Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Przepraszam


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 trigo

trigo

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 360 postów

Napisano 04 grudzień 2002 - 17:38

Przepraszam, jesli umieszczam posty nie tam, gdzie powinnam.

Po prostu myślałam (indyk też to robił, wiadomo!) , że problem natury moralnej nie pasował do jakiegoś działu o schorzeniach, metodach rehabilitacji czy innych.
A że byłam ciekawa zdania innych, umieściłam to tutaj.

Z kolei "na bajkach" odpowiedziałam Skangurkowi, wieć dziwne by było, bym odpowiedziała w dziale "prawo" pod Jego wypowiedzią dając link do prawa.

Przepraszam, nie powinnam w ogóle pisać.
Mam zły dzień. Wszystko dlatego, że poświęciłam tyle czasu, sił, starań, SERCA a wszystko na darmo.

I nie chodzi mi o jakąś i nie wiadomo czyją wdzięczność, czy docenienie. Chodziło mi o ludzki, najnaturalniejszy odruch SOLIDNEJ PRACY urzędników w sądach i innych urzędach.

I odruch życzliwości, wsparcia oddolnej inicjatywy.

Dobra, zamiast działać, wyjść z marazmu, siadam do pisania podania o zapopmogę ze środków pomocy społecznej.
A co? Może mi się nie nalezy?

Niech mi tylko ktoś bąknie o postawie roszczeniowej.

Jakie mam wyjście? Nie mogę nic zrobić, by poprawić los dzieci niepełnosprawnych, tych, którym mogłabym pomóc.
Lepiej pisać za siebie i innych żebracze listy.
I zostać klientem opieki społecznej na rózwni z alkoholikami. :(
  • 0

#2 sonia

sonia

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 356 postów

Napisano 04 grudzień 2002 - 18:36

Trigo - nie przepraszaj, wszelkie problemy są problemami - i każdy kto zechce je właściwie zrozumieć -zrozumie właściwie bez względu na to w jakim wątku będą umieszczone.
Życie - to nie tylko żarty, kawały, ale także te najdrobniejsze problemy.
Czy sztuką jest ciągnąć tylko radosny wątek?
Mam nadzieję, że nie będę odosobniona w moim punkcie widzenia.
  • 0
Dar Życia Pozdrawiam, Sonia

#3 rrybka

rrybka

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 729 postów

Napisano 05 grudzień 2002 - 01:02

... trigo chyba w dobrych miejscach je umieszczach, zazwyczaj pod tematem, bądź postem którego Twoja wypowiedź dotyczy...a zresztą dla mnie miejsce nie ma znaczenia, ważne żebyśmy pisali tak z serca, to co czujemy i o czym myślimy. ;)

Mam zły dzień. Wszystko dlatego, że poświęciłam tyle czasu, sił, starań, SERCA a wszystko na darmo.

Kochanie nigdy siły, SERCE oddane, poświęcone drugiemu człowiekowi nie idą na marne... Nawet jeśli efekty naszych starań nie są widoczne i namacalne, to swoją postawą dodajemy wiary w drugiego człowieka. Rozbudzamy nadzieję nawet sobie samym, że nawet w tłumie odnajdziemy pomocną, a może bratnią dłoń, tak jak my dzisiaj podajemy tę dłoń innym. Głowa do góry!!! (ok)
  • 0
rrybka nigdy nie tonie

#4 Skangur

Skangur

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 849 postów

Napisano 05 grudzień 2002 - 06:18

trigo,podzielam zdanie rrybki całkowicie i napisałem podobnie na bajkach.
Soniu, napisałaś: Życie - to nie tylko żarty, kawały, ale także te najdrobniejsze problemy.
Czy sztuką jest ciągnąć tylko radosny wątek?

Właściwie , sztuką jest ciągnąć radosny wątek, mając samemu problemy. Można odwrócić tą wypowiedź i powiedzieć, życie nie składa się tylko z samych problemów, a jeśli one występują , to nie można się w nich zatracaći tylko o nich smętnie myśleć. Dobrą metodą na ich pokonywanie jest właśnie taka odskocznia radosnego wątku. My niepełnosprawni wiemy o tym najlewpiej gdyż problemy to nasze życie. Tu staramy się czasami od nich odskoczyć, odetchnąć i nie myśleć. Trigo napisała, że chciała by się tak przejśc sama na spacer by odpocząć od problemów, więc widzisz , że każdemu to jest potrzebne. Spacer, pisanie tutaj, czy pisanie wierszy dla przykładu. Reasumując to uważam , że WSZYSTKO JEST W ŻYCIU WAŻNE.
  • 0
Skangur
Dla świata jesteś nikim,
ale dla kogoś możesz być całym światem.

#5 trigo

trigo

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 360 postów

Napisano 05 grudzień 2002 - 09:27

Wiecie co?

Jesteście wspaniali. :)
  • 0

#6 alojzik

alojzik

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 267 postów

Napisano 05 grudzień 2002 - 22:32

Trigo :) powiem tylko tyle że choć nie pisałam ale czytałam i zabraniam - powtarzam ZABRANIAM wątpić w to że jesteśmy wspaniali :) :)

Pozdrawiam i całuski :)

3maj się iponków
a będzie więcej dobrych dzionków
  • 0
Olik


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych