Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Oferta Pracy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 malgoska40

malgoska40

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 16 kwiecień 2005 - 15:22

Witam, poszukujemy osób do telepracy. Praca na pełny etat i polegac bedzie na wyszukiwaniu produktow w internecie a nastepnie poddawanie ich analizie np. komputery kilku firm - ceny, dostepnosc, sposob reklamy. Drugim aspektem pracy bedzie wyszukiwanie w internecie , pozniej takze w prasie, ogloszen i dodawanie ich do bazy danych. Pracy jest duzo dlatego my jako firma "Poker" poszukuje kilku osob, ale ze wzgledu na wysokosc doplat z pfron musza to byc osoby z 1 grupa ale tylko ze schorzeniem specjalnym np. epilepsja, wzrok, choroba psychiczna. Konieczny jest takze dostep do internetu. Jesli spelnia Pani/Pan warunki to prosze o kontakt e-mail: haven@wp.pl kom. 693377814
pozdrawiam
  • 0

#2 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3586 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 16 kwiecień 2005 - 16:09

Ponieważ to ogłoszenie dotyczy nie tylko epiletyków, porzesuwam ten temat do działu "Potrzebuję/Oferuję", aby więcej osób mogło skorzystać z tej oferty.


Pozdrawiam
marder
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#3 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 16 kwiecień 2005 - 17:20

Dzwoniłam w sprawie tej pracy i chciałam nieco uściślić powyższe ogłoszenie.
Praca jest tylko dla osób z I grupą inwalidzką i tylko z tymi trzema wymienionymi schorzeniami. Nie są to schorzenia przykładowe :!:

A już myślałam, że będę miała pracę (E)
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych