Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Poproszę szczyptę wytrwałości i deko siły


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1461 postów

Napisano 02 luty 2005 - 11:54

Jolu, niezmiennie trzymam kciuki za Ciebie... A od trzech dni jeszcze za kogoś bliskiemu mojemu sercu (H)... Chciałabym, abyście oboje wyszli z tej walki z nałogiem zwycięsko... Powodzenia (cmok)
  • 0

#22 Liwia

Liwia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 540 postów

Napisano 02 luty 2005 - 13:18

Różyczko, chcesz powedzieć, że Marder postanowił zerwać z papierosami?? Za coś takiego, to nawet obie kciuki równoczęśnie będę trzymać :oops: I przykażę to całej mojej rodzinie :-D (cmok)

Pozdrawiam
Liwia
  • 0

#23 Slonko32

Slonko32

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 124 postów

Napisano 02 luty 2005 - 15:38

Widzę,że krąg niepalących się poszerza. :shock:
Hym...To może i ja wkońcu kiedyś sróbuję?! :oops: :(
Ponoć mowią,że;"Do trzech razy sztuka".
Póki co, w dalszym ciągu trzymam kciuki za tych co już powiedzieli NIE nikotynie. (ok) :D
Jestem z was dumna! (cmok) :-D
  • 0
CzAsEm SłoŃcE,cZaSeM dEsZcZ

#24 Kati

Kati

    Podpowiadacz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPip
  • 279 postów

Napisano 02 luty 2005 - 17:17

Ojejjjjjjjjjjjjjj ja cały czas równiez trzymam kciuczki za Alunie (ok) hiiiiiiiiiiiiiiiii Monia mile jestem bardzo zaskoczona :shock: gdyby Mardi walczył z nałogiem to bym podwójnie trzymała kciuki u raczek i u nózek ;) a nawet juz zaczynam trzymac, choc to trudne ale czego sie nie robi dla wspaniałych przyjaciół 8) by mogli zerwac z tym okropnym nałogiem . :-P :-P. Zosienko Tobie wysyłam pozytywne mysli bys tez sie zdecydowała :D :D trzymajcie sie kochani (cmok)(cmok)(cmok)(cmok) (cmok)
Kati

  • 0
Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych