Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Małe spotkanko w Warszawie przy kawie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kati

Kati

    Podpowiadacz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPip
  • 279 postów

Napisano 26 styczeń 2005 - 17:56

Kochane iponki z Warszawy i okolic w najblizsza niedziele to jest 30 stycznia godzinie 14 planowane jest spotkanko co wy na to??. :D :D :D Spotkalibysmy sie w SFINKSIE lokal ten znajduje sie w miejscu gdzie kiedys był HORTEX. Na Lewo od Mcdonaldsa przy ŚWIETOKRZYSKIEJ w idac w strone poczty głównej. Jest to duzy budynek z wielkim napisem"SFINKS" nie sposób go ominac :-P :-P . Gdyby ktos chciał dokładniejszych informacji prosze o wiadomosc prywatna, kontakt na czaciku lub na forum. Oczywiscie prosze tez zgłaszac chec spotkanka na forum :-D pozdrawiam buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzka (cmok) (cmok) (cmok)
kati

  • 0
Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.

#2 Mała

Mała

    Gawędziarz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 961 postów

Napisano 27 styczeń 2005 - 09:20

Ja bardzo chętnie.(cmok)
  • 0
Każda chwila, która mogłaby być wykorzystana lepiej, jest stracona.

#3 Claire

Claire

    Podpowiadacz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 254 postów

Napisano 27 styczeń 2005 - 10:23

Mojej skromnej osoby pewnie też nie zabraknie :D :-D

I jestem happy, że ktoś w końcu wyszedł z propozycją spotkania się gdzie indziej niż KFC czy Pizza Hut :)

Do zobaczenia w niedzielę moje kochane Iponki (cmok) (cmok)
  • 0

#4 Mała

Mała

    Gawędziarz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 961 postów

Napisano 27 styczeń 2005 - 10:34

Popieram.W końcu coś nowego... :D :D :D
  • 0
Każda chwila, która mogłaby być wykorzystana lepiej, jest stracona.

#5 Baba

Baba

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 499 postów

Napisano 27 styczeń 2005 - 11:08

Też wpadne. Podobno tam są ładni kelnerzy. Do niedzieli dziewczyny. (B)
  • 0
Nawet siwa może być szczęśliwa

#6 Kati

Kati

    Podpowiadacz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPip
  • 279 postów

Napisano 30 styczeń 2005 - 23:43

No i po spotkanku :( :( :( . Zawitało nas 7 iponków nikt sie nie zgubił nawet Tija nowa iponka trafiła. Hiiiiiiiiiii mam nadzieje ze wszyscy byli zadowoleni :D :D . Lokal moze był nie wpełni dostosowany dla nas ale ci kelnerzy :oops: :oops: ..... hmmmmmm wszystko wynagrodza :D :D . Uprzejmosci ich doswiadczylismy wszyscy a zwłaszcza Mala, która dopiero na schodach wypusciła jednego z kelnerów :-P . Claire tak zafascynowała sie urokiem kelnerów ze zamówiła pysznego kurczaczka i dopiero po kilku minutach zauwazyła ze ma miasko zamiast warzyw na talerzu. Kinia choc z niej taka chudzina wciaz cos zamawiała i przy tym sie ciagle smiała :-D i mnie przy tym rozbawiała :-P . Madzia tez tam była jadła i piła i równiez na kelnerów z ukradka patrzyła :lol: Tylko Mario był powazny i miał baczenie na wszystkich, by kelnerów za duzo przy nas nie było :-P Przyszli tez Gosia i Totto na chwileczke kelnerzy tez nimi sie zajeli. ;) Jak zwykle dopisywały humorki choc brakowało jasnego trunku (B), który został zastapiony cola (BB) i kaweczka. Było równiez pyszne jedzonko, tym razem nie spagetti ale kurczaczek :D Ja pozwoliłam sobie na sałatke sródziemnomorska z krewetkami ;) mniam pycha, ale inni nie podzielali mojego wyboru :cry: Swietnie bawilismy sie tylko krótko było :( wszystko jeszcze przed nami do zobaczonka na nastepnym spotkanku :D :D buuuuuuuuuuuuuuuuuzka (cmok)(cmok)(cmok)
Kati

  • 0
Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.

#7 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 31 styczeń 2005 - 14:25

A ja nie mogłam być :( byłam jeszcze w szpitalu :cry:

Kiedy następne spotkanko :?:
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych