Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Rybciu kochana potrafisz...?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mała

Mała

    Gawędziarz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 961 postów

Napisano 10 grudzień 2004 - 14:14

Kochana Rybko! Poczaruj proszę tak aby to co się znów zaczęło nie prysło jak bańka mydlana...Bardzo Cię o to proszę,jestem wytwała ale mam też swoją dumę i nie chcę z powrotem przechodzić przez coś przez co przechodziłam dwa lata temu...jestem w stanie dużo z siebie dać wiem o tym wszystko stawiam na jedną kartę i podejmuję decyzję która może zaważyć na moim dalszym życiu...Rybeńko kochana bardzo Cię proszę... Chcę tylko trochę szcześcia kochaniutka...tylko tyle a może aż tyle...
Za dużo???... :cry:
  • 0
Każda chwila, która mogłaby być wykorzystana lepiej, jest stracona.

#2 Baba

Baba

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 499 postów

Napisano 10 grudzień 2004 - 18:04

Agnieszko już dajesz z Siebie wszystko i to w najbliższym czasie zaprocentuje zobaczysz, a jak nie to pomożemy. Rybka zaczaruje z daleka, ale my jesteśmy tu na miejscu, pamiętaj o tym. (cmok)
  • 0
Nawet siwa może być szczęśliwa

#3 Gość_Karina_*

Gość_Karina_*
  • Gość

Napisano 11 grudzień 2004 - 13:14

Agnieszko, co prawda nie wiem o co chodzi ale bez względu na wszystko życzę Ci wszystkiego najlepszego i aby spełniło się Twoje marzenie o szczęściu. Bądż szczęśliwa iradosna :-P Jestem z Tobą!
  • 0

#4 Slonko32

Slonko32

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 124 postów

Napisano 12 grudzień 2004 - 13:27

Agnieszko
Wierzę że będzie dobrze... Jesteś silną i wytwałą osobą.Życzę Ci szczęscia! (cmok)
  • 0
CzAsEm SłoŃcE,cZaSeM dEsZcZ

#5 rrybka

rrybka

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 729 postów

Napisano 12 grudzień 2004 - 14:17

Mała czaruję nieustannie ;) Bądź tak silna jak dotychczas, a nawet silniejsza - tę siłę potrafisz w sobie rozbudzić (cmok)
  • 0
rrybka nigdy nie tonie

#6 Kicia

Kicia

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2065 postów
  • Skąd:Warszawa-Targówek

Napisano 12 grudzień 2004 - 21:52

Agnieszko, chyba domyślam się o co chodzi i życzę Ci prawdziwego szczęścia.
Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie (cmok) i cieszę się, że masz szansę na szczęście, a każdą dobrą szansę warto wykorzystać.
Trzymaj się Mała, zawsze chętnie z Tobą pogadam, jeśli tylko będziesz chciała. (ok)
  • 0
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.
Victor Hugo

#7 Mała

Mała

    Gawędziarz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 961 postów

Napisano 13 grudzień 2004 - 09:49

Jak zwykle kochani,wiem że się powtarzam ale dziękuję Wam z całego serca że jesteście.Nie wyobrażam sobie teraz aby Was nie było.... (cmok) (cmok) (cmok) (cmok) (cmok) (cmok) (cmok) (cmok) (cmok) (cmok) (cmok) (cmok) (cmok) (cmok) (cmok) Wasza Mała (choć wiecie że to tylko nick :D ale go nie zmienię :D :D :D)
  • 0
Każda chwila, która mogłaby być wykorzystana lepiej, jest stracona.

#8 Małgośka

Małgośka

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 51 postów

Napisano 13 grudzień 2004 - 10:12

Nick to tylko nick ( jak sama powiadasz).Sama w sobie jestes WIELKA i WIELKIEGO szczęścia Tobie życzę z całego (H)
  • 0
Małgośka

#9 Claire

Claire

    Podpowiadacz

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 254 postów

Napisano 13 grudzień 2004 - 13:15

Aga :!:

Wiesz dobrze o tym, że ja życzę Ci jak najlepiej i będe cieszyć się Twoim szczęściem :-D

Tylko obiecaj mi, że nie będziesz postępować zbyt pochopnie i pewne sprawy dokładnie przemyślisz :)

Pozdrawiam Cię serdecznie (cmok) (cmok)
Claire
  • 0

#10 Mamuska

Mamuska

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 14 grudzień 2004 - 23:41

Kochanie jestem zawsze z Tobą i bądz szczęśliwa
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych