Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Nowa nagrywarka LG 40x12x40


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Piotrek J.

Piotrek J.

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 88 postów

Napisano 11 grudzień 2002 - 12:42

:?: Głowę bym dał, choć to rzecz cenna, że wczesniej nagrywałem na tym sprzęcię najwolniej jak mozna to jest z predkoscią 4x.
Aż tu wczoraj wpadł do mnie znajomy i przyniósł do nagrania kilka płyt Audio z muzyką.
Pomijam już fakt, że owe czyste płyty musiały byc podłej marki, ponieważ pierwszy raz zdarzyło się żeby nagrywarka miała problem z czytasniem płyty :!: Poczatkowo w ogóle jej nie widziała a póxniej kiedy już przejrzała wywaliła się w trakcie zapisu, ale mniejsza z tym, zauważyłem inną (nie-)prawidłowość. Otóż mam wersję programu Nero 5.0 Gdzie jest jeszcze możliwa do ustawienia predkość 4x, jednak kiedy zaczynam wypalać nagle pojawia się 8x i nie chc e być inaczej. :?: :?: :?:
Wszedłem na stronę LG Electronics, i z tego co wyczytałem ta nagrywarka ma minimalną predkość zapisu CD-R 8x a CD-RW 4x
Pozdrowionka. :-D :)
  • 0
...I NIECH CI WSZYSTKO JEDNO NIE BĘDZIĘ PSIAKEW! GDY ŚPIEWASZ, CHEJ PŁYNIEMY! Z KIM TEN DZIELISZ ŚPIEW...
W. Młynarski

#2 Foxtrott

Foxtrott

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 194 postów

Napisano 13 kwiecień 2004 - 20:48

1-Uzyj nero 5.5.10.35 najlepsza wersja nero , pomimo tego ze pojawily sie wodotryski 6.xx, wez czysta plyte i sproboj zrobic test overburningu
-> najlepsza metoda do sprawdzania plytek (sprawdz czy nie mialy drobnych zarysowan od strony nadruku)
2 Moze zmiana biosu nagrywarki cos pomoze ?
  • 0

#3 grino

grino

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 18 postów
  • Skąd:Whitestok

Napisano 28 listopad 2004 - 02:54

Kazda wersja jest dobra ale jak foxtrott powiedzial ze to moze wina softu sa pewne lub zwalone softy :-( ale nic stracone :-), zaistalowac glowne stery od mobo dalej ustawic DMA dla Cd-rom a potem mozna nero troszke doszlifowac :-) A tak dokladnie nie ma reguly, ja mam mobo na nforcie 2 i znim mialem jazde ech.... ale doszedlem i chodzi teraz bez problemu :-) Jedno zauwazylem co kazde mobo to nowy problem hehe recepty nie ma :-P twoim przypadku to moze brakowac sterow do plyty glownej (mobo) dokladnie nie wiem czy masz VIA czy nFORCE czy Intela brak informacji :-) I tak wiem ze spozniony post ale komus cos pomoze :-)
p.s. Flash biosa nagrywarki nie zawsze pomaga :-) ale nie zaszkodzi jak to umie!
  • 0
"Człowiekiem jest się wtedy, gdy zaakceptuje się ruinę tego, co było treścią życia..."


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych