Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

pomocy-jaki wniosek na komputer


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ar2r

Ar2r

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 24 kwiecień 2005 - 19:23

Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Jestem tu poraz pierwszy więc ew. gafy proszę mi wybaczyć :)
Moje pytanie:
Dopiero dziś dowiedziałem się ze moge starać się o dofinansowanie zakupu komputerka z programu PFRON-u. Już wwiem ze mam tylko tydzien na złożenie wniosku ale...JAKIEGO? Z tego co się doczytałem to chyba "komputer dla homera" ? a może "pegaz" ?
Jestem osobą z dysfunkcja wzroku na II gr. inwalidzkiej.
Prosze o poradę a moze ktos z Was składał takiwniosek ?
Zdobyłem już formularze /oba/ Cotam najlepiej wpisac?
Czy trzeba wymienicwszystkie podzespoly komputerka?
O Matko ...pomożcie. :)
Z gory dziekuje
Artur-ek :)
  • 0
"Totus Tuus"

#2 Rafalek

Rafalek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1105 postów

Napisano 25 kwiecień 2005 - 09:03

Witaj Kolego.

Nie chcę Cię wprowadzać w błąd więc nie udziele Ci żadnej odpowiedzi, lecz jedynie poradę, iż najstosowniejszym wyjściem w Twej sytuacji będzie telefon na bezpłatną infolinie PFRONu, a jej numer znajdziesz na stronie PFRONu.
  • 0

"Boże, daj mi siłę by zmienić to co mogę zmienić
i odwagę by zaakceptować wszystko, czego nie mogę zmienić,
i mądrość, bym znał różnicę".


#3 MoniaF

MoniaF

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 27 postów

Napisano 26 kwiecień 2005 - 15:53

ja wlasnie niedawno skladalam taki wniosek na komputer i dostalam dofinansowanie .... w moim miescie takie sprawy zalatwia sie w Powiatowym Centrum Pomocy rodzinie (PCPR) ... nie wiem jak sie program nazywal bo chyba sie nie nazywal tylko poprostu jest mozliwosc skozystania z likwidacji barier w komunikowaniu sie i trzeba sie udac do PCPR -u otrzymuje sie wniosek do wypelnienia w nim jest jasno wszystko napisane co trzeba dolaczyc do wniosku jakie dokumenty ... za ile forsy chcemy kupic kompa ile mamy srodkow wlasnych a ile chcemy aby oni dofinansowali .... i skada sie wniosek i czeka na rozpatrzenie .... dofinansowanie od nich wynosi 80%wartosci kupowanego kompa......dosc prosta procedura nie ma zbyt duzo zalatwiania .... tak wyglada to u mnie ale najlepiej trzeba zadzwonic do takiej instytucji i sie dowiedziec bo moze w innych miastach to wygladac inaczej .. pozdrawiam
  • 0
Bierz od świata to, co ci daje, ale nie domagaj się tego, czego ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze.

#4 Rafalek

Rafalek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1105 postów

Napisano 26 kwiecień 2005 - 16:30

Moniu, to o czym pisesz nie jest tym samym programem o którym piszę Ar2r. Reasumując, Ar2r - możesz składać wniosek do PFRONu i startować w programie Komputer dla Homera lub udać się do swojego PCPRu lub MOPSu i popytać o program o którym pisze Monika.
  • 0

"Boże, daj mi siłę by zmienić to co mogę zmienić
i odwagę by zaakceptować wszystko, czego nie mogę zmienić,
i mądrość, bym znał różnicę".


#5 Ar2r

Ar2r

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 27 kwiecień 2005 - 19:33

Witam.
Ufff......uporałem sie z tym wnioskiem.
Kurcze , kto to wymyśla? :) wpisywanie do wniosku czesci komputera oraz ich ceny ? To bez sensu bo jutro juz moze byc nieaktualne!!
Dziekuje Ci MoniaF za radę . Jak nie uda sie z PFRON-em wybierzemy sie do PCPR :)
Pozdrawiam i jeszcze raz dzieki.
Pa
Ar2r
  • 0
"Totus Tuus"


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych