Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

No to mamy WALENTYNKI


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
53 odpowiedzi w tym temacie

#21 Majka_Cz

Majka_Cz

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 320 postów
  • Skąd:Poznań

Napisano 13 styczeń 2005 - 18:02

Jje miło za tą krainę pszczółkim, dołożyć jeszcze marderowe 2 brzeg i czuję się miło :D Na serio też bym chciała być tym bardziej że musiałabym tylko jechać w stronę domu mego ojca i...... Na razie jednak nie wiem jak potoczą się najbliższe dni więc ani nie powiem tak jadę, ani niestety nie jadę :cry: cholerna niepewność :evil: Uściski iponki a szczególnie tych których wspominam dobrze :-D Jak będę wiedzieć coś więcej będę pisać 8)
  • 0
Majka_Cz

#22 jje

jje

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 26 postów

Napisano 13 styczeń 2005 - 18:23

to obiecaj że chociaż zajrzysz, jeśli nie dasz rady na cały zlot Majeczko, pozdrawiam :-D
[/img][/url]
  • 0
i to by było na tyle

#23 daro

daro

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 13 styczeń 2005 - 18:51

Na miejscu wszystko sie wymiesza i zostaniesz sam/w pokoju 3 osobowym bedziesz szczesliwy :))
  • 0
daro

#24 ciri

ciri

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 13 styczeń 2005 - 19:22

Oczywiście że się zgłaszam:D Już nie mogę się doczekać spotkania z Wami :lol:
  • 0

#25 Majka_Cz

Majka_Cz

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 320 postów
  • Skąd:Poznań

Napisano 13 styczeń 2005 - 19:29

to obiecaj że chociaż zajrzysz, jeśli nie dasz rady na cały zlot Majeczko, pozdrawiam :-D
[/img][/url]


JJE ja nie chcę mówić ani tak ani nie w wypadzie(wyjazd) a na dobrą sprawę mam blisko tylko jechać na tzw.górny taras rataj i.... tylko na razie większość leżę plackiem i ciemno to widzę, owszem nawet chodzę tylko co rusz się kładę. Nie z mojej winy z resztą :( Dlatego dopuki nie będę ok w tym choć kawałku to ciężko to widzę. Jeśli ten post jest dziwnie napisany to ja przepraszam to jest jeden ze skutków tego co się teraz ze mną dzieje :cry: Pomyślę jednak czy mogłabym być z wami ze strony problemów jak i inwestora bo to też yhm :evil: Nie ważne całuję jeszcze raz tych których znam i lubię :D
  • 0
Majka_Cz

#26 Yellow

Yellow

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 styczeń 2005 - 20:15

Ja zapisuję się na uczestnictwo w zlocie. Nie mogę się już doczekać spotkania z Wami :-P
  • 0

#27 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3585 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 13 styczeń 2005 - 20:19

Także zapisuję, Monię i siebie :)
Już nie mogę się doczekać :D :D :D
  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#28 ciri

ciri

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 13 styczeń 2005 - 20:26

Oprócz mojej skromnej osoby, chciałabym jeszcze dopisać Tomka ( nick tgalczak) , czyli jest nas razem dwoje :-D
  • 0

#29 Nocny_Marek

Nocny_Marek

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 14 styczeń 2005 - 16:47

Milka i Ja też się wybieramy, prosimy o 2-osobowy pokoik.
Miło będzie Was znowu zobaczyć, no i poznać nowe osoby :)
  • 0

#30 iwa372

iwa372

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 157 postów
  • Skąd:Środek Polski

Napisano 14 styczeń 2005 - 21:55

Milka i Ja też się wybieramy, prosimy o 2-osobowy pokoik.Miło będzie Was znowu zobaczyć, no i poznać nowe osoby :)

Ja też bardzo chętnie spotkam się z Wami iproszę o wpisanie mnie na listę Buziaki,IWA :-D
  • 0
Iwa 372
Tylko dla miłości nie ma przeszkód.(M.Gogol)

#31 ozmo

ozmo

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 456 postów
  • Skąd:Konin

Napisano 14 styczeń 2005 - 22:33

Oxnasjmiam Wam że nie mamy kasy z naszym kotkiem chcielibyśmy byćź
Mżemy się gdześ na żywioł wcisnąć do jakiegoś domku
:D
  • 0

#32 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 15 styczeń 2005 - 10:57

Aniu, nadciagnę do Miasta Koziołków i ja :) Mogę mieszkać w pokoju nawet 40-osobowym byle z Aylą (H) Obiecałam jej że będę Ją wspierać w walce z nałogiem (madry) A przyjaciołom się nie odmawia :twisted: Zresztą, pewnie się skończy na tym że i tak wylądujemy wszyscy razem we wspólnym łózku - wzorem Sylwestra 2004 w Ciechocinku (wlos) ;) W oczekiwaniu na wspólne zatracenie się w zabawie - przesyłam dla Wszystkich serdeczności (cmok)

Marzena-Gorolka :)

PS. Tak się wzruszyłam, że muszę faja .....hihihi Jolu, jak chcesz się zemścić to zjedz przy mnie batonika - ja też jestem na odwyku (B)
  • 0

#33 Majka_Cz

Majka_Cz

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 320 postów
  • Skąd:Poznań

Napisano 15 styczeń 2005 - 16:09

Hejka iponki niestety moje bycie z wami niestety według rokowań spełznie raczej na niczym :? :evil: :( ale będę z wami myślami. Jedna prośba nie szaleć tak po mojej kochanej dzielnicy bo usłyszę i ostatikiem sił przylecę dać z żądła!!! :D
  • 0
Majka_Cz

#34 tomaszek

tomaszek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Skąd:wyspa Wolin

Napisano 16 styczeń 2005 - 03:54

Ja tez się zapisuje na ten zlot.
  • 0
Eunuch i krytyk z jednej są parafi....obaj wiedzą jak trzeba-żaden nie potrafi. (Boy-Zeleński)

#35 Gość_nicka_brak_*

Gość_nicka_brak_*
  • Gość

Napisano 17 styczeń 2005 - 14:16

mam nadzieję, że jeszcze są wolne miejsca, chciałabym zapisać siebie i jeszcze jedną osobę :) , ktorej bardzo sie na sylwestra spodobało.Do zobaczenia wiec Iponki po raz 1-szy i mam nadzieję nie ostatni :) pozdrawiam milutko :-P
  • 0

#36 figaro

figaro

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 17 styczeń 2005 - 17:01

Ja również proszę o umiszczenie mnie na liście zlotowiczów - mam nadzieję, że nie zostanę pechowym spóźnialskim!
  • 0

#37 kinia_legionowo

kinia_legionowo

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 17 styczeń 2005 - 18:58

Wstepnie tez prosie o małe zapisanko:) Niestety niemoge dac 100 % jak zwykle praca :( Mój szefo jest nieobliczalny. Jakbym mogła tak wstepnie 2 miejsca czyli Kinia+1 ;) Dziekuje buziaki
  • 0
A my tak łatwopalni biegniemy w ogień by mocniej żyć!, tak śmiesznie marni dosłowni zbyt

#38 Kasiaczek

Kasiaczek

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 19 styczeń 2005 - 09:34

ja chyba jednak przybędę na pare minut :D chwila z wami to bedzie cos pięknego.............. jje zbieraj na czekolade dla mnie :-D magnolia szykuj pięść na mnie ;) imienniczko,. wielkiego buziaka. ayla duzego buziaka,uścisk itp. marder papieroska :P tomaszek wielkiego przytulańca :oops: agnieszka wielkie serduszko (H) i uscisk :-P no i wspólna fotka, skoro juz bede, to chce widziec siebie w galeri, ze byłam na zlocie, bo jeszcze mi nie uwierzy ktoś ;) :P
Kochani do zobaczenia - oczywiscie nie obiecuje :!: :twisted:
  • 0
Szczęściem może być każdy uśmiech,
każdy dobry uczynek, nowy dzień,
nowa wiadomość, dobra ocena,
przyjaciel, spełnione marzenie . . .
a moim szczęściem jest to, że żyję wśród Was !!!

#39 alojzik

alojzik

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 267 postów

Napisano 19 styczeń 2005 - 12:02

ja też chciałabym się zapisać
Alojzik + 2 miejsca = czyli razem 3
już tak dawno z Wami nie byłam że już mi tęskno (cmok) (cmok)
  • 0
Olik

#40 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1461 postów

Napisano 19 styczeń 2005 - 13:53

Alojzik, koffam Cię normalnie :!: :!: Nawet nie wiesz, jak się cieszę, że zobaczę Ciebie i Twoją obstawę :D (cmok) (cmok) Do zobaczenia w gorodzie koziołków :D :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych