Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Kto odpowie na te pytania???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Rufi

Rufi

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 01 styczeń 2003 - 15:35

Jak ryby pija wode?
Dlaczego kamikadze nakladaja kaski?
Jaki jest synonim slowa "synonim"?
Skoro Superman jest taki madry, to dlaczego zaklada majtki na spodnie?
Dlaczego na butelkach z woda oligocenska widnieje termin przydatnosci do spozycia?
Jesli Bóg jest wszechmogacy, to czy potrafilby stworzyc tak ogromny kamien, którego sam nie móglby udzwignac?
Skoro poczatek nowej ery liczymy od narodzin Chrystusa, to dlaczego Swieto Bozego Narodzenia odchodzi sie 25 grudnia a nie 1 stycznia ?
Jezeli duchy przechodza przez sciany, dlaczego nie spadaja przez podloge pietro nizej?
Dlaczego slonce przyciemnia skóre, a rozjasnia wlosy?
Dlaczego kobiety nie moga umalowac oczu z zamknietymi ustami?
Dlaczego nie ma takich tytulów w gazetach "Wrózka wygrala w totka"?
Dlaczego zeby skonczyc prace w Windowsach trzeba nacisnac na "Start"?
Dlaczego sok cytrynowy jest robiony z koncentratu, a plyn do mycia naczyn z prawdziwej cytryny?
Dlaczego czlowiek, który inwestuje wasze pieniadze, nazywa sie niszczyciel (broker)?
Dlaczego nie ma pokarmu dla kotów ze smakiem myszy?
Dlaczego Noe nie zabil tych 2 komarów?
Po co sterylizowana jest igla przy wykonaniu kary smierci przez zastrzyk?
Dlaczego samoloty nie sa robione z tego samego materialu, co czarne skrzynki?
Czy konstytucja jest zgodna z konstytucja???
Dlaczego w lodowce jest swiatlo a w zamrazalniku nie?

Z pozdrowieniami w nowym roku, jakby sie Wam nudzilo pomyslcie.
  • 0
Pozdrawiam

#2 sonia

sonia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 356 postów

Napisano 01 styczeń 2003 - 15:44

Rufi - mam nadzieję, że na te odpowiedzi mamy cały rok?
:lol:
  • 0
Dar Życia Pozdrawiam, Sonia

#3 trigo

trigo

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 360 postów

Napisano 01 styczeń 2003 - 19:52

Jeśli maluję oczy z zamkniętymi ustami, czy to świadczy, że nie jestem kobietą?
Jejku!!!
  • 0

#4 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 01 styczeń 2003 - 21:11

Hhmm własciwie pytania sa tak skonstruowane ,ze kazda odpowiedz jest poprawna i błedna,ale że mam jeszcze szampański humor po Sylwestrze spróbuje trochę poodpowiadać.
1.Ryby pija wode oczywiście ustami.
2.Kamikadze zakładaja kaski aby po smierci ładnie wygladac a z roztrzaskana glową nie wyglada sie najlepiej
3.Synonim---onomazjolog(nie mylić z onanizmem :-D )
4.Supermen zakłada majtki na spodnie bo zawsze chce mieć czystą bielizne a sam wiesz jakie niebezpieczne miewa przygody i mógłby nieraz ......w majtki ze strachu.
5.Woda oligoceńska musi mieć date przydatnosci do spozycia bo facet który ja nalewa do butelek niezbyt dokladnie umył rece i butelke.A więc po pewnym czasie bakterie niebezpiecznie namnorza sie i woda stanie sie chorobotwórcza.
6.Oczywiście Bóg moze stworzyc taki kamień--ale nie stworzy go bo nie pokaże nam maluczkim swoją słabość(straciłby i tak już nadwątlony autorytet)
7.Nową Erę liczymy od narodzenia Chrystusa z tą samoą logika z która nasze życie liczymy od momentu pojawienia sie na tym padole łeż a nie od momentu faktycznych narodzin naszego zycia czyli naszego poczęcia
8.Oj Ty fizyku ,duchy nie posiadając materii nie podlegaja sile ciążenia hihihi a więc nie moga spadac w dół
9.Znowu jesteś niedokładny,słońce nie każdemu przyciemnia skórę(hihihi jestem tego zywym przykładem) i nie kazdemu rozjasnia włosy(wietnamczycy,papuasi,chińczycy)a moze spotkałeś mocno opalonego murzyna z wypłowiałymi od słońca włosami???????
10.Dla tego samego powodu dla którego faceci nie gola się z zamknietymi oczami.
11.Wróżki skaładaja przysięge na głowę swoich dzieci ze nie poddają sie zgubnemu nałogowi hazardu,za złamanie tej przysiegi grozi im odebranie cudownych zdolnosci a sam wiesz ile potrafia wyciagnąć kasy z naiwnych hihihi zadna wygrana by im tego nie zrekompensowała.
UUUUUUfffffffff na dzisiaj tyle odpowiedzi hihihi resztę podam w najblizszej przyszłości.Mam nadzieje że chociaż w małej części zaspokoiłam Twoją niezdrową ciekawość hihihi :D :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych