Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

DELFINOTERAPIA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gregor

Gregor

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 17 marzec 2005 - 11:46

WITAM WSZYSTKICH!!!
Poszukuje osób, które były ze swoimi dziećmi na rehabilitacji w delinarium. Bardzo mnie interesuje ten temat, gdyż chciałbym spróbować tej rehabilitacji ze swoją córeczką Karoliną, ale nie mogę znaleźć konkretnych informacji. Czekam na kontakt!
Pozdrawiam!
Gregor
  • 0

#2 IwonaD

IwonaD

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 17 marzec 2005 - 11:52

Dożo informacji znajdziesz na stronie Daru Życia
  • 0

#3 małgosia

małgosia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 133 postów

Napisano 17 marzec 2005 - 21:19

ale nie znajdziesz tam też szczegułów oprócz adresów. Ja też swojego czasu myślałam o delfinoterapi i jedno delfinarium jest W SEwastopolu a drugie na Jałcie ( nie mam tam kontaktu). To na Jałcie jest w zakrytym basenie jest tam pełna rehabilitacje m.in też kombinezonami Adeli ( tzw. kombinezony kosmiczne). Koszt to 100 euro za jeden dzień zabiegów do tego musisz doliczyć pobyt tam. Wygląda to tak szukasz sam mieszkania do wynajęcia ( mieszkanie jest taniej niż pensjonat) sam się też stołujesz. Musisz brać pod uwagę warunki higieniczne życia na krymie Np, okresowe braki wody w kranach. Do Sewastopola musisz wysłać faxem najlepiej historie choroby dziecka ( poproś swojego lekarza żeby napisał ci to po łacinie nie będziesz musiał tłumaczyć na rosyjski) potem zadzwoń tam i zapytaj się tej pani dr co dalej. Z tego co wiem to przyjmują małe dzieci. W tym roku raczej nie masz szans delfinoterapie załatwia się na przełowie października i listopada, zeby wyjechać lipeic sierpień. W Sevastopolu jest tak że wchodzi się z dzieckiem do otwartego morza na 15 min = 50 $ pod warunkiem że jest pogoda, warunki mieszaniowe takie same jak w Jałcie. Kontakt do sewastopola znajdziesz na stronie www.darzycia.nowoczesny.pl Rozmawiałam z rodzicami którzy byli i pełen koszt to ok 8 tys za rodzinę 3 osobową wliczając tam dojazd. poczytaj też o ludziach którzy jeżdża na Krym w celach turystycznych dowiesz się dużo praktycznych wskazówek
  • 0
kiedy Bóg zamyka drzwi to otwiera okna


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych