Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Co mężczyzną podoba się w kobiecie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 28 styczeń 2005 - 21:20

Napiszcie co lubicie najbardziej w kobietach? Na co przede wszystkim zwracacie pierwszą swoją uwagę gdy po raz pierwszy zobaczycie kobietę która Wam się podoba? Jakie cechy chcielibyście żeby Wasza kobieta posiadała?
  • 0

#2 rrybka

rrybka

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 729 postów

Napisano 29 styczeń 2005 - 08:16

Sprawdź proszę - chyba o to Ci chodzi w tym temacie:
;) http://forum.ipon.pl...der=asc&start=0
  • 0
rrybka nigdy nie tonie

#3 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 29 styczeń 2005 - 09:57

Cos w tym stylu Rybko, ale nie zupełnie. Nie chodzi mi o cechy wymarzongo księcia lub ideału, ale pierwsze wrażenie gdy patrza na nas swoimi oczkami - co wtedy o nas mysla? Te pierwsze najważniejsze sekundy :? Bo przecież wiekszosc z nas ON nie jestesmy modelkami...
  • 0

#4 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 31 styczeń 2005 - 16:22

Ten temat już był. Prześledź go dobrze, a zobaczysz, ze nasi drodzy MĘŻCZYŹNI nie bardzo chcą wyjawiać na forum swoje uczucia i chyba nie spodziewasz się że dzięki Twojemu postowi zaczną...
1 minutkaa napisała:

Cos w tym stylu Rybko, ale nie zupełnie. Nie chodzi mi o cechy wymarzongo księcia lub ideału, ale pierwsze wrażenie gdy patrza na nas swoimi oczkami - co wtedy o nas mysla? Te pierwsze najważniejsze sekundy Bo przecież wiekszosc z nas ON nie jestesmy modelkami...

Jeśli o to Ci chodzi, to post nie pasuje do działu Życzenia do złotej rrybki
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#5 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 31 styczeń 2005 - 18:12

MĘŻCZYŹNI nie bardzo chcą wyjawiać na forum swoje uczucia i chyba nie spodziewasz się że dzięki Twojemu postowi zaczną...


A dlaczego by nie? Zawsze warto sprobowac, mnie w ten sposob nie ubedzie a w kazdym nowym temacie moze byc cos takiego na co wlasnie mezczyzna ma ochote odpowiedziec ;) ;) ;)

Jesli zas chodzi o dzial - to przeciez kazdemu moze sie zdarzyc przez pomylke, tak jak wlasnie mi. Sorki (hihi)
  • 0

#6 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 31 styczeń 2005 - 19:23

Próbuj, może coś odkryjesz coś nowego.... :)
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#7 toron27

toron27

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 107 postów

Napisano 12 kwiecień 2005 - 22:15

:D Oj KOBITKI, KOBITKI... (non)
  • 0

#8 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 25 maj 2005 - 21:56

No tak Toron - lubimy wiedzieć o was jak najwięcej świeżych informacji. Chcemy was zrozumieć i dogodzić. :-D ;) :-P
  • 0

#9 Karcz

Karcz

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 58 postów

Napisano 03 wrzesień 2005 - 17:31

W pierwszej chwili zwracam uwagę na tyłeczek, jednak ogólny obraz tworzą wszystkie elementy -wliczając w to intelekt.
  • 0
Każdy ma prawo do szczęścia.

#10 Minutka

Minutka

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 03 wrzesień 2005 - 18:19

A co jak ktoś na nim siedzi przez większość dnia?
  • 0

#11 Karcz

Karcz

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 58 postów

Napisano 03 wrzesień 2005 - 20:05

Wtedy zwracam uwagę na to jak się sidzi. nawet na wózku widać kiedy kobieta jest sexi.
  • 0
Każdy ma prawo do szczęścia.

#12 Malcolm

Malcolm

    Sufler

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPip
  • 419 postów

Napisano 04 wrzesień 2005 - 09:43

tyleczek a co ty chcesz od tego tyleczka :D powiedz

gdzies przeczytalem czy uslyszalem ze to kobieta sobie wybiera partnera a partnerowi sie tylko wydaje ze ja zdobyl :-D ;)


Nie wiem ile w tym prawdy ale chyba sie pod tym podpisze ;)



a co do cech to

poczucie humooru reszta nie ma znaczenia i tak jest jak napisalem wyzej :(



Mal (ok)
  • 0
"Cywilizacja nie osiągnie doskonałości, póki ostatni kamień z ostatniego kościoła nie spadnie na ostatniego księdza i nie uwolni świata od tej hołoty" - Umberto Eco

#13 Grisza

Grisza

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 17 wrzesień 2005 - 21:38

To że widzi swojego faceta zawsze i wszędzie i dla Niego wszystko jest w stanie poświęcić :))

Added after 3 minutes:

tyleczek a co ty chcesz od tego tyleczka :D powiedz

gdzies przeczytalem czy uslyszalem ze to kobieta sobie wybiera partnera a partnerowi sie tylko wydaje ze ja zdobyl :-D ;)


Nie wiem ile w tym prawdy ale chyba sie pod tym podpisze ;)



a co do cech to

poczucie humooru reszta nie ma znaczenia i tak jest jak napisalem wyzej :(

Niestety masz rację tym bardziej ma to miejsce wtedy gdy kobieta po kilkakroć wraca do tego samegbo faceta .... Odejścia mają mu pokazać, że w czymś czyni błąd i ma to poprawić :(( Ech te baby ....


Mal (ok)


  • 0
Ala ma Kota
Kot ma Alę

#14 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 18 wrzesień 2005 - 18:25

Niestety masz rację tym bardziej ma to miejsce wtedy gdy kobieta po kilkakroć wraca do tego samegbo faceta .... Odejścia mają mu pokazać, że w czymś czyni błąd i ma to poprawić :( ( Ech te baby ....


Ale to jakieś pokręcone :shock:
Wracać kilkakrotnie do tego samego faceta, z którym było mi źle?? A po co??
Ponadto, jeśli facet popełniałby wobec mnie jakiś błąd, to powiedziałabym mu o tym, a nie "karała" go zabawą w "odejścia i powroty"... Przecież to dziecinada...
Należy rozmawiać o tym co boli, ale także o tym co cieszy. Przecież razem jest o wiele łatwiej rozwiązywać problemy, a przemilczenia i tzw. "ciche dni" to prosta droga do powolnego rozpadu związku i oddalenia, a także do studzenia uczuć...
Ja nie chcę, aby tak wyglądał mój związek...
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#15 Grisza

Grisza

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 18 wrzesień 2005 - 23:22

Niestety masz rację tym bardziej ma to miejsce wtedy gdy kobieta po kilkakroć wraca do tego samegbo faceta .... Odejścia mają mu pokazać, że w czymś czyni błąd i ma to poprawić :( ( Ech te baby ....


Ale to jakieś pokręcone :shock:
Wracać kilkakrotnie do tego samego faceta, z którym było mi źle?? A po co??
Ponadto, jeśli facet popełniałby wobec mnie jakiś błąd, to powiedziałabym mu o tym, a nie "karała" go zabawą w "odejścia i powroty"... Przecież to dziecinada...
Należy rozmawiać o tym co boli, ale także o tym co cieszy. Przecież razem jest o wiele łatwiej rozwiązywać problemy, a przemilczenia i tzw. "ciche dni" to prosta droga do powolnego rozpadu związku i oddalenia, a także do studzenia uczuć...
Ja nie chcę, aby tak wyglądał mój związek...


Niestety część dziewczyn nie myśli pozytywnie tak jak Ty :(( Większość kobiet woli dziecinadę i zabawę w kotka i myszkę :((
  • 0
Ala ma Kota
Kot ma Alę

#16 Yen

Yen

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 149 postów

Napisano 19 wrzesień 2005 - 20:50

Jaka większość, jaka większość? ???
Może jakiś odsetek, ale żeby zaraz tak uogólniać! Chyba i tak dużo nam brakuje , żeby dogonić was w ilości "odejść" - podchodzę do tematu czysto statystycznie.
  • 0
Yen

nie myl nieba, z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu...


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych