Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Iponki na grzańca kupą prosimy


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
32 odpowiedzi w tym temacie

#21 Grisza

Grisza

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 10 kwiecień 2005 - 21:00

No chciałbym wszystkim podziękować za miłe spotkanie dzisiaj :)) Było bardzo fajnie :) Postaram się wstroić w towarzystwo :)) Dlatego sorry, że dzisiaj czasem byłem trochę mrókliwy ale byłem niedostrojony :)) Fajne z Was osóbki i jak można i jak mnie chcecie piszę się znowu no chyba że znów będziecie mówić że ze mnie żaden facet :P :)) Wtedy to lepiej nie będe przychodził bo jeszcze w kompleksy jakieś wpadnę :P :)) W sumie podpierałem słup więc mogliście mnie nie zaóważyć to mówiąc :)) Ale jak to się mówi pierwsze słowo do dziennika, drugie do śmietnika :P :)) Jednym słowem aluzja zabolała :P :)) No a teraz piszę pracę i jeszcze się odezwę, tak jak obiecałem pewnej pięknej, miłej istotce przed 24 :P :))
  • 0
Ala ma Kota
Kot ma Alę

#22 Grisza

Grisza

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 10 kwiecień 2005 - 21:31

No Ta osóbka miała rację :P :))
Odechciało mi się pisania pracy :P :)) Chyba sobie obejrzę zaraz jakiś film :)) Dobranoc :))
  • 0
Ala ma Kota
Kot ma Alę

#23 kurczak

kurczak

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 325 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisano 10 kwiecień 2005 - 21:53

Grisza....ej jak ktoś to mógł powiedziec? Nie rozumiem...Ja osobiście tego tekstu nie słyszałam...A może to było w kontekście tego że odmówiłeś już ....hm toastu...Rzeczywiście mogło zaboleć ale może to nieporozumienie....mam nadzieję...Pozdrawiam
  • 0
CZASEM TRZEBA DAC SIĘ ZGIĄĆ ŻEBY NIE DAĆ SIĘ ZŁAMAĆ. AGA

#24 toron27

toron27

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 107 postów

Napisano 11 kwiecień 2005 - 01:54

Szkoda, że to już drugie spotkanie, które mnie ominęło :evil:
Do trzech razy sztuka :-D
  • 0

#25 Maskotus

Maskotus

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 562 postów

Napisano 11 kwiecień 2005 - 06:27

A mnie znowu powalił jakiś wirus...:( I to tak, że nie mialem sil podniesc sie z wyrka przez całą niedziele...szkoda gadac.
Sorki za swoją nieobecnosc, na nastepne spotkanie przyniose zwolnienie lekarskie:P
Pozdrawiam.
Ps. Grzesiu jasne ze pamietam, tamtych czasow nie sposob zapomniec hehe.
  • 0

#26 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 12 kwiecień 2005 - 18:49

Mnie też ominęło to spotkanie, zdrowie nie pozwoliło mi na wstanie z łóżka.
Teraz też jeszcze nie czuję sie dobrze i zaraz muszę wracać do wyrka :( Mam już dość tego leżenia, ale nie daje rady inaczej.
Mam nadzieję, że następnym razem zdołam wreszcie poznać większe grono warszawskich Iponków.
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#27 Grisza

Grisza

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 12 kwiecień 2005 - 19:40

Podobno była największa ilość :))
  • 0
Ala ma Kota
Kot ma Alę

#28 Kati

Kati

    Podpowiadacz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPip
  • 279 postów

Napisano 13 kwiecień 2005 - 12:05

Hej Kochani
Hiiiiiiii spotkanko było swietne jak zwykle :D :D . Maskot ja nie chce nic mówic, ale na Twoim miejscu bym sie obawiała nie przyjsc na kolejne spotkanko. Kilka osóbek chciało Ciebie dusic ;) ;) . Wiec na kolejnym grzancu musisz byc !!!!!!!!!!. Hiiiiiiii Grisza duzo nas było faktycznie opanowalismy pól pietra SFINKSA. Choc musze powiedziec ze tym razem nie było tak ciekawych kelnerów ;) ale za to byli bardzo speszeni naszymi zamówieniami hiiiiiiiiiii. Ja i Monia F ku uciesz niektórych i narzekaniach innych pracowalismy jako iponkowe paparacci :D :D co nam sie bardzo podobało. Mam nadzieje ze bedzie uwiecznione w naszej galerii. :-D Niektóre iponki (baba) bardzo zrecznie sie chowały przed naszymi obiektywami ale im to sie nie udało :twisted: :twisted: hiiiiiiiiiiiii. Na chwilunie zawitał do nas Cypis iponek z Łodzi. Rozmawiajac z Kinia nie mogła zgadnac kto był na spotkaniu. Wiec Difra zaczeła jej pomagac. mowiac o Cypisku mniej wiecej tak ........ wiesz Kinia taki malutki młody chudziutki z Iczyna zawsze chodzi z starszym brodatym panem a Kinia no co ty BRODA przyjechał hiiiiiiiiiiiiiiii (pragne wyjasnic ze Broda starszy iponek o bardzo długiej brodzie niestety zadko jest na zlocikach). W koncu nie wytrzymałysmy i powiedziałysmy któz to nas odwiedził. hiiiiiiii było wesoło :D :D. Hiiiiiii jak difra przyszła musiałam siem przestawic na jej szybki tok mówienia i myslenia. przez 5 min zastanawiałam sie co mówi do mnie hiiiiiiiiiiii :lol: . Asia równiez robiła fotki swoim aparacikiem. Tatianka swietnie wychodziła na zdjeciach niestety wykasowała czesc swoich fotek przy pomocy raczek Mariusza :((( buuuuuuuu. Hiiiiiiiiiii niesamowite ale ja i Monia F mamy takie same typy aparatów i uwieczniłysmy nasze spotkanko. Juz niedługo bedziemy mieli nowego iponka Ania Oława spodziewa sie malenstwa GRATULACJE ANIUUUUUUUU :-D :-D powiadomiła nas o tej wspaniałej wiadomosci. Malenka jak zwykle juz jest radosna bo w jej sercu znowu zagosciła wiosna, pomimo ze jej ukochany nie dotarł miała wysmienity humorek :-P :-P, razem z kurczaczkiem sobie krzaczyły i swietnie sie bawiły :D . Oczywiscie nie zabrakło grzanca i innych trunków mniam były pycha. Madzia zamówiła sobie (nie powiem za czyja namowa) :-D sałatke z krewetek hiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ale dłuuuuuuuuuuuuuuugo ja jadła nie wiem czy skonczyła bo wyszłam wczesniej :P. Brakowało nam tych którzy nie przyszli ale nastepnym razem napewno sie stawia . Pozdrawiam wszystkich buuuuuuuuuuuuuuuziaki (cmok)(cmok)(cmok) Kati

  • 0
Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.

#29 Claire

Claire

    Podpowiadacz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 254 postów

Napisano 13 kwiecień 2005 - 12:46

Obiecuję, że następnego spotkania postaram się nie opuścić :-D
  • 0

#30 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 13 kwiecień 2005 - 12:47

Kati, jak zwykle niezawodna, opisała spotkanko. Szkoda, ze nie mogłam poznać osobiście tak sporej gromadki Iponków. - Dobrze, że na wcześniejszych spotkankach zdążyłam poznać kilka osób.
Mam nadzieję, że zdrowie pozwoli mi zjawić się na kolejnym zgromadzeniu przy kawce... i nie tylko (cmok)
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#31 Difra

Difra

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisano 13 kwiecień 2005 - 12:54

No byłam też na spotkanku, a byłam :-D
Udało mi się dotrzeć, a nawet mój wuj Hieronimus zajrzał by sprawdzić, czy się dobrze prowadzę i czy aby nazbyt kelnerów nie molestuję ;)
Molestowałam, ale to już poza jego oczami, hihi
I tu małe sprostowanie do postu Kati... Chyba Kati już miałaś dobrze w czubie, albo może ja faktycznie mówię dużo i szybko :lol:
Kini sprawę Cypiska przedstawiałam tak: był tu taki co jest z lasu iczyńskiego, syn takiego co nosi brodę i z panem hrabim z Iczyna (nie Drohiczyna) ma ciągle na pieńku...
Poza tym było bardzo miło.
Baba jest cudowną kobicią. Utwierdzają mnie w tym prawie codzienne rozmowy przez skype, a spotkanie w Sphinxie było po prostu kropką nad i :D
Cieszy mnie fakt poznania nowych osób (love) i spotkania po raz drugi tych, których poznałam w Poznaniu na zlocie (Kinia, Kati, Mała (cmok) ) Teraz czatowanie jest bardziej osobowe i tym chętniej będę je uskuteczniać.
Marioosh, szczególne podziękowania Tobie, że wrzuciłeś mnie w odpowiedni pociąg, choć myślę, że aż tyle piwa nie wypiłam, bym sama nie trafiła, hihi, aczkolwiek Twoja obecność i odprowadzenie były bardzo miłe. Dziękuję.
Mam nadzieję na kolejne spotkanka :D

  • 0
Pies szczeka- karawana idzie dalej!

"Albo jest idealizm, albo jest materializm, albo nie ma ku.wa nic śmiesznego" [W.Dymny]

#32 Kati

Kati

    Podpowiadacz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPip
  • 279 postów

Napisano 13 kwiecień 2005 - 14:09

Hiiiiiiiiiiiiiiiii sorki Asia nie potrafiłam Ciebie tak wysmienicie zacytowac, tak szybko i pieknie powiedziałas o Cypisku ;) wiedziałam ze mnie sprostujesz (cmok). W czubie nie miałam bo sie wystrzegałam :P tylko jedeno (B), hiiiiiiiiiiiii o nastepnym spotkanku powiadomimy sie nawzajem i kazdego z osobna Pozdrawiam buzka (cmok) (cmok)
Kati

  • 0
Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.

#33 Difra

Difra

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisano 13 kwiecień 2005 - 14:44

Że tak powiem hihihiiii Kasieńko (cmok)
U mnie ilość wypowiadanych słów na minutę jest zastraszająca, więc nie dziwię się, że nie spamiętałaś. Toć spamiętać wszystko, co zapodaję- nie sposób (hihi) Tym sposobem Kasiu wybaczam Ci :lol:
Pozdrawiam ciepło :D

  • 0
Pies szczeka- karawana idzie dalej!

"Albo jest idealizm, albo jest materializm, albo nie ma ku.wa nic śmiesznego" [W.Dymny]


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych