 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 09 maj 2005 - 23:13

Właśnie za 30 minut skończy się licytacja płyty Gaelforce Dance na Allegro (40 zł).

Taniec irlandzki-Riverdance' 02 Live In Geneva jest do kupienia na Allegro. Do końca licytacji zostało 9 dni, cena 69 zł.
http://aukcja.onet.p...p?item=50478292



Najlepiej wpisz w wyszukiwarce Google tytuł płyty, jakiej szukasz... Ja tak znalazłam powyższe płyty. Może znajdziesz też w innym miejscu :)
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#3 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 10 maj 2005 - 17:37

Google, altavista i inne wyszukiwarki już próbowałam. Niestety nic takiego nie znalazłam. Jeśli chodzi o tego "kolesia" na allegro to już kiedyś prowadziłam z nim interesy i niestety nie należą do tych pozytywnych dlatego nie zamierzam od nowa ryzykować i zadawać się z tym człowiekiem. :twisted:


TERAZ DOBRA WIADOMOŚĆ - kupiłam swoją wymarzoną płytę, którą szukałam :-D :-D :-D i jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona :-D ponieważ naprawdę na naszych polskich stronach internetowych nie można było tej płyty kupić. Już traciłam wiarę, a tu masz... Teraz znowu przekonałam się, że nie można tracić nigdy nadziei. :D
  • 0

#4 marsjanka

marsjanka

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 35 postów

Napisano 12 maj 2005 - 09:39

no i bardzo dobrze , ze tak myslisz ,nigdy nie nalezy tracic nadziei a noz sie uda :) pozdrawiam :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych