Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

biurko


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Madziulka

Madziulka

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 103 postów

Napisano 01 luty 2005 - 14:54

Zna ktoś adresy warszawskich sklepów, gdzie robią/są biurka pod komputer dla wózkowiczów?
  • 0
:) "Szczęście jest nie to, co posiadasz, lecz czym potrafisz się cieszyć" :) Ciesz się wszyyyyyyyyystkim! :):):)
"Wesołe serce jest najlepszym lekarstwem." /Przysłów(Przypowieści Salomona) 17:22/

#2 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 01 luty 2005 - 18:30

Sama jestem na wozku i jakos nie potrzebowalam do tego "specjalnego" biurka... Poszlam do pierwszego lepszego sklepu meblowego i juz.
  • 0

#3 Baba

Baba

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 499 postów

Napisano 01 luty 2005 - 18:53

Nie ma czegoś takiego jak biurka pod komputer dla wózkowiczów, każde się nadaje z tych większych. W kazdym większym sklepie komputerowym są lub w sklepach meblowych. Dowiedz się jeszcze w sklepach ze sprzętem rehabilitacyjnym moze mają coś innego wymyślnego niż zwykłe biurko. Powodzenia.
  • 0
Nawet siwa może być szczęśliwa

#4 Madziulka

Madziulka

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 103 postów

Napisano 02 luty 2005 - 12:44

To ja wiem, że nia ma :)
Moje biurko już się nie nadaje :) W Conforamie mają róźne, ale np mają podesty pod monitor z prawej strony, nie wiem nawet czemu są po tej stronie? L) W dodatku podestu nie da się usunąć :)
Tak się pytam Was, bo może wiecie, ja się mało znam na tym.
Pewien facet chce za dużo forsy za zrobienie :(
  • 0
:) "Szczęście jest nie to, co posiadasz, lecz czym potrafisz się cieszyć" :) Ciesz się wszyyyyyyyyystkim! :):):)
"Wesołe serce jest najlepszym lekarstwem." /Przysłów(Przypowieści Salomona) 17:22/

#5 pedro

pedro

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1462 postów

Napisano 03 luty 2005 - 12:53

Nie jestem z Warszawy ale miałem jako ON podobny kłopot, bowiem większość biurek robią w standardach, a ja niestety nie jestem standardowy i każde które znbalazłem było za niskie, zawsze albo szufladka pod klawiaturę przeszkadzała, albo sam bla był za nisko. Madziu jestem przekonany, że jak pójdziesz do sklepu, pierwszego lepszego, wybierzesz model, to Ci te biurko albo podwyższą albo obniżą, albo zrobią jak sobie życzysz. Może z niewielką dopłatą, albo i za darmo bylebyś wzięła. W moim przypadku tak było.
  • 0
Pozdrawiam
Pedro

#6 Madziulka

Madziulka

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 103 postów

Napisano 03 luty 2005 - 14:01

Moje biurko, co mam go, to jest dla mnie za wysokie i za wąskie, poza tym jest już zniszczone /mam go od I klasy podst :) /. Te biurka, co widziałam, to mają te podesty pod monitor po prawej stronie. Odpiłować trzeba hihi. Mam monitor 17", i poza tym mam po prawej stronie szafkę na ścianie, więc wielgus się nie zmieści :D
  • 0
:) "Szczęście jest nie to, co posiadasz, lecz czym potrafisz się cieszyć" :) Ciesz się wszyyyyyyyyystkim! :):):)
"Wesołe serce jest najlepszym lekarstwem." /Przysłów(Przypowieści Salomona) 17:22/

#7 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 03 luty 2005 - 15:28

To dziwne, bo jest taki ogromny wybór biurek.
Zadziwia mnie jeszcze bardziej, dlaczego widzisz tylko biurka z "podestem" pod monitor i to instalowanym na stałe :?
Przecież są biurka bez podstawy pod monitor, a także z podstawą, która nie jest na metalowych rurach, a wtedy, na pewno da się rozmontować (bez dziur w pulpicie) - przecież biurko montuje sie z elementów, a nie odlewa w całości, a małe dziurki po kołkach lub wkrętach zakrywa się tzw. zaślepkami.
Widzę, że nie masz problemów z wysokością biurka (gorzej, gdyby było za niskie), więc na pewno coś dla siebie znajdziesz.
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#8 Madziulka

Madziulka

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 103 postów

Napisano 03 luty 2005 - 18:25

Mloda, jak nie ma podestu, to np. nie ma podstawki pod klawę albo nie ma osłony na jednostkę centralną kompa. Albo są takie biurka, gdzie są półki na dole, więc wózkiem nie wiedzie się :)
  • 0
:) "Szczęście jest nie to, co posiadasz, lecz czym potrafisz się cieszyć" :) Ciesz się wszyyyyyyyyystkim! :):):)
"Wesołe serce jest najlepszym lekarstwem." /Przysłów(Przypowieści Salomona) 17:22/

#9 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 03 luty 2005 - 19:17

Kurde, nadal twierdzę, że mozna znaleźć odpowiednie biurko... a półkę pod klawiaturę można dorobić samemu i to naprawdę nie wymaga wielkiej roboty ani wysokich kosztów.
Jeśli do tej pory miałas problem, że biurka były za wysokie, to zrobienie takiej półki nie spowoduje utrudnienia dostępu do kompa i klawiatury.
"Dla chcącego nic trudnego". A może przesłac Ci projekt biurka odpowiedniego dla Ciebie?? Jeszcze pytanko, pisałaś, że "fachowiec" zażądał dużo pieniędzy za zrobienie takiego biurka. Czy możesz zdradzić ile? Bo może będę miała dla Ciebie tańszą ofertę...
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#10 Madziulka

Madziulka

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 103 postów

Napisano 03 luty 2005 - 22:51

Mam projekt biurka. Mój tatulek zrobił, ale sam nie zbuduje.
Fachowiec chce 1000zl.
  • 0
:) "Szczęście jest nie to, co posiadasz, lecz czym potrafisz się cieszyć" :) Ciesz się wszyyyyyyyyystkim! :):):)
"Wesołe serce jest najlepszym lekarstwem." /Przysłów(Przypowieści Salomona) 17:22/

#11 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 03 luty 2005 - 23:45

To ździerca, a nie fachowiec... ale niestety, stolarze tak sobie liczą
Przydałby się fachowiec, ale nie z jakiejś firmy, tylko taki, który nie musi odprowadzać podatków.
Jednak ludzie są pazerni na pieniądze i niestety trudno będzie znaleźć fachowca, który wykona biurko o wiele taniej, bo trzeba wliczyć koszt materiału, dodatków, wykończeń, no i "robocizna". Przecież dobre biurko w slepie kosztuje minimum ok. 400 zł. Tańsze biurko już chyba nie można nazwać dobrym.
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#12 Rafalek

Rafalek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1105 postów

Napisano 04 luty 2005 - 10:29

Przecież dobre biurko w slepie kosztuje minimum ok. 400 zł. Tańsze biurko już chyba nie można nazwać dobrym.


Oj Kicia, obrażasz mnie. Ja dokładnie 8 lat temu kupiłem biurko za 130zł i nie narzekam do tej pory :-P
  • 0

"Boże, daj mi siłę by zmienić to co mogę zmienić
i odwagę by zaakceptować wszystko, czego nie mogę zmienić,
i mądrość, bym znał różnicę".


#13 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 04 luty 2005 - 10:50

Ależ drogi Rafałku, ja nie piszę o cenach jakie były 8 lat temu. Przecież wiesz, że wszystko drożeje. To, co kosztowało kiedyś 100 zł, teraz może kosztować 500zł, więc nie odbieraj tego jako obrazę dla Ciebie i Twojego biurka :-D (cmok)
Ja mam świetny, mały segment z dużym biurkiem za 600 zł (kupiony w 2004), a samo biurko jest niewiele tańsze :?
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych